Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 60 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Görkem Gürdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Görkem Gürdoğan
    Motosiklet
    R1100 Gs
    Marka
    Bmw

Abi yerim seni sağol.
    Bir tane fatihte var yarın gidicem olma şansı yüksek.
    Antalyada var bir tane haber ettik bakacaklar ama motorun abssi olmayabilir.O zamanda o motora anca 3.5 lira veririm ben

Birde yakın arkadaşımda çok temiz bir cbr xx1100 var onada meyilim var.

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı Görk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi yerim seni sağol.
    Bir tane fatihte var yarın gidicem olma şansı yüksek.
    Antalyada var bir tane haber ettik bakacaklar ama motorun abssi olmayabilir.O zamanda o motora anca 3.5 lira veririm ben

Birde yakın arkadaşımda çok temiz bir cbr xx1100 var onada meyilim var.
    Kardeşim benim 1100 gibi rahat makineler için daha erken değil mi ? Genç adamız biz. Bineceksin 1100'e sonra başka motosikletler sana batacak tadına varamayacaksın.

Şiddetle Tenere al diyorum ...

Enduroist Katılımcı Üye Görkem Gürdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Görkem Gürdoğan
    Motosiklet
    R1100 Gs
    Marka
    Bmw

Super Tenere'mi demek istedin yoksa yeni Tenere mi ?
    Yenisini istesemde param yetmez ona.

Kendi adıma düşüncem yıllardır şu şekilde gelişiyor:650'lik makinalara bindim.2 yılda çift silindirli 500'lüğe...Şurası kesinki KLE'den sonra 650 lik bir motor beni tatlandırmayacak çünkü performansı çok iyi olan bir motor kapasitesine göre.650 olmazsa ne olur 750 var.Evet de bulamadık ki abi bi güzel Africa.Fiyatları da şişik kanımca 11-12 milyar etmiyorlar benim gözümde.

Birde şöyle bir mesele var motoru nerde ve nasıl kullanıyoruz? Şehiriçi-şehirlerarası-arazi-iş,okul arası vsvsvs.KLE'den ortalama almam gerekirse 2 yılda yaptığım 20.000km nin 12si şehirlerarası,8i şehiriçi.Arazisimi ? sanırım toplasan 150-200 km yi geçmez(Ne kadar sevsemde).Açık konuşmak gerekirse ben uzun yolda beni rahat ettirecek şeyin peşine düştüm.Hoplayıp zıplamak için motor alacağım, her hafta çiftalan yolumu gözleyeceğim :P Hem o öküz ilede bişeyler yapabilen her şekilde yapar bence.Tamamen jokeylik işi olduğunu düşünüyorum bu işin.

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Kendi adıma düşüncem yıllardır şu şekilde gelişiyor:650'lik makinalara bindim.2 yılda çift silindirli 500'lüğe...Şurası kesinki KLE'den sonra 650 lik bir motor beni tatlandırmayacak çünkü performansı çok iyi olan bir motor kapasitesine göre.650 olmazsa ne olur 750 var.Evet de bulamadık ki abi bi güzel Africa.Fiyatları da şişik kanımca 11-12 milyar etmiyorlar benim gözümde.

Birde şöyle bir mesele var motoru nerde ve nasıl kullanıyoruz? Şehiriçi-şehirlerarası-arazi-iş,okul arası vsvsvs.KLE'den ortalama almam gerekirse 2 yılda yaptığım 20.000km nin 12si şehirlerarası,8i şehiriçi.Arazisimi ? sanırım toplasan 150-200 km yi geçmez(Ne kadar sevsemde).Açık konuşmak gerekirse ben uzun yolda beni rahat ettirecek şeyin peşine düştüm.Hoplayıp zıplamak için motor alacağım, her hafta çiftalan yolumu gözleyeceğim :P Hem o öküz ilede bişeyler yapabilen her şekilde yapar bence.Tamamen jokeylik işi olduğunu düşünüyorum bu işin.
    Eyvallah biraderim. Ne istedigini en iyi sen bilirsin tabii. Umarim iyi bi makine bulursun. Zira GS boxer serisinde ne kadar iyi piltoajin olursa olsun , bizim japon makinelerini zorladigin sinirlara cikamayacaksin. Bir kere cok agir ve bence narin.

Neyse moruk hayirlisi olsun. Bu arada Super Tenere degil Tenere dedim ki KLE ile arasinda cok fark var ;)

Enduroist Kadim Üye Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kaan Gönel
    Motosiklet
    XT 660 Rr Ciftalan-Polonez Edition
    Marka
    Yamaha

Görkem ihtiyaçlarını ve alışlanlıklarını çok iyi ortaya yokmuşsun.
    Bu yazdığın modellerin (BMW haricinde) hiçbirisi öyle KLE den çok ta üstün makinalar değil.
    Hiç düşünmediğin bir model önereceğim sana. CBF 500. Neden dersen, bir kere performansı KLE den hissedilir derece iyi. Hatta baya hırçın bir makina. Tamam dağda ormanda atlayıp zıplayamazsın ama hep beraber kampa gittiğimizde CBF 600 lerin girdiği yere CBF 500 le çok rahat girersin.

Bi düşün..

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Görkem ihtiyaçlarını ve alışlanlıklarını çok iyi ortaya yokmuşsun.
    Bu yazdığın modellerin (BMW haricinde) hiçbirisi öyle KLE den çok ta üstün makinalar değil.
    Hiç düşünmediğin bir model önereceğim sana. CBF 500. Neden dersen, bir kere performansı KLE den hissedilir derece iyi. Hatta baya hırçın bir makina. Tamam dağda ormanda atlayıp zıplayamazsın ama hep beraber kampa gittiğimizde CBF 600 lerin girdiği yere CBF 500 le çok rahat girersin.

Bi düşün..
    Yok daha neler Kaan. Gittiği yolu geçtim bi kere CBF500 safkan naked bi motosiklet. Uzun yolda XT'den daha fazla rüzgar sebebiyle aptal eder adamı. Ayrıca ön cam'da pek işe yaramaz. Enduro almak durumunda bu yuvarlak gözlüklü arkadaş :

Enduroist Kadim Üye Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kaan Gönel
    Motosiklet
    XT 660 Rr Ciftalan-Polonez Edition
    Marka
    Yamaha

Targıtım, yok artık löbrawn ceyms demişsin ama,

Şimdi adamın elindeki para belli. İhtiyaçlar ortada. Bu paraya bu şartlar altında hangi enduro alınabilir ki? CBF 500 tamam rüzgar alır ama gazı açtın mı deli gibi uzayıp gidiyor çok hırçın bir makina. Hani en azından performans yönünden yüzü güler diye şeetmiştim...

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Targıtım, yok artık löbrawn ceyms demişsin ama,

Şimdi adamın elindeki para belli. İhtiyaçlar ortada. Bu paraya bu şartlar altında hangi enduro alınabilir ki? CBF 500 tamam rüzgar alır ama gazı açtın mı deli gibi uzayıp gidiyor çok hırçın bir makina. Hani en azından performans yönünden yüzü güler diye şeetmiştim...
    Moruk birsürü alternatif var bu paraya. Bak manyak herif 1100 diyor yahu

kt
    Guest

1100 gs onun için gayet iyi bir makina.hem narin olsa o motor bana dayanabilirmiydi.

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı gsg-9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1100 gs onun için gayet iyi bir makina.hem narin olsa o motor bana dayanabilirmiydi.
    Aman sen konuşmaya başladıysan ben susuyorum

Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu