Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 14´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu
    Banned
    Isim
    ÇNR
    Motosiklet
    TA
    Marka
    Honda

Merhaba , Pegy i çok seven ve üzerinde 50 bin km nin üzerinde yol yapmış biri olarak derim ki o ışık hiç sönmeyecek En ufak bir sıkıntıda yakar ışığı bence çok kaale almanız gereken bir durum değil , öyle ışığı hiç söndürmeden 1 yl gittiğimi biliyorum
    Parçayı italyadan sipariş etmek yerine ingiltereden etmek daha avantajlı oluyor.Zamanında hepsini mukayese etmiştim ve ingilteredekinin en uygun fiyatı verdiğini gördüm hem de parça 1 haftada kapınızda.Birkaç kere büyük mebla da dahil sipariş verdim hiçbir sorun çıkmıyor.İnternet adreslerini bulamadım ancak iletişim adresleri mevcut , aşağıya yazayım , ihtiyacınız olursa iletişime geçersiniz.

Not : Şahsi tecrübelerime dayanarak Menderes ustayı ben önermem.Tabii Pegaso ile ilgili önermediğim başka çok insan var Herkes İtalyan la uğraşamıyor bu memlekette orası kesin.Mesela Fulya da Fırat usta var bir tane kendisi iyi bir Ktm ustası olmasına rağmen ihmali yüzünden Akseki de kurtlar , kuzular , bide ben uzun süre çekici beklemiştik.Neyse uzatmiim ...

Bahsettiğim sitenin adresi :
    Motosport Aprilia
    Unit 5B Johns Road
    Wareham
    Dorset
    BH20 4BG
    Tel: 01929 555003
    Fax: 01929 554580
    Vat No: 760138447

mail : parts@aprilia-spares.com

Benzin müşürü değiştirmedim ama fan müşürüne bir mercedes inkini takmıştık .Hatta İbrahim usta yapmıştı sitemizden , sağolsun.
    Konu PT tarafından (10-03-2011 Saat 11:16 ) değiştirilmiştir.

Ordinaryus Enduroist BUGRA TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    BUGRA CTURK
    Motosiklet
    1150 gs (2003)
    Marka
    Bmw

Benzin sensörünü nihayet taktık, sarı ışık söndü artık benzin bittimi acaba? korkusu yok

Ordinaryus Enduroist BUGRA TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    BUGRA CTURK
    Motosiklet
    1150 gs (2003)
    Marka
    Bmw

Alıntı petrof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba , Pegy i çok seven ve üzerinde 50 bin km nin üzerinde yol yapmış biri olarak derim ki o ışık hiç sönmeyecek En ufak bir sıkıntıda yakar ışığı bence çok kaale almanız gereken bir durum değil , öyle ışığı hiç söndürmeden 1 yl gittiğimi biliyorum
    Parçayı italyadan sipariş etmek yerine ingiltereden etmek daha avantajlı oluyor.Zamanında hepsini mukayese etmiştim ve ingilteredekinin en uygun fiyatı verdiğini gördüm hem de parça 1 haftada kapınızda.Birkaç kere büyük mebla da dahil sipariş verdim hiçbir sorun çıkmıyor.İnternet adreslerini bulamadım ancak iletişim adresleri mevcut , aşağıya yazayım , ihtiyacınız olursa iletişime geçersiniz.

Not : Şahsi tecrübelerime dayanarak Menderes ustayı ben önermem.Tabii Pegaso ile ilgili önermediğim başka çok insan var Herkes İtalyan la uğraşamıyor bu memlekette orası kesin.Mesela Fulya da Fırat usta var bir tane kendisi iyi bir Ktm ustası olmasına rağmen ihmali yüzünden Akseki de kurtlar , kuzular , bide ben uzun süre çekici beklemiştik.Neyse uzatmiim ...

Motosport Aprilia
    Unit 5B Johns Road
    Wareham
    Dorset
    BH20 4BG

Benzin müşürü değiştirmedim ama fan müşürüne bir mercedes inkini takmıştık .Hatta İbrahim usta yapmıştı sitemizden , sağolsun.
    Çınar hnm Çok teşekkür ederim, http://aprilia-spares.com/default.asp sitesi diye buldum, saygılar

Enduroist Üye Hakan Karael - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    HAKAN KARAEL
    Motosiklet
    Aprilia Caponord Etw 1000 Rally Raid
    Marka
    Aprillia

Thumbs up

Alıntı petrof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Motosport Aprilia
    Unit 5B Johns Road
    Wareham
    Dorset
    BH20 4BG

Çınar hanım düşüncelerinize saygı duyuyorum ama apriliacı olarak Menderes ustadan bayaa memnunuz benim gibi apriliacı bayaa çevremizde aynı şekilde ustalığından ve hizmetinden memnun kaldığımız biri. işçiliği piyasasına göre biraz yüksek kabul etmek gerek ama güvenle ve sorunsuz biniyoruz sevgi ve saygılarımla
    Aprilia Caponord ETW 1000
    www.apriliafunclub.com

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12