Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 14 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Standart Samsung İ900 Omnia

arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim bilgisayar özürlüyüm bahsi geçen telefonu yeni aldım ama bilgisayara bağlayamıyorum internetten 6-7 tane program indirdim ama açılmıyor hep win7 uyum sorunundan bahsediyor ilgili forumlarda ne yazıyosa yaptım cık cık cık nafile herkesin aynı şekildeki sorunu çözülüyor bana gelince sabır tahtasına dönüyor şerefsiz. bir de programa gerek yok bağlar bağlamaz algılar,çalışır diyenler var oda ayrı bir komedi Windows tabanlı bir telefonu windows tabanlı bilgisayar nasıl açmıyor,tanımıyor anlamıyorum yığın depo olarak bile görmüyor hiç görmüyor. sadece telefondan blink diye bi ses başka bişi yok lütfen yardım edin çıldıracağım............
    By JeRu SaLeM

Enduroist Kadim Üye Davut Yüksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Davut Yüksel
    Motosiklet
    R1100 GS
    Marka
    Bmw

Aletle beraber bir yükleme cd si gelmedimi acaba? Benim Htc de windows 6.1 ile çalışıyordu sorun yaşamadım bağlamakla alakalı olarak ama kurulum cd si içinde vardı diye hatırlıyorum.
    Çok emin olmamakla beraber mobile center windows 7 lerde zaten var diye hatırlıyorum.
    Bazen de telefon uyku modundayken görmüyor olabilir. Hiç olmadı samsung un kendi sitesine destek bölümünden indirebilirsiniz diye düşünüyorum.
    Bilgisayarcı arkadaşlar daha spesifik çözümlemeler sunacaktır ama benim aklıma gelenler bunlar.

Ordinaryus Enduroist VeYSeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bıçkın Delikanlı VeYSeL
    Motosiklet
    DL650A Vstrom
    Marka
    Suzuki

İbrahim bey merhaba;

Öncelikle ben telefoncu değilim ama bir kaç fikir vermek isterim..

Söylenildiği gibi bir yazılıma şu şekilde bir ihtiyaç yok.. usb ile bağladığınız zaman sistem telefonu en azından flashdisk gibi algılaması gerekir..

ilk olarak telefonu komple kapatıp yeniden açın, pilini çıkartın..

olmaz ise çevrenizde usb kablosunu ödünç alabileceğiniz birisi var ise farklı bir kablo ile deneyin..

Eğer yine sonuç alamazsanız telefonunuzun yazılımını güncellemeyi deneyin..
    Web: Toplu.Biz
    Keşfedebildiğin kadar özgürsün..

Enduroist Kadim Üye Ferdi EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ferdi EFE
    Motosiklet
    Aprilia Pegaso 650
    Marka
    Aprillia

ya bende de samsung i 9000 galaxy s var android marketi kapalı milletinki açık çatır çatır kullanıyor benimki kapalı uyuz oluyorum apps den programlar indirmeye çalışıyorum çoğu program uyumlu değil diyor kafayı bozmamak elde değil.boş yere mi para ödedik buna
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Ordinaryus Enduroist VeYSeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Bıçkın Delikanlı VeYSeL
    Motosiklet
    DL650A Vstrom
    Marka
    Suzuki

Alıntı efe06xxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bende de samsung i 9000 galaxy s var android marketi kapalı milletinki açık çatır çatır kullanıyor benimki kapalı uyuz oluyorum apps den programlar indirmeye çalışıyorum çoğu program uyumlu değil diyor kafayı bozmamak elde değil.boş yere mi para ödedik buna
    yazılımsal sorun olabilir.. yeniden sistem yükletin bence..
    Web: Toplu.Biz
    Keşfedebildiğin kadar özgürsün..

Enduroist Kadim Üye Ferdi EFE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ferdi EFE
    Motosiklet
    Aprilia Pegaso 650
    Marka
    Aprillia

hmmm ok bugün halledeyim o işi
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

arkadaşlar önerilerinizi defalarca uygulalama rağmen sonuç alamadım telefonu piyasa fiyatının baya altında aldığımdan içinden cd çıkmadı (yurt dışından gelme pasaporta işlemeli) yığın bellek olarakda görmüyor ama bi şekilde halledicez
    By JeRu SaLeM

Enduroist Kadim Üye Armağan ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Armağan Ozturk
    Motosiklet
    R1200 BJK Triple Black
    Marka
    Bmw

Merhaba, bu telefon hakkında bilgim yok ama orijinal kitapçığından okuyarak izlemeniz gereken adımları yazayım.

1. CD'niz olmadığına göre öncelikle aşağıdaki adresten Win 7 için ActiveSync yazılımını bilgisayarınıza indirmelisiniz.

http://www.microsoft.com/downloads/t...displaylang=tr

2. Ekranda çıkan talimatları takip ederek yazılım kurulumunu tamamlamalısınız.

3. Kurulum tamamlandıktan sonra şimdi "Synchronisation Setup Wizard" talimatlarını kullanarak PC ile telefonu birbirine senkronize edebileceksiniz.

