Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 38 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye Hasan Hüseyin ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hasan Hüseyin ÖZGÜR
    Motosiklet
    XTZ 1200 SUPER TENERE
    Marka
    Yamaha

Motor konusunda inandığım şu ki motorun tipi ve amacı kullanıcının ruhunda yatıyor. Motorla ilk alakadar olduğumda maddi imkansızlık sebebiyle önüme gelen ilk çin malı cruiseri almıştım. Ve motorla alakam yoktu motor bilgisi tipi cinsi amacına yönelik bir bilgim yoktu. İnanın 1 hafta geçti geçmedi ki ben bu motor nasıl bir şeymiş yahu ben bunu satacağım dedim ve satılığa çıkardım. Tabiki ha deyince satamadım ve aradan geçen 4 ay sonrasında kaza yaparak motordan ayrılmak durumunda kalmıştım. 9 ay kadar yürüyemedim ve aile baskısı derken motora veda ettim. Araya giren uzun yıllar sonrası zaman içinde bilgi sahibi olduğum TRANSALP 650 yi alınca nasıl bir heyecan nasıl bir mutluluk anlatamam o günleri. Velhasıl ruhum hep enduro diyor. Enduro tam tamına benim ruhumu yansıtıyor. İki teker özgürlük bu özgürlüğü enduro ile yaşamak ise kanatlanıp uçmak gibidir. Şuan henüz ayrıldığım V-STROM 650 sonrası sanırım SUPER TENERE ile devam diyeceğim.

2. Hasan Hüseyin ÖZGÜR güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

ahmet f senel (22-12-2017),Arif Oral Unal (23-12-2017),cemkucuk (24-12-2017),Serdar ZIMBA (23-12-2017)