Selamlar keeway sl 150 ile 1000 km lik bir tecrübem var. Boyum 190 cm kilom 110 keeway de bile sandalyede oturur gibiydim ama çocuklar gibi şendim , çünkü ilk motorumdu. Şimdi ilerlemek istiyorum. hız motorlarını sevmiyorum gezinti yapmak konvoy yapmak motorun tadını almak istiyorum.İşe gidip gelmek (yoğun trafik yok 11 km sakin yol) sahilde dolaşmak istiyorum. Adım adım cc büyütmek lazım diye düşündüm bu mantıklı olan ama gönlümden geçen gv650 uzun zamandır takip ediyorum çoğu markayı.Tespitlerim şunlar... gv250, shadow750, ve dragstar 650 el değiştirmesi olan talebi olan motorlar görünüyor ama hem gv250 olsun hem dragstar olsun küçük geldi shadow750 eh işte uydurma olur gibi . dl650 ve gv650 cuk oturdu gv650 de kendimi rahat hissettim ve gönlümdekide bu .Fakat onunda el değiştirmesi yok denecek kadar az 10-11-12 isteniyor ama satılan yok neredeyse 1 yıldır ilanlar var .Sanki motorun gideni 8 binlerde ama kimse zarar etme korkusuyla o fiyatlara inmiyor. Şimdi sizinde düşüncelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum..