Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123
21 den 24´e kadar. Toplam 24 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Merhaba arkadaşım Dr 800 Big 800 cc ve tek silindir olması sebebiyle marş rublesi ilk çalıştırmada bi hayli yoruluyor. en çok da marş rublesi arıza veriyor Parça ve usta konusu Ölüm ikinci el için denecek tek söz pimi çekilmiş bir bomba sakın yaklaşma olacaktır. ben bu motorun kalitesine ve şürüş keyfine güveniyorum bende çok istedim almayı çok temizlerini buldum ama arkadaşlar engelledi.güzel motor. ama ömrünü tamamlamış olduğu da alışılması gereken bi gerçek

Ordinaryus Enduroist __face__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Feyzhan ÖZTÜRK
    Motosiklet
    XJR 1200
    Marka
    Yamaha

Alıntı kirlangic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok guzel makına ama 1100 un parcasını ustasını bulmak dr nınkinden daha kolay gibi geliyor...ama gercekten cok guzel makına
    işte bir tane daha

Alıntı mobidik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaw tam bende bunu yazıcaktım mesajın sonuna gelince okudumki sen yazmışsın.en iyisi ben senin yazıyı silip kendim yazsammıki
    biz f 650 deki titreşimden ölüyoz bide 800 cc yi düşünemiyorum yahu.
    Abicim zincir dişli takımını değiştir titreşim bitecek... (ama takım...)

Alıntı Kaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tork candır, tork heyecandır...
    ...der __face__

Feyzhan
    ÖZTÜRK
    545 401 45 46

Enduroist Katılımcı Üye ALEXANDER 1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oktay KILIÇ
    Marka
    Diger

Alıntı JeRu_SaLeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşım Dr 800 Big 800 cc ve tek silindir olması sebebiyle marş rublesi ilk çalıştırmada bi hayli yoruluyor. en çok da marş rublesi arıza veriyor Parça ve usta konusu Ölüm ikinci el için denecek tek söz pimi çekilmiş bir bomba sakın yaklaşma olacaktır. ben bu motorun kalitesine ve şürüş keyfine güveniyorum bende çok istedim almayı çok temizlerini buldum ama arkadaşlar engelledi.güzel motor. ama ömrünü tamamlamış olduğu da alışılması gereken bi gerçek
    Alaka ve ilginiz için teşekkür ederim.Marş rublesinin bu modelde büyük ve kronik bir sorun olmadığını okumuştum.Özellikle boşa alınarak çalıştırılırsa hiç sorun olmuyormuş.Dikkat edilmesi gereken hassas nokta; BALAST ZİNCİRİ denen mekanizmayı her 6000 km. bir kez ayarlamak,18 bin dede değiştirmek diye okuyorum.Kaldı ki elimde Manuelide var ve aynı şeyi oradada okudum.(bu sebeple bu zincir setinden seri üretime geçmek zorunda kalabilirim tek sorun bu) Tek silindirli fakat sanırım titreşim ciddi boyutlarda değil.En azından KTM 640 ADV kadar.İkinci elde sanırım Türkiye'de son sahibi olacağım ama kabul ediyorum. Parça sıkıntı konusuna gelincede son model motosiklet modellerininde 1-2 hatta 3 ay parça beklediğini düşünürsek sanırım yurtdışı seçeneği ile aynı zamanda gereken parçaları temin edebilirim alışveriş sitelerinden.Arazi performansı konusunda ise sınıfındaki hiç bir endurodan geri kalmayan bir makine.Atlamak zıplamak ,ç,n değil ama bunlarıda yaptığı videolar mevcut.
    Aslında bana Acil bir DR 800 SAHİBİ -KULLANICISI lazım.Onunla konuşmak ,dinlemek gerek ama ne yazıkki daha karşılaşamadım...
    Şu an son kararım hala DR ,fakat balast zinciri olayını iyice çözmem ve aydınlatmam gerek ,olmaz ise BMW R 1100 GS bakıcam mecburen.

Enduroist Katılımcı Üye ALEXANDER 1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Oktay KILIÇ
    Marka
    Diger

Sevgili Feyzhan sana ayrıca teşekkürü borç biliyorum,umarım ziyaretine gelip karşılıklı bir kahve içeriz.Senden öğreneceğim çok şey var.

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123