Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 19´e kadar. Toplam 19 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Uvex in kros kaski var iyi gibi uvex in Enduro kaskini kivircim kullanıyordu memnundu gerçi Ismail abi de o turuncu uvex in kaskiyla yola devam etti en iyisi ona sormak ben Arai den feci öküz gibi memnunum hani acıyın paraya alın diyebileceğim bir kask

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

zaten ısın sonu arai ama cok pahalı onun yerıne uveksın vızorlu enduro kaskı fıyatına gore gayet basarılı ben kullanıyorum alınabıilir

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Enduroist Katılımcı Üye özgür bağlama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özgür bağlama
    Motosiklet
    crf 250 l
    Marka
    Honda

bu tür kasklara oldum olası alışamadım en iyisi full face kask bana göre.ben shoei x-11 kullanıyorum 2.5 yıldır kafamdayken yatmaya bile gidebilirim o kadar rahat ve güvenli.kask parası konusuna gelince bencede o paraya acımayın motorlar geçici kıyafetler kalıcı oluyor tecrübe ile sabittir ;)

Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

Alıntı orko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu tür kasklara oldum olası alışamadım en iyisi full face kask bana göre.ben shoei x-11 kullanıyorum 2.5 yıldır kafamdayken yatmaya bile gidebilirim o kadar rahat ve güvenli.kask parası konusuna gelince bencede o paraya acımayın motorlar geçici kıyafetler kalıcı oluyor tecrübe ile sabittir ;)
    bu tür kaskların amacı arazıde acayıp efor harcıyorsun maraton kosucusu gıbı bu yuzden soluk soluğa kalıyorsun ... çene kısmının ılerı dogru cıkık olmasının sebebi rahat nefes alabılmen ....ve google kullanıyorsun ki o nefes alıs verısınde vizorun bugu yapıp da gorusunu engellemesın ... ama tbii kiii asfalt kullanımında normal bır full face kullansan da bısey farketmez... he bı de vızorlu kross kasklarının perıferık gorus acısı cok basarılı... bu yuzden tercıh edılıyor... hımmm hatta o siperliği var ya.. arazıde gıderken ondekı motorun sıcrattığı cakılı kumu gozune gırmesını engellıyor ayrıca cooook guneslı havalarda gunesın gozune gırmesını engelliyor... onun ıcın faydalı bır tasarım arazı ya da zor yollarda gıdenler ıcın

r 1150 GSA

Arh+

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı rider 76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nitro kötü kask değildir. LS2'den bir gömlek üstte bir kasktır. Ama Volkan abi amacına uygun bir kask olmayacaktır bu.

Sen arazide kullanmayacaksan bunu alma. Uzun yolsa sıkıntı yaşarsın. Rüzgar kask'ın içinde uğultu yapıyor.

Diğerlerininde dediği gibi UVEX enduro al. Para varsa TourX3 al abicim. Başka kask bakmana gerek yok ... GS'e de pek yakışır ...

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

Alıntı giotine Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nitro kötü kask değildir. LS2'den bir gömlek üstte bir kasktır. Ama Volkan abi amacına uygun bir kask olmayacaktır bu.

Sen arazide kullanmayacaksan bunu alma. Uzun yolsa sıkıntı yaşarsın. Rüzgar kask'ın içinde uğultu yapıyor.

Diğerlerininde dediği gibi UVEX enduro al. Para varsa TourX3 al abicim. Başka kask bakmana gerek yok ... GS'e de pek yakışır ...
    nitro'nun endurosuna ne dersin aga? su ara zugurtuz harley kacti bi tarafima halen elimde bi satamadim gitti onu bi versem tour X4 bile alirimda... iste
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

yok abı vızorlu enduro kasklarının genel problemi ... cene kısmı uzun oldugu ıcın vizorun sekli v seklinde oluyor... ve ıyı ayarlanamamıs bır tasarımsa vızorun arkasından obzelerın seklı boyutu değişik gozukuyor... numaralı gozluk takmıssın gıbı... bu yuzden bu tıp kasklarda vizor gorusunun en kalıtelı olduğu kask uveks ve araidir.. shoi de fena sayılmaz...ama uveks zaten cam uzerıne uzmanlasmıs bır fırma oldugu ıcın on numara gorusu var ...dıgerlerını o yuzden tutmuyorlar zaten...

r 1150 GSA

Arh+

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok abı vızorlu enduro kasklarının genel problemi ... cene kısmı uzun oldugu ıcın vizorun sekli v seklinde oluyor... ve ıyı ayarlanamamıs bır tasarımsa vızorun arkasından obzelerın seklı boyutu değişik gozukuyor... numaralı gozluk takmıssın gıbı... bu yuzden bu tıp kasklarda vizor gorusunun en kalıtelı olduğu kask uveks ve araidir.. shoi de fena sayılmaz...ama uveks zaten cam uzerıne uzmanlasmıs bır fırma oldugu ıcın on numara gorusu var ...dıgerlerını o yuzden tutmuyorlar zaten...
    kapis kardes
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pasam bizzat kullanici oldugu icin yorumlari daha degerlidir bende aynılarını yazardım ...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12