Forumda henüz yeni olsamda Yazılarını,bilgi birikimini,ve kendisinin topladığı HONDA CX 500 ü çok beğendiğim için Osman abiyi ziyaret edip tanışmak istedim.Çekinerek telefon açtım,zira emri vaki yapmak istemiyordum.Çok sağolsun beni telefonumdan hemen sonra evine davet etti.Bende atladım arabaya ve Osman abinin evine gittim.Daha gitmeden tecrübeli bir motorcu büyüğüm ile yapacağım muhabeti düşündükçe zevk almaya başlamıştım.Nihayet eve ulaştım sağolsun kapıda karşıladı.Daha arabadan inmeden gözüm CX 500 e takıldı.Osman abi kısa bir brifing verdi motor hakkında.Sonra o muhteşem sesi duymak için kontağa bastı.
Gerçekten efsane bir makine.Görmeden ,dinlemeden ne konuşulsa boş.Heybetli,klasik ve modern çizgilerin birleştiği adeta 2011 modeli çıkarılsa satış rekorları kıracak Kült bir makine.HONDA 'ya gerçek anlamda saygı duydum.Sonra eve geçtik,en az Osman abi kadar sıcak bir karşılamada sevgili eşinden geldi.Ben yeni girdiğim ortamlarda biraz sıkılırım ama Hem Osman abi hemde sevgili eşi o kadar ilgili ve sıcaklardı ki hiç yabancılık çekmedim ve sıkılmadım.Tabi laf lafı konu konuyu açtı.Motor revizyonundan,marka kritiklerine,yol maceralarından yabancı sitelerden alışverişe kadar bir çok şey konuştuk.Bu aradada nefis bir akşam yemeği yedim ,ablamın ellerine sağlık.Osman abi ile tanıştığım ,böyle bir duayen ile bilgi alışverişinde bulunduğum için kendimi şanslı hissediyorum.Kendisine ve eşine sıcak samimi ve içten bir şekilde beni misafir ettikleri için çok teşekkür ediyorum.Ve tabiki kendilerini tanımama vesile olan ENDUROİST ailesinede çok teşekkür ederim.Umarım diğer üyeler ilede tanışırım .