Simdi asagida okuyup izleyeceginiz raporu Cumartesi aksami 20 Kasim 2010 Rize Ardesendeki Patulya otelden yaziyorum. Bu raporun gectigi yer, Karadenizin sirin kenti Rizeye bagli Ardesendir. Karadeniz deyince, o cok renklilik gelir hep akla. Hani Finduk, Hamsi, Temel, (hee bu arada dun Temel ile tanistuk ) filan gelir ya, bu sefer dedik, ula oyle bir rapor edelum ki, bundan sonra bizi de hatirlasunlar. Veee, bu raporu Omer ile bilrikte hazirladuk. Kendi renklerimizu da katarak...

Bayramdan onceki gunlerde sevgili dostum Omer ile yaptugumuz gorismelerden sonra, Sali gunu (bayramin birinci gunu) Marmara Ereglisinde Babamlari ziyarete gittik ailece. Benim Goldwingi kislik paketine koyup, babamlarin garaja biraktiktan sonra oradan donuste Atakoye ugradim, ve GS 'ime atladugum gibi, geldim Bursaya Gencal Malikanesine. O guzel melek kizi ile, sevgili esi Gulcan beni oyle bir karsiladilar ki, olmaz boyle bir sey.

Planda, gece erkenden yatip, sabahin bir korunde Rize Ardesene dogri yola cikacak iduk. Oyle de ettuk oni lakin, Omer, uyuyamamis, ben de uc saat uyudiktan sonra uyandim, ve Omeri salonda oturur buldum. Acmis internetten, Cem Yilmazi seyrediyor ve guluyor. Dedim ooa ki,

- Hadi usagum kakup gidelum da!

Eh iki deli Karadenizli usak, basladuk hazirlanmaya. Hazirlanduk da...

Bu resmi cektirdigumuzda saat 05:50 idu.cekiledigimiz yeri tanidunuz degil mi?

Yarin sabah Bursaya hareket ediyoruz. herhalde 9 gibi cikariz. Baslik reyting yapana kadar yetisiriz. 433 fotograf var bakalim hangileri guzel cikmissa onlari buraya yapistiracagiz.