Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 20´e kadar. Toplam 20 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye
    Isim
    baris
    Marka
    Aprillia

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sert canta alana kadar ıdare eder seni ... ama ben butun esyalarımın kilit altında olmasını ısterım uzun yolda gonul rahatlığıyla bır tuvalete gıtmek için bile .... eğer takacaksan bu sosıs cabtaları... perşembe pazarında yanmaz kumaslar kevlarlar satan bır dukkan var oradan kumas alıp egzosun geleceği yere yapıstırırsan iyi olur ... cunku ne kadar uzak olursa olsun egzos varsa bı yerde kesin yakar : )
    yanmaz parcayi yapmak lazim, dogru diyorsun. Ama hard case daha iyidir diyorsun,

plastik cantalar ciziliyor, kiriliyor; aluminyumlar eziliyor, sosisler guvenliksiz ve organize etmesi zor ama maliyeti az hem de büyük. Of cok arada kaldim.

Ordinaryus Enduroist Barış Sekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Barış Sekin
    Motosiklet
    CRF250L
    Marka
    Honda

En güzeli römork yahu.. İster sülaleni ister evini taşı..

Hidayet abiden çalıntıdır
    Barış SEKİN 0 Rh(+) 0535 269 06 51
    34 UCD 60

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alüminyum çantam olsa tadından yenmez ama ben tekstil çanta kullanıyorum düşüşlerde koruyorda aynı zamanda. Düzgün bağladığın sürece sıkıntı yok ...

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

aliminyum canta camasır yıkamak ıcın leğen ... masa, sandalye, uzun masa, ıkı sandalye, tava, mangal kriko, ve daha hayal gucunun yettıgınce baska ıs ıcın kullanabılırsın kı arazıde olmadık ıcatlar yapmak zorunda kalıyor ınsan ... ayrıca kırılmaz yamulur yamulursa daş la bile... dikkat et taş değil bayaa hard core daşşş la bile düzeltebilirsin...bence sabret sık dişini aliminyum çantanı al ... hem motoru satarsın çantalarını satmassın yenı motoruna takarsın....

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

aliminyum canta camasır yıkamak ıcın leğen ... masa, sandalye, uzun masa, ıkı sandalye, tava, mangal kriko, ve daha hayal gucunun yettıgınce baska ıs ıcın kullanabılırsın kı arazıde olmadık ıcatlar yapmak zorunda kalıyor ınsan ... ayrıca kırılmaz yamulur yamulursa daş la bile... dikkat et taş değil bayaa hard core daşşş la bile düzeltebilirsin...bence sabret sık dişini aliminyum çantanı al ... hem motoru satarsın çantalarını satmassın yenı motoruna takarsın....
    garip bir sekilde bu konuda da kirlangic' a katiliyorum... uzun touring tarzi gezilerde aliminyum cantalar cok isine yarayacaktir... ama daha enduro tipi geziler yapmak istediginde de yumusak cantalar daha avantajli olacaktir.

motor isi ne yazik ki cok cesitli aksesuar ister... eger butcen elveriyorsa git ikisini de al... yok elvermiyorsa o zaman oncelikli tercihini yap sonrasinda da digerinede ihtiyacin oldugunu anlayip alacaksin zaten

Enduroist Kadim Üye cem tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    cem tolga (bahtsız bedevi)
    Motosiklet
    bmw F650 1996 BEYAZ__ XT600E 1997 BEYAZ
    Marka
    Bmw

bence pek uyacağını sanmıyorum sonuc olarak malzemesi naylon. eksozların sorun çıkartabilir. ama araya sıcağı kesecek bi parca uydurursan harika bi cözüm olur diye düşünüyorum. (fiyat olarak ciddi bi kar elde edebilirsin ;) ) ama bi alternatif daha sunayım sana motomaxta 59 liraya topkase var 42lt onları canta demirlerine sabitleyebilirsin. bursada bi kaç arkadaşa ( tdm 850 iki takım, f650 gs 3 takım ) verdim. çok memnunlar.

F 650

Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

oyle de ucuza gelebılır ama tolga dağın başında yana yatma yuzunden patlayan bir canta gordum hem de giviydii... parcalandı o ıcınden cıkan esyaları nereye koyacağımızı şaşırmıstık ... o yuzden plastık canta en son sırada benım ıcın kumaş çanta daha iyidir ..

r 1150 GSA

Arh+

Enduroist Üye
    Isim
    baris
    Marka
    Aprillia

Alıntı ctolga21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence pek uyacağını sanmıyorum sonuc olarak malzemesi naylon. eksozların sorun çıkartabilir. ama araya sıcağı kesecek bi parca uydurursan harika bi cözüm olur diye düşünüyorum. (fiyat olarak ciddi bi kar elde edebilirsin ;) ) ama bi alternatif daha sunayım sana motomaxta 59 liraya topkase var 42lt onları canta demirlerine sabitleyebilirsin. bursada bi kaç arkadaşa ( tdm 850 iki takım, f650 gs 3 takım ) verdim. çok memnunlar.

o çantalar hangileri, dusunebilirim? baktim goremedim?

oyle de ucuza gelebılır ama tolga dağın başında yana yatma yuzunden patlayan bir canta gordum hem de giviydii... parcalandı o ıcınden cıkan esyaları nereye koyacağımızı şaşırmıstık ... o yuzden plastık canta en son sırada benım ıcın kumaş çanta daha iyidir ..
    abicim, ben canta da yirtilir, yine rezil olursun. oburleri de patliyor. Aluminyumlar da 1000 lira be arkadas, insaf

Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

çarpmaya devrılmeye plastık cantadan daha mukavemetlıdır bez canta yani alımınyum alana kadar bez canta on numara olur senın ıcın ... yanı plastık cantanın klips mekanızması çıt dıye kırılırsa yolda kalırsın ... ama bez cantayı poşete sar devam et...eğer plastık canta almaya karar verırsen almadan once malzemeyı soyle elınle bı eğ buk ... ne kadar esnek plastıktense o kadar ıyı.

r 1150 GSA

Arh+

Banned
    Isim
    BT
    Motosiklet
    Yamaha YBR 125
    Marka
    Bmw

Alıntı brsyc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim, ben canta da yirtilir, yine rezil olursun. oburleri de patliyor. Aluminyumlar da 1000 lira be arkadas, insaf
    butcen belli, o yuzden fazla dusunmenin alemi yok. cem' in cozumunu uygula, problem ciktigi vakit bizi hatirlasin cikmazsa da cem' e hayir dua edersin

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12