Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 12 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

Standart MOTO TRACK motosiklet takip ve koruma sistemi.

EVVET ARKADAŞLAR:

Aranızda farklı ürünleri kullanmış yada kullanan mutlaka vardır.

motosikletinizin ulaşılması zor bir yerine monte edilen bu ürün aslında küçük bir gps içerisinde internet bağlantısı yapan bir sim kart var,telefonunuza yüklenen bir yazılımla motosikletiniz,yer değiştiğinde yada yerinden kımıldatıldığında,ki bu açık havada gök gürültüsünde dahi cep telefonunuza sms yolluyarak sizi uyarıyor aynı anda yetkili firmayada aynı uyarıyı yapıyor.çalınma durumunda ise,motorun tam yerini harita üzerinde size bildiriyor.
    alarm özelliği henüz yok üzerinde çalışmalar devam ediyor o konuda.bu sade olarak anlatmak gerekirse bir takip cihazı.cep telefonunuzdan 7/24 motorununuzun yerini görebilirsiniz.
    bir yıllık satın alım fiyatı montaj dahil :745 tl kredi kartına 9 taksitte 860 tl
    iki yıllık satın alım fiyatı montaj dahil : 995 tl kredi kartına 9 taksitle 1145 tl

bir yada iki yıl kullanım sonunda cihaz sizin zaten sim kartın senelik 150 tl gibi sabit ödemesi ni yaparak takip etmeye devam ediyorsunuz motor satılırsa ister sökülür istenirse yeni sahibinin telefonuna uygulama yüklenir.

yorumları alalım lütfen.

2. UĞUR KOÇ, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Sadık SÖNMEZ (08-08-2014)

Enduroist Üye harun solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    harun solmaz
    Motosiklet
    Yamaha Supertenere
    Marka
    Honda

Teknolojinin güzel bir nimeti fakat çok para.

Kasko yaptırıp hem kazalardan hem çalınma riskinden korunmak varken ben ürünü tercih etmem.

Bir de çalınan motorun yerini bu ürün vasıtası ile bulduğunuzu farz edelim , Savcılıktan çalınan motorun olduğu yerden alınıp ruhsat sahibine iadesi için emniyete/jandarmaya yazı yazdırana kadar o motorun ya yeri değişir ya da motor çoktan parçalara ayrılmış olur.
    Konu harun solmaz tarafından (08-08-2014 Saat 16:41 ) değiştirilmiştir.

4. harun solmaz, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

DevriM (19-01-2015)

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Telefon değil de, bilgisayar üzerinden takip edilebilen bir sistem var mı?
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Sistem güzel, ancak eğitimlerde problem çıkmaması için neler yapılması gerektiği öğretilir ya. Bu konuda da çalınmaması için neler yapılmalı biraz da ona kafa yorulsa keşke.

Bu sistemin fiyatı ise maalesef bir dair parasına motosiklet alabilen abilerimizin kaldırabileceği bir bütçe gerektiriyor şu anda. Ben şahsen bu paraları ödeyemem. Bu arada bu abilerinde zaten kendilerine ait otoparkları bulunuyor, tek risk olarak gezilerde yada şehir için kullanımı sırasında oluşuyor.

Diğer taraftan daha dar bütçeler ile motosiklet alıp onu korumaya çalışan benim gibi insanlar için bu teknolojiyi biraz daha ulaşılabilir kılarlarsa kesinlikle kullanmayı isterim.

Bu arada resimlerin boyutları nedeni ile büyük göründü. Ölçüleri konusunda bizi bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    Gözü Kara Motorcular vardır, birde Yaşlı Motorcular Vardır.
    Hem gözü kara, hemde yaşlı motorcu yoktur.

