Yahu bu aralar bunalıma girdim. Baktım ki hayat artık doyurmuyor beni. Motor bi derece gazımı alıyor ama ona da cok vakit ayıramıyorum. Daha boyle lokal yani ev ve cevresinde yapacagım hobi arıyorum. Aslında aklımda bi garaj tutup eski 1-2 motosiklet alıp onlarla ugrasayım boyiyim motorunu sokeyim takayım hem ogrenirim hem de vakit geciririm diyorum.

Bir ara maket yapayım dedim evim musait degil bu iş için zaten yerim yok yalan oldum. Şu yakıtlı arabalardan alayım veya uçak falan onlarla ugrasayım gruplara girip vakit gecireyim dedim. Baktım bana en yakın bu iş için uygun yer hezarfen havaalanı ula dedim oraya gideceksem zaten alırım motoru offroad yaparım dedim

Yani kafa yoruyorum bulamıyorum. Televizyon izlemek istemiyorum internetten oyun da artık sarmıyor şuan profesyonel olarak yaptığım şey kaveye gidip kagıt oynamak ama ona da 4 kişi olman lazım. genelde buluyorum yoluncak kaz ama bulamayınca delleniyorum. Bu hafta sonu evde pinekledim ağlayacaktım.

Hadi abilerim kardeşlerim bi el atın şu kardeşinize bakayım. Çok masraflı olmadan kendi çapımda eğleneyim. Ya bi ara haftasonu taksiye mi çıksam diye bile düşündüm en azından vakit geçer para kazanırım diye