Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123 SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 25 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Çözelim valla üzüldüm çok

Enduroist Üye bartsimpson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    hakan keskin
    Motosiklet
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Alıntı Goktug.Uguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun abi
    sağol motordaşım

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

1. cok geçmiş olsun
    2. umarım cözülür feyzhanın tüyolarıyla
    3. dr feyzhan bey benim de bademciklerim şişti bana da bi tüyo okuyup üfler misiniz
    4. acayip canım sıkılıyo benim geyik yapıyorum bu yüzden kusuruma bakmayın....

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Ordinaryus Enduroist __face__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Feyzhan ÖZTÜRK
    Motosiklet
    XJR 1200
    Marka
    Yamaha

Alıntı Goktug.Uguz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çözelim valla üzüldüm çok
    Dostum mevzu, makine kullanılmadığı zaman zarfı içinde, içinde olan benzinin, ne kadar zamandır içinde oluğu ile bağlantılı acık... çok geç kalınmadıysa halledilir bir durum... Sen üzülme kıyamam ben sanaaaaa...

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. cok geçmiş olsun
    2. umarım cözülür feyzhanın tüyolarıyla
    3. dr feyzhan bey benim de bademciklerim şişti bana da bi tüyo okuyup üfler misiniz
    4. acayip canım sıkılıyo benim geyik yapıyorum bu yüzden kusuruma bakmayın....
    Bademcik mi? Hııımm... Kaç numara onun alyan anahtarı? dur dur yoksa metrik somun muydu? anaaam elimizde kalmaya...

Senin kusurunu yerim lem ben... Sen ne desen kusur olmaz Dostlarda; rahat ola Emrah'ım...
    ...der __face__

Feyzhan
    ÖZTÜRK
    545 401 45 46

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Peki Feyzo ; biraz ayrıntı paylaşırmısın bizimle ... Sadece benzinden bahsediyoruz. Önerdiğin işlemler nelerdir ?

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Son durum nedir problem çözüldü mü acep?

Enduroist Katılımcı Üye HalilTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Halil TAN

Çok geçmiş olsun hepimizin başına gelebilir ben çok merak ettim Feyzhan nedir önerdiğin bizimlede baylaşırmısın

------------------------
    Güvenmek iyidir ama kontrol-dikkat etmek daha iyidir

Enduroist Üye bartsimpson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    hakan keskin
    Motosiklet
    f800 gs
    Marka
    Bmw

evett şu an itibariyle sorun çözülmüş bulunmakta.yanlış alarm vermişim kamuoyunu aydınlatmak boynumun borcu oldu. Feyzhan ile yaptığım telefon görüşmesinde sorunun solvent katılmış ve kış itibari ile motorda beklemiş benzinin enjektör ve ateşleme sistemi üzerindeki etkisi olarak olaya teşhis koymuş ve enjektör temizliyici ile müdahale ile düzeltebileceğimiz kararlaştırmıştık.bugün temizliyicileri alıp benzini boşaltmak için tamircime gittim.taktığım champiyon marka bujileri 5 tl ye aldığımı söyleyince kesin çin malıdır onları da sökelim demesiyle benzini boşaltmayı erteleyip bujileri değiştirmek için makineyi sökmeye başladık.kiiii dikkatli usta (adalı motor murat ) daha açar açmaz rolanti ayarı yapan elektronik devrenin soketinin takılı olmadığını söyledi !!!!!!! ne dicemi bilemedim afalladım resmen.. benzinden mi bujiden mi yağdan mı derken sadece bir soketin takılmaması çıktı karşımıza..valla şaşkınlığım geçince rahatladım çünkü en kötüsüne hazırlamıştım kendimi..neyse elimiz değmişken orjinal ngk bujilerimizi taktık ve motor yine saat gibi çalışmaya başladı.ben de eski ustamın dikkatsizliği yüzünden yanlış alarm vermiş oldum kusura bakmayın.ilgilenen herkese özellikle feyzhan kardeşime teşekkür ederim )

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Alıntı bartsimpson Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evett şu an itibariyle sorun çözülmüş bulunmakta.yanlış alarm vermişim kamuoyunu aydınlatmak boynumun borcu oldu. Feyzhan ile yaptığım telefon görüşmesinde sorunun solvent katılmış ve kış itibari ile motorda beklemiş benzinin enjektör ve ateşleme sistemi üzerindeki etkisi olarak olaya teşhis koymuş ve enjektör temizliyici ile müdahale ile düzeltebileceğimiz kararlaştırmıştık.bugün temizliyicileri alıp benzini boşaltmak için tamircime gittim.taktığım champiyon marka bujileri 5 tl ye aldığımı söyleyince kesin çin malıdır onları da sökelim demesiyle benzini boşaltmayı erteleyip bujileri değiştirmek için makineyi sökmeye başladık.kiiii dikkatli usta (adalı motor murat ) daha açar açmaz rolanti ayarı yapan elektronik devrenin soketinin takılı olmadığını söyledi !!!!!!! ne dicemi bilemedim afalladım resmen.. benzinden mi bujiden mi yağdan mı derken sadece bir soketin takılmaması çıktı karşımıza..valla şaşkınlığım geçince rahatladım çünkü en kötüsüne hazırlamıştım kendimi..neyse elimiz değmişken orjinal ngk bujilerimizi taktık ve motor yine saat gibi çalışmaya başladı.ben de eski ustamın dikkatsizliği yüzünden yanlış alarm vermiş oldum kusura bakmayın.ilgilenen herkese özellikle feyzhan kardeşime teşekkür ederim )

çok sevindim yahu yoksa teneke mi bu arıza cıkarsın kardeşim yahu

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

Tenekeler garajda yatmaz yavrucum..Geçmiş olsun bu arada sorunun hallolmasına sevindim..

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123 SonuncuSonuncu