Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 43 Sayfa bulundu
    kt
    Guest

geçmiş olsun feyzhan.yahu bu zincir kilidinden bizde alalımmı?bizede lazım olur belkim.

Enduroist Katılımcı Üye Mesut_KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mesut KORKMAZ
    Motosiklet
    F650GS
    Marka
    Honda

Feyzhan geçmiş olsun. Çok ucuz atlatmışsın gerçekten. İyi ki sıkışıp motoru ya da arka tekerleği kilitlememiş.

Enduroist Üye HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    H.Tarık BAYDAR
    Marka
    Aprillia

Çok geçmiş olsun Face, başına ciddi bir iş açmamasına çok sevindim...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."
    +905425842765

Kurucu Enduroist GürbüzOKATAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    gürbüz okatan
    Motosiklet
    R 1200 GS ADeVe
    Marka
    Bmw

Geçmiş olsun kardeşim..
    Aman diyeyim tekrarı olmasın inşallah..
    o532 2965453
    "Mutluluğu Yanınızda Götürmezseniz
    Gittiğiniz Yerde Boşa Aramayın " G.O

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Zincir kopartanlardan biri de benim 3. zincirimi kopardım 1 ay önce

Feyzo geçmiş olsun biraderim. ALLAH korumuş seni bence , 90 km ile zincirin kilitleseydi arka lastiğini yanayana asfalt'la öpüşürdün muhakkak. Çok şükür bırakıvermiş kendini.

Bu bahsettiğin baklayı zamanında YBR'nin anahtarlığında taşırdım. Şimdi uzun yol'a çıktığımda karaköy'den o bahsettiğin pimi bile çıkarmak için özel bir alet var böyle ucu dümdüz tornavida gibi. Sağolsun birde adamcağız onu çıkarırken altına koymak içinde kocaman bir bakla vermişti. 4-5 bakla uzunluğunda zincir parçasıda taşıyorum ben yanımda uzun yol'a gittiğimde. Fakat şehir içinde taşımıyorum , motorun kendi alet çantasındakiler dışında. Taşımak lazım.

Diyeceğim o ki ; senin zincirinin kopması demek uzun zamandır adam gibi motoruna binmediğinin ve ilgilenmediğinin göstergesidir. Yada benim gibi sende gittiği yere kadar modundasın

He bu arada şu şaftlı arkadaşlara da uygun cevabı vereyim ; asfalt'tan çıkıp dağlara vurduğunuzda kendinizi , o zaman taşırsınız yanınızda o kilidi Ama işinize yaramaz söyleyeyim. Yola devam edemezsiniz maazallah Hoş asfalttan çıktığınız yok ya neyse ahuhauhuaha Kağan bu laf sana (şu şaftlılarla uğraşmak keyifli bee )
    Konu Gİ tarafından (25-09-2010 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

he bana değilmiş laf... yeri geldiginde neler yaptıgımı bılıosun .... en guzeli de kuma ıırdıkten sonra zıncır temızleme derdın yok ... hatırlıosun dı mı ne ugrasmıstık zıncırlerı temızlemek ıcın

tugi o dedığın parcaların bı fotoğrafını cekıp koysana hatta nerede bulunacağını da tam tarif et... herkesin çantasında olsun bırer tane

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    he bana değilmiş laf... yeri geldiginde neler yaptıgımı bılıosun .... en guzeli de kuma ıırdıkten sonra zıncır temızleme derdın yok ... hatırlıosun dı mı ne ugrasmıstık zıncırlerı temızlemek ıcın

tugi o dedığın parcaların bı fotoğrafını cekıp koysana hatta nerede bulunacağını da tam tarif et... herkesin çantasında olsun bırer tane
    Paşam sana bulaşmak istemedim sonra ters tepiyor , kağan'a bulaşınca adamda absorbe edecek yer çok sıkıntı olmuyor

Eve gidince tek tek çekip ekleyeceğim fotoğrafları. Mister Feyzo üşenmemiş bizde üşenmeyelim ...

Ordinaryus Enduroist __face__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Feyzhan ÖZTÜRK
    Motosiklet
    XJR 1200
    Marka
    Yamaha

Alıntı sonavcı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecmiş olsun kardeşim.
    Eyvallah Abim benim...
    Seni çok özledim... Ellerinden Öperim...

Alıntı gsg-9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun feyzhan.yahu bu zincir kilidinden bizde alalımmı?bizede lazım olur belkim.
    Sen var ya seeeennn...
    Ala al belki yanındaki zincirli birine yardımcı olursun he...

Alıntı Mesut_KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Feyzhan geçmiş olsun. Çok ucuz atlatmışsın gerçekten. İyi ki sıkışıp motoru ya da arka tekerleği kilitlememiş.
    Eyvallah Abicim, ben zinciri bol yağladığım için sıkışma riski az oluyor...

Alıntı HTBAYDAR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun Face, başına ciddi bir iş açmamasına çok sevindim...
    Eyvallah Dost...

Alıntı gürbüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeşim..
    Aman diyeyim tekrarı olmasın inşallah..
    Çok teşekkür ederim Başkanım... Cümlemiz için olsun iyi dileklerin...

Alıntı giotine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zincir kopartanlardan biri de benim 3. zincirimi kopardım 1 ay önce

Feyzo geçmiş olsun biraderim. ALLAH korumuş seni bence , 90 km ile zincirin kilitleseydi arka lastiğini yanayana asfalt'la öpüşürdün muhakkak. Çok şükür bırakıvermiş kendini.

Bu bahsettiğin baklayı zamanında YBR'nin anahtarlığında taşırdım. Şimdi uzun yol'a çıktığımda karaköy'den o bahsettiğin pimi bile çıkarmak için özel bir alet var böyle ucu dümdüz tornavida gibi. Sağolsun birde adamcağız onu çıkarırken altına koymak içinde kocaman bir bakla vermişti. 4-5 bakla uzunluğunda zincir parçasıda taşıyorum ben yanımda uzun yol'a gittiğimde. Fakat şehir içinde taşımıyorum , motorun kendi alet çantasındakiler dışında. Taşımak lazım.

Diyeceğim o ki ; senin zincirinin kopması demek uzun zamandır adam gibi motoruna binmediğinin ve ilgilenmediğinin göstergesidir. Yada benim gibi sende gittiği yere kadar modundasın

He bu arada şu şaftlı arkadaşlara da uygun cevabı vereyim ; asfalt'tan çıkıp dağlara vurduğunuzda kendinizi , o zaman taşırsınız yanınızda o kilidi Ama işinize yaramaz söyleyeyim. Yola devam edemezsiniz maazallah Hoş asfalttan çıktığınız yok ya neyse ahuhauhuaha Kağan bu laf sana (şu şaftlılarla uğraşmak keyifli bee )
    Eyvallah kardeşim benim... ya aynı bende senin gibi gittiği yere kadar durumunu yaşıyorum... ya beni bilirsin arka jant yağdanlık gibi gezerim hep o yüzden sıkışmıyor... ve ben makineme bakarım Kel! kendinle karıştırma beni

Bak şaftlılara yazdıklarına %100 katılıyorum bak... onlar yanında şaft taşısın Dostum...

Hem ben bu sene 12.000km yaptım daha şimdiden...
    bak yakın zamanda bir de İstanbul yapayım da gör sen Allah'ın KELi...
    ...der __face__

Feyzhan
    ÖZTÜRK
    545 401 45 46

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı __face__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeşim benim... ya aynı bende senin gibi gittiği yere kadar durumunu yaşıyorum... ya beni bilirsin arka jant yağdanlık gibi gezerim hep o yüzden sıkışmıyor... ve ben makineme bakarım Kel! kendinle karıştırma beni

Bak şaftlılara yazdıklarına %100 katılıyorum bak... onlar yanında şaft taşısın Dostum...

Hem ben bu sene 12.000km yaptım daha şimdiden...
    bak yakın zamanda bir de İstanbul yapayım da gör sen Allah'ın KELi...
    Puauhauhuha 12 000 mi ? Mart'tan beri yaptığım km'yi söyleyeyim 6 ayda 13 000 fazla konuşma len çakma kel Yok yok sırtlarında taşısınlar kılıç hesabı kocaman şaftı Hem ben gördüm çokta ağır bişey değil uhauhaauhuahha

Ordinaryus Enduroist __face__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Feyzhan ÖZTÜRK
    Motosiklet
    XJR 1200
    Marka
    Yamaha

Alıntı giotine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paşam sana bulaşmak istemedim sonra ters tepiyor , kağan'a bulaşınca adamda absorbe edecek yer çok sıkıntı olmuyor

Eve gidince tek tek çekip ekleyeceğim fotoğrafları. Mister Feyzo üşenmemiş bizde üşenmeyelim ...
    Janımsııın... Çek çek cidden koy millete yardımcı olsun, Şaftlı KIRLANGIÇ'ım bile bunu önerdi baksana...

Sen o aparattan bana alıp yolla be Dostum cidden olmaz mı???
    ...der __face__

Feyzhan
    ÖZTÜRK
    545 401 45 46

Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu