Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456789 SonuncuSonuncu
41 den 50´e kadar. Toplam 84 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

ehlıyetsız trafığe cıkılmaz. kımse de kalkıp bunu bana savunmasın ....istersen rossi ol yaptıgın yanlıs ve bunun gulunecek savunulacak bı tarafı yok .hıc bısey olmassa haklıyken haksız duruma dusersın hakkını alamassın ...

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Enduroist Kadim Üye Ahmet Cemal ÖKSÜZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ahmet Cemal ÖKSÜZ
    Motosiklet
    '08 MT 03
    Marka
    Yamaha

Büyük geçmiş olsun. Kesinlikle ehliyetsiz trafiğe çıkma.
    Two Wheels Forever 0532 216 49 97
    My ex bike was: Honda CBF 150 - 0 > 32852 km 09.06.2009 > 21.01.2011
    The new one is: Yamaha MT 03 / 30.03.2011 >

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı volcanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet o konuda haklısın ama bir insan kendine ve cevresine dikat ederse bisi olmaz derim ben motorun ustunde ben cidiyimdir telefonla konuşmayı gec arkamdakinin konusmasına bile karsıyımdır..
    Volkan ne olursa olsun bu konuda sert konuşacağım abicim.

Ne olursa olsun hiçbir bahane senin ehliyetsiz motosikletle trafiğe çıkacağın , çıkabileceğin anlamına gelmez. Ehliyetsiz trafiğe çıkarda bana gelip yaya iken vurursan kardeşim affetmem , gerekli işlemleri yaptırırım emin ol.

Umarım anlatmaya çalıştığım şeyi anlamışsındır ...

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

bende size basimdan gecen bir olayi analtayim...

araba ile manyas kus cenneti tarafindaki kaplicalara gidilir donustede koy yollarindan donelim gozumuz gonlumuz acilsin denir boyle abuk bir 5 yola girdigim sirada panikleyen bir mopet surucusu benden kurtarmis olmasina ragmen doner doner doner benim arcin sag onu ile kesisir hani benim suratte 60-70 km filan neyse tabii bilekden hasar alir ben adami alir hastaneye goturur tedavisini yaptirir ilaclarini alir evine birakirim bu arada karakolda zabit tutulur moroun ruhsati yok adamin ehliyeti yok karakolda sikayetci olmadigini ve hatta ilgime tesekkur ettigi zabit altinda aradan 2 ay gecer eve celp gelir... adam bana tazminat davasi acmistir nasil olur diye sorgularken alinan cevap o ayri o ayri olur polislere bir guzel sovulur ve eger buda dava kaybedilirse gorevi ihmalden onlari mahkemeye vericegin belirtilir sonucta dava kazanilir ama adamin istedigi para avukat parasi olarak cepten cikmis olur.... vsvs burasi turkiye hakli iken haksiz haksiz iken hakli olunur...

ama arkadaslara katiliyorum ne kullanirsan kullan once ehliyetini al ondan sonra kullan...
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı rider 76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende size basimdan gecen bir olayi analtayim...

araba ile manyas kus cenneti tarafindaki kaplicalara gidilir donustede koy yollarindan donelim gozumuz gonlumuz acilsin denir boyle abuk bir 5 yola girdigim sirada panikleyen bir mopet surucusu benden kurtarmis olmasina ragmen doner doner doner benim arcin sag onu ile kesisir hani benim suratte 60-70 km filan neyse tabii bilekden hasar alir ben adami alir hastaneye goturur tedavisini yaptirir ilaclarini alir evine birakirim bu arada karakolda zabit tutulur moroun ruhsati yok adamin ehliyeti yok karakolda sikayetci olmadigini ve hatta ilgime tesekkur ettigi zabit altinda aradan 2 ay gecer eve celp gelir... adam bana tazminat davasi acmistir nasil olur diye sorgularken alinan cevap o ayri o ayri olur polislere bir guzel sovulur ve eger buda dava kaybedilirse gorevi ihmalden onlari mahkemeye vericegin belirtilir sonucta dava kazanilir ama adamin istedigi para avukat parasi olarak cepten cikmis olur.... vsvs burasi turkiye hakli iken haksiz haksiz iken hakli olunur...

ama arkadaslara katiliyorum ne kullanirsan kullan once ehliyetini al ondan sonra kullan...
    Zor oyunu bozar ; bu kadar benimle ilgilenen adamın demek ki bir şeylerden korkusu var akıl hocaları devreye girmiş olay bu şekilde gelişmiş karşılıklı iyi niyet neticeye varmamış. Sen adamın elinden davacı olmayacağına dair bir belge alsan sıcağı sıcağına sonradan gelişecek olumsuzluklara karşı tedbirini almış olurdun. Ya da bana ne kardeşim biz anlaşamadık deyip ekip çağıracaktın o sana yalvaracaktı. İşte bunlar hep tecrübe.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Kıdemli Üye ruzgarın_torunu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Binnur ÖZMEN
    Motosiklet
    Burgman 400dü büyüdü 650 oldu..
    Marka
    Suzuki

Geçmiş olsun..

ehliyetsiz kullanman benim de hoşuma gitmedi..

Hakkı çok haklı, mutlaka yanlış yaptığın bir şeyler var...

kornaya basmak yerine frene basmalıydın!

hem kardeşini hem köpeğini taşımak, ehliyetsiz biri için çok fazla risk..

ehliyeti olmayan birinin eğitim alıp almadığını da sorgulamak lazım...

sürüşte RİSK ALMAMAK gerek.. bu ileri seviye sürücü olmanın olmazsa olmaz kuralı..
    Binnur ÖZMEN
    Suzuki Burgman 400 ==> büyüdü 650 executive oldu!

http://Rujumudasurerimmotoradabinerim.blogspot.com/

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

Zor oyunu bozar ; bu kadar benimle ilgilenen adamın demek ki bir şeylerden korkusu var akıl hocaları devreye girmiş olay bu şekilde gelişmiş karşılıklı iyi niyet neticeye varmamış. Sen adamın elinden davacı olmayacağına dair bir belge alsan sıcağı sıcağına sonradan gelişecek olumsuzluklara karşı tedbirini almış olurdun. Ya da bana ne kardeşim biz anlaşamadık deyip ekip çağıracaktın o sana yalvaracaktı. İşte bunlar hep tecrübe.
    aynen oyle tecrube bizimde kulagimiza kupe oldu iyi niyet gosterme essegini saglam kaziga bagla ...
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Enduroist Kadim Üye Hakki Orun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hakki Orun
    Motosiklet
    2012 R1200GS Adventure Triple Black - CRF 250L
    Marka
    Bmw

Volkan, simdi seni buradan da olsun tanidigim icin hafif gececegim ama gercekten icimden gecenleri bilmek dahi istemezsin.

Kardesim! Ehliyetin yok da ne isin var oralarda? Insan etrafini kollarsa birsey olmaz anlaminda birsey yazmissin. Sen yola ciktiginda butun etrafinda olacaklari kontrol edip yonlendirebiliyorsun yani oyle mi? Ben 56 senelik surucu olarak bunu beceremiyorum, helal olsun demekten baska birsey kalmiyor.

Ehliyetsiz olmanin seni haksiz duruma dusurmedigine de o kadar sevinme bence. Bir kamyon seni altina alip oldurseydi, ya da bu kazada sana birsey olsaydi, sana carpan adamin sucunu ve onun cezasini ne kadar hafifletecegini biliyormusun? mahkemeye ciktiginda, ehliyetsiz olarak orada bulunmanin, ve yasak veya degil, donmekta olan arabanin altina girdigin kanitlanirdi. Ehliyet demek, trafigin cereyan ettigi, ve yol diye tanimlanmis alanlarda, arac kullanmaya yetkili olmak demektir. Sen orada olmaya ve arac kullanmaya yetkili degilsin derler adama, ve hic yoluna gidersin.

Burada sana bunlari yazan bizler elbette sana birsey olmasini istemedigimiz icin yaziyoruz. Bunu da unutma. herkes bizim gibi yaklasmaz sana.

The Member of RoSPA RoADAR
    www.orunbrothers.webs.com
    R 1200 GS ADV TripleBlack
    CRF 250 L Kirmizi Beyaz

Banned
    Isim
    murat akar
    Motosiklet
    XT660Z TENERE abs
    Marka
    Yamaha

tekrar geçmiş olsu ancak bu forumda eminimki kimse ehliyetsiz kullanmanı desteklemiyecektir. Bu forumda 18 yaş altında bir sürü kardeşimiz var ve onlara da örnek olmamız gerekir.

Ehliyetin yoksa git dağda bayırda dolaş keyfini çıkar motora binmenin. Trafikte ise asla.

Motora harcanıcak tamir parası yerine önce bir ehliyet şart...

Enduroist Kadim Üye TAMER MERİÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    TAMER MERİÇ
    Motosiklet
    CBF 150
    Marka
    Honda

Büyük geçmiş olsun, fakat tüm arkadaşlara katııyorum. Ehliyetsiz asla motorlu vasıta kullanma?
    Dostlarınla zaman geçir, Haz aldığın zaman harcanmış değildir.
    Tamer Meriç
    Enduro olacak.
    0 RH (+)

Sayfa 5 Toplam 9 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456789 SonuncuSonuncu