Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 6 Toplam 9 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456789 SonuncuSonuncu
51 den 60´e kadar. Toplam 84 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye İlhanESİRCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İlhan Esirci
    Motosiklet
    V-Strom DL 650 K7+ Ramzey QM 200 GY
    Marka
    Suzuki

Geçmiş olsun kardeşim Allah yardım etmiş ucuz atlatmışsın,temennim bu yaşadıkların senin için bir ders ve tecrübe olsun ki bir daha böyle olumsuzluklar yaşamayasın.
    Sevgi ve acil şifalar,

Enduroist Kadim Üye Ömer Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ömer
    Motosiklet
    KTM 690 R
    Marka
    Ktm

Çok geçmiş olsun.Allah tekrarından korusun.
    _____

Banned
    Isim
    Andy Volcanic Volkan
    Motosiklet
    150cc scooter
    Marka
    Diger

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ehlıyetsız trafığe cıkılmaz. kımse de kalkıp bunu bana savunmasın ....istersen rossi ol yaptıgın yanlıs ve bunun gulunecek savunulacak bı tarafı yok .hıc bısey olmassa haklıyken haksız duruma dusersın hakkını alamassın ...
    ben suanda hakkımı savunuyorum kaza raporunda ehliyetimin olup olmadıgı onemsenmiyor kaza masrafları karsı taraf karsilicak ve tazminat davasida aciyorum abi

Alıntı karma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrar geçmiş olsu ancak bu forumda eminimki kimse ehliyetsiz kullanmanı desteklemiyecektir. Bu forumda 18 yaş altında bir sürü kardeşimiz var ve onlara da örnek olmamız gerekir.

Ehliyetin yoksa git dağda bayırda dolaş keyfini çıkar motora binmenin. Trafikte ise asla.

Motora harcanıcak tamir parası yerine önce bir ehliyet şart...

eğer forumda ehliyetsiz motorcuları istemiyorsanız yada böyle bir kural varsa bunu baştan belirtirsiniz yada ona benzer bir kural uygularsanız daha iyi olur yetkili arkadaşlardan üyeliğimin ve konularımın kapanmasını istiyorum iyi gnler size.

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

forum kuralıyla ne alakası var... burda senin ıyılıgın ıcın dıl dokmus herkes... hatalı bır durumun bı an once duzeltılmesı ıcın caba gostermısler... hadı bızı bosver bu ıse yıllarını vermıs yasca ve tecrubece bızden ustun abılerımız vakıtlerını harcayıp senın ıcın senın ıyılıgın ıcın ve bu forumu takıp eden aklı basında kardeslerımız ıyı ornek alsın dıye yazılar yazmıslar...

bu yazını yaptığn kazanın kotu psıkolojısı yuzunden, düşünmeden yazdığını sanıyorum ya da oyle ummak ıstıyorum ...

ha sunu da soylıyeyım bu konuda kımsenın de bana kızacagını tahmın etmıyorum ... soyledıklerınızde haklısınız ... yaptığım yanlıs bır sey ve en kısa zamanda ehlıyetımı alıcam ... benı dusundugunuz ve uyardıgınız ıcın cok tesekkur ederım yazacagına ben ehlıyetsız de kullanırım boyle bı kural varsa sılın benı forumdan dersen ... ve bu konuda cıddıysen .... biz hiçbir zaman gidene gitme kalana kalama demedik ...

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Volkan ; anlaman gerektiği gibi değil anlamaman gerektiği gibi anlamışsın.

Burada bu kadar insanın yorumlarına yaptığın bir terbiyesizliktir bu. Yıllarını motosiklet üzerinde geçirmiş adamlar var. Saygısızlık etmişsin.

Senin düşündüğün gibi bir yer değil burası kardeşim ;

Gidene dur , gelene git diyen bir topluluk değiliz olmayacağız da ...
    Konu Gİ tarafından (06-04-2011 Saat 21:19 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kadim Üye EmreCeylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emre Ceylan
    Motosiklet
    Ramzey QM200GY
    Marka
    Ramzey

ilk önce çok büyük geçmiş olsun volkan abi . Sınavlarım dolayısıyla yeni girebildim yeni görüyorum. Normalde haddime düşmez ama senle biraz samimiyetimiz olduğu için yazıyorum

Şimdi şöyle birşey biliyorum ben bir büyüğüme ne olursa olsun ters cevap vermemem gerekir. Saygıdandır bu .
    Ve bütün yorumları okudum. Hiç kimse sana kötü yada senin için olumsuz birşey soylememis. Bak Hakkı abi eline sağlık o kadar yazmış . Sana hatanı anlaman daha dikkatli olman için uyarılarda ve çözüm yollarında bulunmuş . Emrah abi ehliyetsiz olduğun için bunun senin adına olumsuz olduğunu ve ehliyetsiz trafiğe çıkmana karşı olduğunu belirtmiş ve daha bütün herkes senin iyiliğin için dil dökmüş ama bu ailede gördükleri için yapmışlar bunu sana . Herkes geçmiş olsun yazıp geçebilirdi ama yardımcı olmaya çalışmışlar. Kendimden örnek veriyim 16 yaşındayım yaklaşık 7.8 yıldır sürekli motorsiklet tepesindeym Gs'ten RR'a Transalp'ten Crf'a kadar çok motorsiklet sürdüm . Belki de en az 40bin km. Tecrübem var . Benimde kanm kaynıyo trafiğe çıkıyim her yere motorsikletim ile gidiyım diye ama gerek bu ailede gerek yaşadığım şehirdeki abilerimin uyarılarıyla kendimi frenliyorum .burada sana kimse 18 yaşından küçükler yada ehliyetsiz olanlar üye olamaz gibisinden birşey ima etmedi etmez de . Ben bu aileye 8 Ocak 2011 de üye oldum fuarda bir kısmıyla ve fatih ormanında bir kısmıyla yüzyüze tanışma imkanım oldu . O kadar iyi güzel insanlar ki hepsi. Eşi benzeri bulunamaz bu ailenin. Ve çokta doğru söylemişler ne gelene git deriz herkese kapımız açıktır ne de gidene kal deriz kimseyi zorla burada tutmayız.

Sen sen ol eğer forumdan gidiyorsan bile bu söylenenleri unutma ve bunca insandan bu saygisizligin için özür dilemeyi kendine borç bil . Ve eğer bu saygisizligina rağmen özür dilemyecek bir insan isen ben muhappetimizi tekrar gözden geçiririm.
    Allah acil sifalar versin.

Eğer haddimi aştıysam herkesden özür dilerim şimdiden. Içimden geçenler bunlar sadece.
    EmreCEYLAN Arh(-)
    Ramzey QM200GY 10FV559
    554 2517406
    emreceylanblk@gmail.com
    Balıkesir/Merkez

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı emreceylan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk önce çok büyük geçmiş olsun volkan abi . Sınavlarım dolayısıyla yeni girebildim yeni görüyorum. Normalde haddime düşmez ama senle biraz samimiyetimiz olduğu için yazıyorum

Şimdi şöyle birşey biliyorum ben bir büyüğüme ne olursa olsun ters cevap vermemem gerekir. Saygıdandır bu .
    Ve bütün yorumları okudum. Hiç kimse sana kötü yada senin için olumsuz birşey soylememis. Bak Hakkı abi eline sağlık o kadar yazmış . Sana hatanı anlaman daha dikkatli olman için uyarılarda ve çözüm yollarında bulunmuş . Emrah abi ehliyetsiz olduğun için bunun senin adına olumsuz olduğunu ve ehliyetsiz trafiğe çıkmana karşı olduğunu belirtmiş ve daha bütün herkes senin iyiliğin için dil dökmüş ama bu ailede gördükleri için yapmışlar bunu sana . Herkes geçmiş olsun yazıp geçebilirdi ama yardımcı olmaya çalışmışlar. Kendimden örnek veriyim 16 yaşındayım yaklaşık 7.8 yıldır sürekli motorsiklet tepesindeym Gs'ten RR'a Transalp'ten Crf'a kadar çok motorsiklet sürdüm . Belki de en az 40bin km. Tecrübem var . Benimde kanm kaynıyo trafiğe çıkıyim her yere motorsikletim ile gidiyım diye ama gerek bu ailede gerek yaşadığım şehirdeki abilerimin uyarılarıyla kendimi frenliyorum .burada sana kimse 18 yaşından küçükler yada ehliyetsiz olanlar üye olamaz gibisinden birşey ima etmedi etmez de . Ben bu aileye 8 Ocak 2011 de üye oldum fuarda bir kısmıyla ve fatih ormanında bir kısmıyla yüzyüze tanışma imkanım oldu . O kadar iyi güzel insanlar ki hepsi. Eşi benzeri bulunamaz bu ailenin. Ve çokta doğru söylemişler ne gelene git deriz herkese kapımız açıktır ne de gidene kal deriz kimseyi zorla burada tutmayız.

Sen sen ol eğer forumdan gidiyorsan bile bu söylenenleri unutma ve bunca insandan bu saygisizligin için özür dilemeyi kendine borç bil . Ve eğer bu saygisizligina rağmen özür dilemyecek bir insan isen ben muhappetimizi tekrar gözden geçiririm.
    Allah acil sifalar versin.

Eğer haddimi aştıysam herkesden özür dilerim şimdiden. Içimden geçenler bunlar sadece.
    Kardeşim seninle gurur duyuyorum. Bu yaşında bunları görebiliyorsıun ya helal olsun sana ...

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Ben bir sure dusunmeni rica ediyorum volkan kardeşim.

Çok kısa 1-2 şey de ben yazayım.

Bu motor illetine bulaşalı 2-2.5 sene oldu sanırım. Buradaki çoğu insandan daha acemiyim burdaki çoğu insandan daha bilgisizim. Ama sadece sunu diyebilirim ki çok okuyorum, çok araştırıyorum . sadece hızlıca yol almak adına.

Şimdi bu bilgi uzerine (ustteki paragrafı yazma geregi duydum) benim cogu yerde okuduklarımdan aldıgım egitimlerden ve abilerimin muhabbetlerinden aldıgım en onemli şey şuydu. "Bir kazaya karışıyorsan her zaman suçlu sensindir." Orda olmaman gerekir. Şimdi kazadır gelir, dikkatsizliktir olur ,konsantrasyonun eksiktir gec farkedersin, dertlisindir aklın başka yerdedir bunlar her insanın basındaki seyler olabilir. Bu mereti bir ehliyet kullanmıyor emin ol bu konuda hem fikiriz. Ama sana bu eziyeti yapan insan sırf o kagıt parcan yok diye haklı duruma gecip karsında gulebilir. Değer mi? İçinden onu kafasını koparmak bile geçer.

Hakkı abi bugun bana motoru yanlıs kullanıyorsun tek elle kullanman gerekir dese bile bi durur dusunurum . şaka değil. 40 senenin ustunde suruculuk var bu nedemektir? Butun makaleleri de okusan bu canlı ansiklopedi gibi olmaz.

Bazen bu forumlarda insanların yazıları cok yone cekilebilir. Mesela murat yazmış biseyler sen de kızmıssın . eminim o cumleleri yanında soylese farklı tepki verirdin. İnsanlar soyleyeceklerini yazı ortamına dokerken cok dikkatli kelimeler secmeli herkesten de bunu bekleyemezsin o zaman sana dusen nedir bardagın dolu tarafından bakmak. Bu adamla bi kavgam var mı? -yok- bu adamın bana garezi var mı? -yok- bu adam beni tanıyor mu? -yok- o zaman neden kotu bisey istesin ki diye dusunmek lazım.

Eh cok uzatmayayım kardeşim. Bir anlık sinirle gitmek istersen kapımız nasıl girişte herkese acıksa cıkısta da herkese acıktır. Bunu da şimdi gidersen git la cok ta bip diye de dusunebilirsin ama değil ben yine de belirteyim.

Hadi kal sağlıcakla.

Banned
    Isim
    Andy Volcanic Volkan
    Motosiklet
    150cc scooter
    Marka
    Diger

büyüklerimin nasiyatlarını dayma kulak asarim dinlerim saygıda duyarım ama kimse bana ehliyetin yok diyipte ögüt vermesin yaşadıklarımı bir ben bilirim birde allah ben zevk icin ehliyet almiyorum abilerim kardeşlerim varki kötü durumum alamıyorum
    şimdi konun kapanmasını rica ediyorum yetkili arkadaşlardan herkez kendisine iyi baksin kusur işlediysemde özür dilerim iyi geceler allah emanet olun

Enduroist Kıdemli Üye Ünsal Ömer ÇAKMAKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ünsal Ömer ÇAKMAKLI
    Marka
    Bmw

Oturdum tam 40 dakika sana bir mesaj yazdım , henüz bitmemişti ki hanım geldi Show tv çekmiyormuş.

Pc yi tv ye bağlayıp internet üzerinden seyretmesi için ayarladım yattım.

Kaltığımda sarzım bitmiş bütün yazdıklarım gitmiş.
    Oysa şu kısacık ömrümden 40 dakikamı hiç tanımadığım senin için bir mesaj yazarak geçirmiştim. Bir çok arkadaşım zaman ayırıp nasihatta bulunmuşlar , öğüt vermişler.

Tüm yazılanlar , bugün senin için hiçbirşey ifade etmeyen saçma ve pahalı bir plastik parçasının aslında çok kötü durumlarda senin hukuki iyiliğin için lazımlı bir şey olduğunu bilenlerin bunu anlatma çabasıdır. Gelecekteki planların , masrafların , harcalamalarının arasına bu kalemi de senin iyiliğin için ekletme çabalarıdır.

Kısaca ;

Mesele ehliyet değil yeğen , mesele sana olan sevgi , sana burada verilen değerdir...

Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Ep gene Trakya beeyaa Avrupa'lıyız çekemiyo susaklar...

0 532 4258807

Canlar Makina , Canlar A.Ş.

.

Sayfa 6 Toplam 9 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 23456789 SonuncuSonuncu