Enduroist Kıdemli Üye Ersan Karagozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan Karagozlu
    Motosiklet
    Versys 650
    Marka
    Kawasaki

Cihaz türk malı olduğu için ve özellikleri yazılmadığından, emsalleriyle karşılaştıramadım ama aliexpresste (google map üzerinden takip edilebilenleri) 18 dolardan başlıyor 100 dolara kadar çıkıyor. Tabi bu bahsedilen hizmetin içinde sim kart bedeli ve sisteme bağlanıp öğrenme de var fakat bu fiyat benim bütçeme ve hesaplarıma göre çok yüksek.
    Fiyat politikası bilhassa taksitli alışta hiç hoşuma gitmedi. şöyleki: 9 ayda yaklaşık %15 faiz mevcut, bizim şirket içinde kullandığımız sistemde (payu, sanal pos olduğu ve fraut dolandırıcılık filtresi olduğu için en yüksek faiz oranlarına sahip) 9 ayda % 8.5 faiz uygulanıyor. Hatta Yapı kredi 9 aylık fiziki pos oranı bizim kullandığımız oran %3.5
    Açıkcası bende bu cihazlardan edinmek istiyorum fakat bu faiz oranları, midemi bulandırdı, fiyat politikası böyle olan bir firma ile çalışmak istemem.
    Ersan KARAGÖZLÜ

Enduroist Kadim Üye UĞUR KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur koç
    Motosiklet
    0531 781 03 69
    Marka
    Bmw

elçiye zeval olmaz.

Enduroist Kıdemli Üye Ersan Karagozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan Karagozlu
    Motosiklet
    Versys 650
    Marka
    Kawasaki

Bu cihazların çoğu konum bilgisini koordinat olarak sms atabiliyor. Koordinatları da google map'e yazınca yerini haritadan görebiliyoruz.
    Ersan KARAGÖZLÜ

Enduroist Kadim Üye Eser Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Eser Kara
    Motosiklet
    F800 GS
    Marka
    Bmw

Diğer tarafa alakasız yere yazmıştım, buraya da yazim belki birilerinin işine yarar.

Arkadaşlar Levent Kulaçoğlu var, tanıyanlarınız bilir kendisini. O motosikletine taktırdı, filoturk'ten. Ben de taktırmayı düşünüyorum ama henüz kararımı vermedim. Cihaz motosikletler için özel olarak tasarlanmış, yağmur çamur vs önemli değil yani. Cihaz 260 usd, sonrasında turkcelle 6tl ödeniyor aylık. 24 ay sonunda da 6tl üzerine firma 12 tl ücret istiyor, yani toplam 18tl civarı oluyor 24 ay sonra.

Enduroist Üye Kahraman İnal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kahraman İnal
    Motosiklet
    Multistrada V4 S Full
    Marka
    Ducati

Kullanmadığınız eski bir android tabanlı telefon (taki ki GPS olmalı) ve bedava yükleyebileceğiniz onlarca uygulama ile (Avast Anti-Theft favorimdir) aynı işlevi sağlayabilirsiniz. O kadar ki eğer motosiklet dolayısıyla telefon kapsama alanındaysa bulunduğu ortamdaki sesleri bile uzaktan kaydedebilirsiniz.

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Alıntı Eser Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Diğer tarafa alakasız yere yazmıştım, buraya da yazim belki birilerinin işine yarar.

Arkadaşlar Levent Kulaçoğlu var, tanıyanlarınız bilir kendisini. O motosikletine taktırdı, filoturk'ten. Ben de taktırmayı düşünüyorum ama henüz kararımı vermedim. Cihaz motosikletler için özel olarak tasarlanmış, yağmur çamur vs önemli değil yani. Cihaz 260 usd, sonrasında turkcelle 6tl ödeniyor aylık. 24 ay sonunda da 6tl üzerine firma 12 tl ücret istiyor, yani toplam 18tl civarı oluyor 24 ay sonra.
    Bu cihazın bu kadar akü düşmanı olduğunu bilmezdim. 15 gün çalıştırmayınca, yepyeni Tiger 1200 un aküsünü bitirmeyi başarmış. Takviye ile çalıştırdık. Bir daha düşünmek lazım gibi geldi bana 😅😅😅
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu