Alıntı Aydın ATAGÜL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir Cafe&Rest işletmecisi olduğumdan o saatte o mesafeye gitmem çok mümkün olamıyor.

Anadolu tarafında bi buluşmaya denk gelirsem tanışmak-kaynaşmak için geleceğim.

İyi eğlenceler..
Nazikane kibar yaklaşım

Alıntı Aydın ATAGÜL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şeref duyarım.

Öne atlayıp bizim cafeye gelin diye bağrınmak ticari kaygı gibi algılanabilir diye sessiz kalmak istemiştim.

Yoksa Enduroİst toplantılarına ev sahipliği yapmak bana onur verir.

Anadolu yakası (Maltepe) de toplanma fikri olursa mekanın yeri ve menüsü ile ilgili bilgiye www.mostoncafe.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Realist yaklaşım.

''Bir ihtilal daha var''
İşin aslına bakarsanız, yeni bir üye üstelik genlerinde enduroist kanı dolaşıyor, nefis bir gezi yazısı, sürükleyici, paylaşımcı, halk dili, 1352 görüntülenme,106 cevap, tüm takipçiler el üstünde tutuyor. Ahde vefa gerek işin raconu gereği bu cesur insanı yakından tanımak bir merhaba demek lazım, menü süper mekan harikulade, fiyat bir sigara parası üstelik hoşgeldiniz kokteylinde müessese ikramları kaçınılmaz, su sıcak sabun da komili. Toplantı günü gelmiş statükocu zihniyet topiği açmış geçmiş olsun. Nam olsun kar olmasın bir dahaki toplantı topiğini ben açıyorum beni seven arkamdan gelsin.
Aydın kusura bakma biz çok sıkı bir aileyiz, ben kendi motorumu bile internet ilanı ile kardeşime satmıştım, bu tokat bize yeter anca ayıldık. Önce biz sana gelelim sen iadei ziyaret yaparsın. Hadi bu hafta da gürültülü yerde toplanalım sonra sakin bir yer bulacağım size merak etmeyin.