Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Exclamation İstanbul'lu Ankara'lı BMW ciler YARDIM

Evet arkadaşlar buradan bildiğiniz gibi Ben Düzce'de yunuslarda F 650 GS kullanıyorum 2010 model kullanıyordum Ağır abiler izinden geldi şimdi 2006 model F 650 GS kullanıyorum. YAww arkadaşlar motorun Şasesi yamuk Kelime-i Şahadetsiz viraja giremiyorum. En ufak yatırmada motor kendini atıveriyor, toplayana kadar canım çıkıyor, birde heyecan arayan çocuk yaştaki motosikletleri kovalarken Ölümlerden Ölüm beğen... Şu an bizde 2 tane F 650 GS var. Birisinin şase yamuk, ve her iksinin de elektrik aksamı, motor aksamı, debriyaj ve fren sistemleri Yüce ALLAH'A emanet.Kontağı kapatıyoruz Far yanmaya devam ediyor. Far kablosunu söküyoruz Akü bitmesin diye sabah tekrar takıyoruz. kimsenin baktığı yok kim bilir kaç yıldır bu şekilde kullanılıyor. ben bi yere gösterdim adam far rolesini 10 dakikada temizledi takdı tamam. Emniyet için motorların yürüyo olması yeterli, gerisi önemli deil.Emniyet Ankara'da ki bir usta ile çalışıyor o da tahminimce Tekel olduğu için Yarım Yamalak yapıyor. mesela 3 ayda bir akü değiştiriyoruz, ya bu niye böyle demiyor, aküler boşalmış bakmıyorsunuz diyor.50 beygirlik Enduro 20 beygirlik commutere döndü. Bu titizlikle kullanılmaya devam ederse seneye son kullanışımız olur bu motorlar perte çıkar. süresi dolana kadar garajda yatar 10 yılı doluncada 1-1,5 milyara gönder gitsin.Devlet zengin. Arkadaşlar demem o ki ben bu motorları Adam etmeye karar verdim. Satılnalma memuru ile görüştüm bi fiyat al ben müdürle konuşurum dedi. Ankara ve İstanbul'da bu motorları kim ne kadara adam edebilir. büyük bir arızaları yok (hatta belkide hiç yok) ama çok bakımsızlar İstanbul'da yunuslar motoru servise sokunca 0 km gibi teslim alıyorlar. Bizede bir yol gösterirseniz şu iki aslanı kurtaralım...
    Konu İbrahim KARAASLAN tarafından (25-08-2011 Saat 03:44 ) değiştirilmiştir.
    By JeRu SaLeM