Öncelikle herkese selamlar..

Sürekli motorsikletle işe gelip gidişlerim motordan indikten sonra motorun lastiğini kontrol edişim kaskımı çıkarışım,ve akşam yine o havalı motor montumu giyinmem üzerime koruma ekipmanlarımı takmam ve hafta sonu için şuraya gidicem burada dinlenicem diye planlar yapmam çalıştığım banka şubesinin müdürünü bu işe bulaştırmam için yeterli oldu sanırım..
Bunda yaklaşık bir hafta önce motor aşkını artık gizlemeyen sevgili müdürüm ( bu arada bir haftadır işleri astı ) bu konu hakkında bendende yardım rica etti, acaba 1200 gs mi , transalpmi,yada vstrom'mu diye diye en sonunda xt660z'de karar kıldı ben şöyle gezerim ben bunu yaparım çok uzağa gitmem ama hafif dağ bayır gezerim diyor ( bizde çok uzağa gidip napıcaz diyoduk ama şimdi hayalini kurmaya başladık bile uzakların.) neyse çok eveleyip gevelemeyeyim sizlerden gelecek olan yorumları aynen sevgili müdürüm Gökhan Beye aktaracağım Özellikle sevgili murat ( Empyr ) sen ne tavsiye edersin kendisinin çok fazla tecrübesi yok üniversite yıllarında 125 lik bir motoru varmış ama şu an sıfır ayarında diyebiliriz boy 1.75 ( en fazla) bende bu motor size uygun olmayabilir diyeceğim ama bunu neye göre söylemeliyim yada söylemelimiyim bilmiyorum..

Evet sahne Enduroist'in...