Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 223 Sayfa bulundu

Hybrid View

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Standart 1.Geleneksel Enduroist Demirköy Şenlikleri (07-08 Mayıs 2011)

Evet arkadaşlar merakta kalanlar için beni heberci gönderdiler, zaten ben bu kulubü de tesadüfen ! Çatalca gişelerde buldum, sizle gelebilirmiyim dedim kabul ettiler sağolsunlar ben de gittim. Önce aç olanlar için kahvaltı faslı Subaşı köyü yol kenarı malum piknik yerlerinden biri 18.-TL.lik fiyat küçük bir ikramla 15.-TL. ye indi yediklerimiz fena değil, verilen paranın karşılığı olabilecek kahvaltı çeşidiydi yüz üzerinden 80 alır benden

Bu arada kahvaltı hazırlanıncaya kadar hamak keyfini çıkaranlar vardı

Biz kahvaltıya oturduk ama kahvaltı alışkanlığını Saray'da çorba içmeye tercih edenler vardı. Genelde bizim kültürümüzde sabah çorba içme alışkanlığı akşamdan kalmaların ayılmak ve karın doyurmak maksadıyla tercih ettikleri bir yöntemdir. Hadi ismi lazım değil bazı arkadaşlar akşamdan kalma diyelim, ya Frances'e ne demeli o da çorbayı tercih etti, alkol kulanmasa bile.
    Mehter takımına nazire yaparcasına çekiştire çekiştire güç bela getirdiğimiz orduyu hümayunu Saray'dan çıkarmak kısmet olmuyor, Gürkan'nın lastiği ( çarıktır o çarıııık ) patlamış onarılması gerek, ordu beklemez seferde gerek has duuuur. Yürüyün bre leventlerim İstikamet kamp yeri, ama ne hızlı adamlar be yahu Sabah sekizde buluştuğumuz gişelerden Kahvaltı ve çorba ile zaman kaybımız 4 saat, breh anasını bu ne sürat Saray'dan çıkmak 12 yi bulda da geçti bile bu hımbılları sürükleyecek biri gerek takılın peşime bre uyuşuklar. Bir ara fena değil kurtalan ekspres gibi arkamda vagon misali motorları görüyorum, biraz biraz kömür atıp harlı bir ateşle lokomotifi ateşliyorum gözüm aynada ama arka vagonlar kopmaya başladı bizim ekspres krtln ekspres gibi olmaya başladı baktım ki vefakar iki vagonum kalmış sadaketle bağlanmışlar verdim kömürü ateşş.
    Bu bölge benim yol durumunu ezberlediğim bir bölgedir, kafamda radar tuzağı olabilecek 2 bölge var Çakıllı çıkışı ve Poyralı girişi, Çakıllı çıkışından taburcu olduk hemi de tam tekmil vagonlarla, şimdi hedef Poyralı girişi, solda çalılıkların arasına park etmiş bir araç sanki köylü tarlasına gelmiş imajı veriyor, ama yemezler ben bu filmi daha önce görmüştüm arkamda sadık vagonlarımdan Görkem ve Güneş var hemen tüyo verilir 120den 60 km hatta 50 km ye düşülür. Radarı geçtik fakat ilrede bekleyen polis arabası benden önce ağa takılan ( b )alıklara bilet kesmekle meşgul, fakat koooca bir motor sürüsü geçiyor burdan ekmek çıkmalı düşüncesiyle hareketlenen ekip bizi kazasız belasız yolcu edip, potansiyel ekmeğine yani arkamızda gruba iştahla bakıyordu. Netice olarak iki arkadaşımız memleket bütçesine katkıda bulunmayı kabul etmişlerdir.

Burası Poyralı ayrımı bu kavşaktan sağa döndüğünüzde Demirköy İğneada yoluna girersiniz, eğer kaçırırsanız kendinizi Pinarhisar'da bulursunuz. Yaklaşık 15 - 20 dakikam burada kalan vagonları beklemekle geçti. Lokomotifi çapraz çektim ki kaçırmasınlar zira Güneş ile Görkem Yenice köyünde Yayla kasabında bizi bekleyecekler tek kaldım hava sıcak pardon acayip yağmurlu Kıltuğu da memnun edeyim.

Demirköy'de Enduroist Kırklareli lojistik şube müdürümüz Cevat kelle bizi bekliyor, masadan kaldırıp 4X4 üne takıldık Hamdibey / Yeşilce üzerinden ormanın iç taraflarına kamp yerine doğru yola koyulduk. sonradan başımıza gelecekleri bilsek çocuk romanlarındaki gibi giderken çakıltaşı vs. gibi iz bırakacak işaretler koyardık yollara. Bulgar sınırına çok yaklaştık bağırsak duyacaklar komşiiii diye.
    Saat 15.00 oldu nihayet kamp yerine geldik hayatımın en uzun Demirköy yolculuğu 7 saat
    Kıvılcım ve Edip de benim gibi kalıcı değil dönmemiz gerek onun için hemen bir ateş yakıp kampın olmazsa olmazlarından sucuk pişirmek gerek

Dün Hıdırellezdi hıdırellez ateşi olmadan olmaz en azından sucuklar pişecek

Empirik Traktörünü devreye soktu
    View My Video
    Saat 17 sularında toplandık 18 e kadar zorunlu Of Road yaptık zira kaybolduk ormanda ama azmimize diyecek yok Deneme yanılma yoluyla rotayı bulmayı başardık.

Bu arada Neco Bahadır Baypink Dolun ve Osman abi helal olsun büyük başarı kamp yerini bulmuşlardı Mesut Tekdere'yi de yolda gördük. Adamlar Ormanın ortasında bizi buldular helal olsun biz çıkmayı beceremedik. 19.30 da ancak vizeden çıktık 21.de eve döndüm sabah gittiğim yolu yarı yarı azaltmayı başarmıştım
    Efendim malum ben listeye adımı bile yazmamıştım, geçiyordum uğradım asıl haberler gece yapılan geyik muhabbetlerinde onu da arkadaşlar rapor edeceklerdir hadi eyvallah
    Konu Yusuf YÜCE tarafından (08-05-2011 Saat 22:00 ) değiştirilmiştir.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Enduroist Kadim Üye Serhat Koçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    serhat koçak
    Motosiklet
    tabanvay

tek kelimeyle harika bir hafta sonuydu.inşallah tekrarı nasip olur.kampa katılan herkese teşekkür ederim.göktuğ kardeşim iyiki gelmemişsin.gelseydin enterasan bir linç girişimiyle karşılaşabilirdin

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Demirkoyde ; frances , gurbuz abi , dolun , bahadir , atilla , kaan , gurkan , gorkem , empyr ve ben caylarimizi yudumluyoruz az sonra mukemmel virajlar bizim yagmurda yok hani

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Evet yine mükemmel bir organizasyon !.. Keyifli yollar, kamp ateşi sefası ve kanarya sesleri altında nefis bir çadır uykusu..
    Pazar sabah yine evinizde bile yapamıyacağınız bir kahvaltıdan sonra baktım tenekede tavuk hazırlanıyor!..
    Sonrasında ver elini orman içindeki keyifli virajlar ve dönüş başlıyor!..

Darısı gidemiyenlerin başına!..

Banned
    Isim
    ECB
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

İndik dereye taş bulamadık

Enduroist Kıdemli Üye Ünsal Ömer ÇAKMAKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ünsal Ömer ÇAKMAKLI
    Marka
    Bmw

O kadar yorgunumki sadece bakabiliyorum ,fazla birşey yazamayacağım sağlimen Edirne'ye vardım bir tava ciğerden sonra Çorlu'ya dönüşe geçerken kıçımın demir olmadığı aklıma geldi Edirne'de kaldım.

Arkadaşımın bürosundan yazıyorum , valideye yatmaya bile gidecek durumda değilim , heralde özel şöfer götürecek eve

Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Ep gene Trakya beeyaa Avrupa'lıyız çekemiyo susaklar...

0 532 4258807

Canlar Makina , Canlar A.Ş.

.

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    Hidayet HANLI

Güzel bir gezi olmuş ne mutlu sizlere

Enduroist Kıdemli Üye Ünsal Ömer ÇAKMAKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ünsal Ömer ÇAKMAKLI
    Marka
    Bmw

Alıntı Ceymboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hala söylüyorum ve sanırım her sabah söylecek gibiyim , bilinç altıma işledi be sabahın 7'sinde

Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Ep gene Trakya beeyaa Avrupa'lıyız çekemiyo susaklar...

0 532 4258807

Canlar Makina , Canlar A.Ş.

.

Ordinaryus Enduroist BUGRA TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    BUGRA CTURK
    Motosiklet
    1150 gs (2003)
    Marka
    Bmw

Herşey çok güzeldi, yediğim trafik cezasına değdi..Çok değerli dostlarla tanıştım.Gripal olarak performansımda olamasamda tekerleğin döndüğü ve evimin önüne geldiği herseye değdi diyebilirim..Özellikle ev yapımı şarabı ile Osman abeyimiz ile getirdiği hediye tişört ve iç çamaşırları ile sevgilli dostumuz serhata teşekkür ederim.Bende birkaç güzelkare koyayım ;)

Buda Mehmet ağabeyimizlen ceza kitlendiği anlar ((

Honda CBF 150
    Aprilla Pegaso F 650
    BMW 1150 GS

Buğra ÇALIŞKANTÜRK 532 404 2887 AB +

Enduroist Kıdemli Üye Necdet Okcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Necdet Okcan
    Motosiklet
    1200 GS ADV
    Marka
    Bmw

Alıntı Ceymboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam aynen benim de dilime dolandı, sabah yataktan kalktım, "...indim dereye taş bulamadım..." ; herşey çok güzeldi, başta Lojistik Cevat Kelle ve Adem kardeşimiz olmak üzere, emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler, daha nice böyle güzel gezi ve kamplara . "...indim dereye taş bulamadım..."

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu