Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 41 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye AlperAcun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alper Acun
    Motosiklet
    2002 R1150GS
    Marka
    Bmw

aramızda dağcılar var. ben de biliyorum bu görüntülerin ne olduğunu neden olduğunu az çok. ama aramızdaki dağcılar Turgut'un da işaret ettiği üzere ağzınızın payını daha iyi verecektir kanaatindeyim

Sonuçta motora da şeytan işi gözüyle bakan motor cahili bir kitle ile hergün cebelleşiyoruz. Bizim de bu işin cahili olduğumuz gün gibin ortada bi kişi özenmiş aramızdan millet bu nasıl bir mecera dutkusudur yeav.
    Ben bugüne kadar hiç böyle birşey yapmadım ama yapmayı da çok isterim.

Enduroist Kıdemli Üye AkınGüngör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Akın Güngör

Müthiş bir duygu olsa gerek o yükseklikte sabah uyanmak....

Yalnız çok sıkı bağlanmak lazım yaa, ben çok deli yatarım da

Enduroist Kıdemli Üye Gökhan Ağırbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Ağırbaş
    Motosiklet
    f650 gs piyade
    Marka
    Bmw

Dağcılar, doğa sporcuları uyor.
    Burak'ın bir gezi raporunda vardı.

Motorda yağmuru yemişler, dinlenme molası verdiklerindei, insanlar dehşetli gözlerle bizimkileri izlemişler

Anneler, çocuklarına
    - Derslerini çalışmazsan, bak bunlar gibi olursun demiş.

keşke çocukları, ana babaları gibi değil, Buraklar gibi olabilse.
    Ama zor.
    kayada asılı uyuyanlar hallerinden pek şikayetçi görünmüyordu. bence oradan nasıl işediklerini değil, (burak, bunlar nasıl işiyor ?) nasıl bir teknikle kendilerini güvenliğe aldıklarını, yaşamlarını idame ettirdiklerini düşünmek daha keyifli.

ki çocuklarımız, bizden daha ufuklu olsun, yaşamlarına daha çok renk katabilsin.
    Kafasına kuş s.çtığı zaman şans oyunu oynayanlar, ağzına s.çan liderin peşinden ayrılmaz"

Enduroist Kadim Üye Davut Yüksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Davut Yüksel
    Motosiklet
    R1100 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Riplatr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aramızda dağcılar var. ben de biliyorum bu görüntülerin ne olduğunu neden olduğunu az çok. ama aramızdaki dağcılar Turgut'un da işaret ettiği üzere ağzınızın payını daha iyi verecektir kanaatindeyim

Sonuçta motora da şeytan işi gözüyle bakan motor cahili bir kitle ile hergün cebelleşiyoruz. Bizim de bu işin cahili olduğumuz gün gibin ortada bi kişi özenmiş aramızdan millet bu nasıl bir mecera dutkusudur yeav.
    Ben bugüne kadar hiç böyle birşey yapmadım ama yapmayı da çok isterim.
    Al bende de okadar.

Enduroist Katılımcı Üye OrToM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    orhan tomruk
    Marka
    Bmw

RİSK ALMA EĞİLİMİ...
    Bu bir rahatsızlık, hayatta bütün deneyimleri yaşamış insanlar için son aşama kendi bedenleri üzerine oynamaktır. Kumarda, uyuşturucuda risk genelde maddiyattır. Ama bu dallamalar o aşamaları geçmiş ,adrenalin açlığını giderebilmek için en değerli varlıkları olan kendi bedenlerini riske atmaya başlamışlar.
    Bu insanlara nasıl yardımcı olabiliriz diye bir araştırma yaptım. Bu bir hastalık adı da "risk alma eğilimi".
    Tedavisi ise onlarla iletişim kurmak, onun dilinden konuşmak, onur kırıcı davranmamak ve onlara doğru yolu göstermektir.
    Yani böyle birini gördüğünüzde hemen yanına çıkın, onunla dost olmaya çalışın ve ona enerjisini doğru kullanması yönünde telkinlerde bulunun......

Enduroist Kıdemli Üye Gökhan Ağırbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Ağırbaş
    Motosiklet
    f650 gs piyade
    Marka
    Bmw

Alıntı OrToM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RİSK ALMA EĞİLİMİ...
    Bu bir rahatsızlık, hayatta bütün deneyimleri yaşamış insanlar için son aşama kendi bedenleri üzerine oynamaktır. Kumarda, uyuşturucuda risk genelde maddiyattır. Ama bu dallamalar o aşamaları geçmiş ,adrenalin açlığını giderebilmek için en değerli varlıkları olan kendi bedenlerini riske atmaya başlamışlar.
    Bu insanlara nasıl yardımcı olabiliriz diye bir araştırma yaptım. Bu bir hastalık adı da "risk alma eğilimi".
    Tedavisi ise onlarla iletişim kurmak, onun dilinden konuşmak, onur kırıcı davranmamak ve onlara doğru yolu göstermektir.
    Yani böyle birini gördüğünüzde hemen yanına çıkın, onunla dost olmaya çalışın ve ona enerjisini doğru kullanması yönünde telkinlerde bulunun......
    bellerinde odun kıralım, bak bir daha çıkıyorlar mı ?
    Kafasına kuş s.çtığı zaman şans oyunu oynayanlar, ağzına s.çan liderin peşinden ayrılmaz"

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

RİSK ALMA EĞİLİMİ...
    Peyyy sen ne diyorsun Orhan abi ya BGA'nin enerjisi yanında sen yorulursun vallahi Bişey anlatıcakmış peeehhh

Alper'im birgün bende yapacağım şu dağcılık işini. Hele hele bu kadar iyi dağcı iki dostum varken çok ta zor olmayacaktır ;)

Enduroist Kadim Üye AlperAcun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alper Acun
    Motosiklet
    2002 R1150GS
    Marka
    Bmw

RİSK ALMA EĞİLİMİ...
    Orhan abi hemen bilirkişi Buda olmuşsun yav
    dağcıları tedavi edip muhasebeci yapan gizli bir örgüt lideriymiş Orhan abi. Aramıza bizi Motor işinden vazgeçirmek üzere gizlice katılmış. aha kendini deşifre etti. Risk almışsın Orhan abi aman deyim

Enduroist Katılımcı Üye OrToM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    orhan tomruk
    Marka
    Bmw

Alıntı Riplatr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orhan abi hemen bilirkişi Buda olmuşsun yav
    dağcıları tedavi edip muhasebeci yapan gizli bir örgüt lideriymiş Orhan abi. Aramıza bizi Motor işinden vazgeçirmek üzere gizlice katılmış. aha kendini deşifre etti. Risk almışsın Orhan abi aman deyim
    Görürsün bir senede sizi muma çeviricem.

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Görürsün bir senede sizi muma çeviricem.
    Bence 1 senede sen gayet erimiş mum olursun yanımızda. Bir açıyormuşsun gözünü F650'nin üzerinde çamurların içinde buluyormuşsun kendini

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu