varaderoma sağlam zaman ayırarak el emeğim göz nurum ve birazda maliyet ile son projem olan led çakarlar,angel eye mercekli 4300k xenon,micro de lere 10000 k xenon,arka çantanın tekrar ledlerinin dizilimi,extra stop lambası ve arka sis lambası.kontrol düğmeleri istediğim şekilde çalışması için kendi arzuma göre şekillendirdim.taktığım çakar beyni uzaktan kumandalı ve bir çok animasyon yapmama imkan veren bir tip.mercekler için farı sökmüşken içine arabalardaki led kaş lardan taktım.micro de lere taktığım 10000 k nın aydınlatması inanılmaz gündüz gibi yapıyor ortalığı.kumanda panelindeki düğmeler ledli ve kontrol ettiği birimin durumunu simüle eder.mesela arka sis çakıyosa onun düğmesinin üzerindeki led ışıkta aynı şekilde yanıp söner.hoşuna giden ve kaynak bilgi isteyene seve seve yardımcı olur kaynakları paylaşırım.2 hafta kadar motoru yatırdım bu iş için normal çalışmam ile 4-5 gün sürerdi ama araya biraz rahatsızlıklarım girince işlem uzadı.sonuç benim hoşuma gitti videoyu ve işlemler boyunca çektiğim resimleri paylaşıyorum.

video linki

http://www.youtube.com/watch?v=M6uzeKdo_BY

resimler: