Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 24 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456713 ... SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 231 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye EmreCeylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emre Ceylan
    Motosiklet
    Ramzey QM200GY
    Marka
    Ramzey

Alıntı agn-07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kaz dağları deyince zaten olay bitiyo geçen yaz 2 defa gittim bu yazda nisan gitmeye niyetim var ama bu festivali duyunca yeni bir program çıktı işte ALLAH ın izniyle orda olmak istiyorum...
    aramızda görmekten mutluluk duyarız : )
    EmreCEYLAN Arh(-)
    Ramzey QM200GY 10FV559
    554 2517406
    emreceylanblk@gmail.com
    Balıkesir/Merkez

Enduroist Üye GhostEnduro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Mali Ghostenduro
    Motosiklet
    XL 1000 V VARADERO
    Marka
    Honda

Nasipse geçerken uğrarız ;)

Enduroist Katılımcı Üye Seher Duru Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Seher ÖZTÜRK
    Motosiklet
    ....

Alıntı korumen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski sevgilimi erdege vermiştim büyük bir ihtimalle onu görmeye gelecegim 34 dz .....
    Süleyman Abicim ben Bandırma da ikamet ediyorum boşuna heves yapma diye durumu anlatayım Bandırma-Erdek arsı 20 km Bandırma-Edremit arası ise 187 kmyani karşılaşma ihtimalin biraz az..Ama yine de gel tabi bekleriz

Enduroist Üye korumen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    SÜLEYMAN SEZGİN
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı safe05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süleyman Abicim ben Bandırma da ikamet ediyorum boşuna heves yapma diye durumu anlatayım Bandırma-Erdek arsı 20 km Bandırma-Edremit arası ise 187 kmyani karşılaşma ihtimalin biraz az..Ama yine de gel tabi bekleriz
    canım kardeşim ben yinede gelecegim tarifin için teşekkürler. Bende bölgeye yabancı sayılmam eşim Gönenli yani birazcık enişteniz oluyorum . saygılarımla

Isim
    Emre Ceylan
    Motosiklet
    Ramzey QM200GY
    Marka
    Ramzey

eğer tarif veya yer konusunda sıkıntınız olursa bana ulaşın numaram var ben sizi yönlendiriyim
    EmreCEYLAN Arh(-)
    Ramzey QM200GY 10FV559
    554 2517406
    emreceylanblk@gmail.com
    Balıkesir/Merkez

Isim
    Emre Ceylan
    Motosiklet
    Ramzey QM200GY
    Marka
    Ramzey

Ey Ahali Konu Güncellenmiş, Yeni Bilgi ve Fotoğraflar Eklenmiştir
    EmreCEYLAN Arh(-)
    Ramzey QM200GY 10FV559
    554 2517406
    emreceylanblk@gmail.com
    Balıkesir/Merkez

Enduroist Üye korumen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    SÜLEYMAN SEZGİN
    Motosiklet
    1200 GS
    Marka
    Bmw

Emre kardeşim sayende bu organizazyona gitmek kaçınılmaz oldu .[oğlum açıkta kalırsam başına ekşicem ] sevgilerinizle gönenli enişteniz

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

Yer güzel hele bir tarih yaklaşsın herşey netleşir..

Isim
    Emre Ceylan
    Motosiklet
    Ramzey QM200GY
    Marka
    Ramzey

Alıntı korumen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emre kardeşim sayende bu organizazyona gitmek kaçınılmaz oldu .[oğlum açıkta kalırsam başına ekşicem ] sevgilerinizle gönenli enişteniz
    abi aç açıkta bırakmayız çadırına al gel sen gerisi bize ait

Alıntı Empyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yer güzel hele bir tarih yaklaşsın herşey netleşir..
    küserim ama
    EmreCEYLAN Arh(-)
    Ramzey QM200GY 10FV559
    554 2517406
    emreceylanblk@gmail.com
    Balıkesir/Merkez

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

Standart balikesir motor festivali 2011

valla yazin o sicaginda kaz daglarida soole pufur pufur bi guzel olurki bende niyet her zaman oldugu gibi pozitif yokmu arttiran agalar....

"havran ilçesinde Balıkesir’in motosiklet Kulübü üyelerinden oluşan On Reader Motosiklet Kullanıcıları Kulübü tarafından 3 gün süren ‘2. Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’ 15 Temmuz 2011 tarihinde başlıyor.
    Havran ilçesinde Balıkesir’in motosiklet Kulübü üyelerinden oluşan On Reader Motosiklet Kullanıcıları Kulübü tarafından 15 ve 17 Temmuz 2011 tarihleri arasında 3 gün sürecek olan ‘2. Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’nde Grup Matiz Rock Konseri, İsmail Özkan, Nilay Dorsa ve Tuğba Özay konserleri ile devam eden 3 günlük etkinliğe imza atıyor.
    Geçtiğimiz yaz ‘On Reader Motosiklet Kullanıcıları Kulübü’ olarak Havran ilçesi Hanlar Mevkiinde Talim Alanında farklı bir etkinliğe imza atıp ülke içerisinden ve Avrupa ülkelerinden katılan 1700 motosikletçi ile 2 günlük motosiklet gösterileri sunduklarını açıklayan Balıkesir On Reader Motosiklet Kullanıcıları Kulübü Başkanı Fatih Yarımdağ, “Bu sene düzenleyacağimiz 2. Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivaline yurt içerisinden 2 bin 500, yurt dışından 600’den fazla motosikletçi bekliyoruz. Avrupa Motosikletçiler Topluluğu Başkanı ve üyeleri yanı sıra Almanya, Ukrayna, Hollanda, İngiltere, Bulgaristan, İsviçre ve İtalya’dan Motosikletçi ekiplerin katılımını bekliyoruz. Havran ilçesine bağlı Hanlar Mevkiinde Talim Alanında 3 günlük ‘Çadır Kent’ kuracağız. Konserlerimiz ve yarışmalarımız burada gecenin geç saatlerine kadar devam edecek. Etkinliğimize Edremit Körfezi halkını davet ediyoruz. Gelip etkinliğe katılıp misafirimiz olsunlar ve doyasıya eğlensinler” dedi.
    Havran’da ki ‘2. Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali’ etkinliğini geleneksel hale getireceklerini belirten Balıkesir On Reader Motosiklet Kullanıcıları Kulübü Başkanı Fatih Yarımdağ, etkinliğin 2 günlük bölümü Kazdağları Hanlar Talim Alanında devam edeceğini, son günü ise Edremit ve Havran şehir turları sonrası Havran Kavaklı Parkta düzenleyecek konser ile son bulacağını söyledi.
    Kulüp Başkanı Fatih Yarımdağ, Havran Kaymakamı Orhan Balcı ve Havran Belediye Başkanı Hasan Lofçalıoğlu’na etkinliğe katkıları ve yardımları nedeni ile teşekkür etti.‘2. ULUSLARARASI BALIKESİR MOTOSİKLET FESTİVALİ’ PROGRAMI:
    15 Temmuz 2011 Cuma günü: Dj Performansın açılışı yapacağı çılgın motorcular festivali 21.00’dan sonra Grup Matiz’in çılgın rock konserine bırakacak. Havran Halk oyunları ekibi yine geçtiğimiz yıl olduğu gibi gösterisini yapacak. Bu yıl yurt dışından gelecek olan kafile başkanları da etkinliğe katılacak.
    16 Temmuz 2011 Cumartesi günü: ise eğlence İsmail Özkan, Nilay Dorsa ve Tuğba Özay konseri ve Dj Berna Öztürk’ün Performance Show ve Ritmik Dans Gösterisi, Sarp Konseri ve gece fasıl ile son bulacak.
    Motosiklet Yarışmaları: Yavaş Gitme Yarışması, Halat Çekme, En Karizmatik Motorcu, En Yaşlı Motorcu, Çuval Yarışması, Yumurta Yarışması, Yoğurt Yeme Yarışmaları düzenlenecek.
    17 Temmuz 2011 Pazar günü: Festival alanından Saat 18.00’dan Edremit ve Havran ilçelerinde motosikletler ile festival konvoyu şehir turu yaptıktan sonra
    Havran Kavaklı Parkta toplanıp çaylar içilip sohbetler yapılacak. "
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Sayfa 3 Toplam 24 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456713 ... SonuncuSonuncu