Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234
31 den 33´e kadar. Toplam 33 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye freddieisa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    isa uludaş
    Motosiklet
    XT 600 E 2003
    Marka
    Yamaha

ilk videodakı daha 3 gün önce sollam yapan harfiyat kamyonu burnumun dibinde bitti..ve sağ taraf duvar kaçtım ama gel bide bana sor otların taşların içinden ve hızlı değildim 40 km felan.ne kadar soğuk kanlı olsakda motoru durdurum kaskı çıkardım derin bir nefes aldımm...

Enduroist Üye Levomen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Levent Atayman
    Motosiklet
    Pegaso ie/Cagiva Navigator 1000
    Marka
    Aprillia

Alıntı Mesut_KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her ikisini de Allah düşmanıma bile vermesin.

1. videodakine benzer olanları artık yadırganmıyorum bile. Küfür edip geçip gidiyorum. Ama ya bir gün geçip gidemezsem...
    ha, ha bende öyle : )

2. video dikkatsizlikten, acemilikten veya her neden ise arkadas düstükten sonra cok büyük bir hata daha yapip boyununu kiriyor idi az kalsin, düsdükten sonra kayarken durmadan, durduguna emin olamdan ayaklanmaya calisip tam kafasinin üstü ile birdaha asfalt ile tanisiyor. Bende ayni hatayi bir kez yaptim, düsdükten sonra -düstüm en kötüsü bu idi, ayaga kalkayim, gelen giden carpmasin düsüncesi ile, daha dogrusu bu bir refelx, kaydigin süratin farkinda olmadan yeniden ayaga kalkma dürtüsü iste... bayildim, destek almaya calistigim kolumu bilekten iki kere kirdim, diyer iki viraj ici düsüsümde bilinci olarak yeterince yavasladigima, durduguma emin olduktan sonra ayaga kalktim sonuc: iki tane rezil durumda motosiklet, kask, ceket, eldiven neden düserseniz düsün ama dikkat ile ayaga kalkin
    Hayir, hayir ben hizli kulanmiyorum sadece yavasca ucuyorum.

Enduroist Kıdemli Üye HüseyinKARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hüseyin Karaaslan
    Motosiklet
    DL 650
    Marka
    Suzuki

uzun yola çıkmadığım için 1.si başıma gelmedi.
    2.si iki sefer çok hafif şekilde atlattım, bi kaza bela olmadı.. genelde yeni kullanmaya başladığım zamanlar viraja yatarken çok yavaşladığımda tekrar gaz verdiğimde arka tarafı hafif attı ancak düşmeden atlattım.. hızımda epey yavaştı zaten (:

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234