4. Telefonunuzda Start(Başlangıç)---> Settings(Ayarlar)--->Connections(Bağlantılar) sekmesinde, USB
    Connection Mode(USB Bağlantı Modu) ActiveSync olarak seçip, tamam ile onaylamalısınız.

5. Son olarak telefonun çok fonksiyonlu kablosunun soketini telefona, USB portlu soketi PC'ye bağlamalısınız.

6. Bu bağlantıyı yaptığınız anda telefon ile PC'niz kendiliğinden senkronize olacak ve telefondaki bilgileriniz PC'ye geçecektir.

7. USB bağlantı haricinde Bluetooth ile de telefonunuzu senkronize etme imkanına sahipsiniz.

Eğer yukarıda yazılanlara rağmen hala bağlantı kuramıyorsanız:

1. Bilgisayarınızdaki firewall/antivirüs programından sorun kaynaklanabilir. Kapatarak tekrar deneyiniz.
    2. Farklı Windows versiyonlarında deneyiniz.(XP,Vista) Sorun telefonda mı yoksa PC'demi anlaşılacaktır.
    3. Son olarak telefonunuz arızalı olabilir. Geçmiş olsun, elinizde patladı demektir.

Orijinal İngilizce kitapçık aşağıdadır. Umarım yazdıklarım faydalı olur.

http://downloadcenter.samsung.com/co...1.3_090305.pdf
    Konu Armağan ÖZTÜRK tarafından (18-12-2011 Saat 00:41 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kıdemli Üye Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gültekin ÖZLÜK
    Motosiklet
    '06 YBR125
    Marka
    Yamaha

Benzer bir sorunu GPS cihazında yaşamıştım.
    Problemin arada kullandığım "HUB" denilen USB çoklayıcı parçada olduğu, çok sonra çıktı ortaya.
    Eğer kabloyla bağlanmaya çalışıyor ve, USB uzatma kablosu, HUB vs. kullanıyorsanız, aradan çıkarıp direk bağlayın PC'ye.
    Konu Gültekin tarafından (18-12-2011 Saat 00:50 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Kıdemli Üye Ünsal Ömer ÇAKMAKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ünsal Ömer ÇAKMAKLI
    Marka
    Bmw

Alıntı beaconsfield Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bu telefon hakkında bilgim yok ama orijinal kitapçığından okuyarak izlemeniz gereken adımları yazayım.

1. CD'niz olmadığına göre öncelikle aşağıdaki adresten Win 7 için ActiveSync yazılımını bilgisayarınıza indirmelisiniz.

http://www.microsoft.com/downloads/t...displaylang=tr

2. Ekranda çıkan talimatları takip ederek yazılım kurulumunu tamamlamalısınız.

3. Kurulum tamamlandıktan sonra şimdi "Synchronisation Setup Wizard" talimatlarını kullanarak PC ile telefonu birbirine senkronize edebileceksiniz.

4. Telefonunuzda Start(Başlangıç)---> Settings(Ayarlar)--->Connections(Bağlantılar) sekmesinde, USB
    Connection Mode(USB Bağlantı Modu) ActiveSync olarak seçip, tamam ile onaylamalısınız.

5. Son olarak telefonun çok fonksiyonlu kablosunun soketini telefona, USB portlu soketi PC'ye bağlamalısınız.

6. Bu bağlantıyı yaptığınız anda telefon ile PC'niz kendiliğinden senkronize olacak ve telefondaki bilgileriniz PC'ye geçecektir.

7. USB bağlantı haricinde Bluetooth ile de telefonunuzu senkronize etme imkanına sahipsiniz.

Eğer yukarıda yazılanlara rağmen hala bağlantı kuramıyorsanız:

1. Bilgisayarınızdaki firewall/antivirüs programından sorun kaynaklanabilir. Kapatarak tekrar deneyiniz.
    2. Farklı Windows versiyonlarında deneyiniz.(XP,Vista) Sorun telefonda mı yoksa PC'demi anlaşılacaktır.
    3. Son olarak telefonunuz arızalı olabilir. Geçmiş olsun, elinizde patladı demektir.

Orijinal İngilizce kitapçık aşağıdadır. Umarım yazdıklarım faydalı olur.

http://downloadcenter.samsung.com/co...1.3_090305.pdf

Tüm bunları yaptığınız halde bir sonuç alamadıysanız , cihaz , kablo veya bilgisayarınızda bir sorun vardır

Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Ep gene Trakya beeyaa Avrupa'lıyız çekemiyo susaklar...

0 532 4258807

Canlar Makina , Canlar A.Ş.

.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu