Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 ... SonuncuSonuncu
11 den 20´e kadar. Toplam 76 Sayfa bulundu
    kt
    Guest

2003 ve sonrası 1150 gs varmı yahu(adv hariç düz gs).?birde integral fren sistemli 1150 gs vaybe.bende hiç bir şey bilmiyormuşum.benim bildiğim ise 2003 yılından sonra 1150 gs olmadığı.sonrasındaki modeller adventure diye biliyorum ve sadece onlarda integral fren sistemi var.2000 model ile 2003 model arasındaki tek fark 6.vites dişli oranıdır.dostum ilk ilandaki motor arkadaşıma aittir ve gözün kapalı alabilirsin.motorunu seven ve masraftan kaçınmayan birisidir.kimseye göstermene gerek yok bile diyebilirim.final drive rulmanı hiç sorun değil değiştirmesi kolay bir parçadır.

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

Alıntı gsg-9 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2003 ve sonrası 1150 gs varmı yahu(adv hariç düz gs).?birde integral fren sistemli 1150 gs vaybe.bende hiç bir şey bilmiyormuşum.benim bildiğim ise 2003 yılından sonra 1150 gs olmadığı.sonrasındaki modeller adventure diye biliyorum ve sadece onlarda integral fren sistemi var.2000 model ile 2003 model arasındaki tek fark 6.vites dişli oranıdır.dostum ilk ilandaki motor arkadaşıma aittir ve gözün kapalı alabilirsin.motorunu seven ve masraftan kaçınmayan birisidir.kimseye göstermene gerek yok bile diyebilirim.final drive rulmanı hiç sorun değil değiştirmesi kolay bir parçadır.
    agacim 2003 2. yarida gelenlerde var sekil1a benim makinem cift buji ve integral abs... duz 1150gs

kardesim bugra sana gelince bence 2 makinede ederinin oldukcana uzerinde benim 2003 cift buji ve integral abs'li makinemi topcase ve depo ustu cantasi ile beraber 36000 km'de 15000 tl'ye 2011 subat'da aldigimi dusunucek olursam...
    butce meselesi ama bence sabirla bekle gene ayni fiyatlara bi seyler cikacaktir... sunuda soylemek lazim ne olursa olsun oyle veya boyle araziye giriyoruz vsvs masrafli makinemi dersen evet bence masrafli bi makine aldigimdan beri 2500 tl'ye yakim masraf yaptim akusu atesleme bobinleri vsvs ama bu yasta makien aldiginda da bunlari goz onune almak lazim zaten...
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

kt
    Guest

eh bende yanılabiliyorum yahu.
    yanlız şunuda ekliyim zaten o tarih ve fiyatlara çıktıktan sonra niye düz 1150 gs alıyımki.?adv alırım en azından.
    Konu kt tarafından (29-12-2011 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.

Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

adv pek o fiyatlara cikmiyor be abi genelde 17'nin altina pek olmuyor entegral ve cift buji olanlar ama 2003 entegralli olmiyanlar 15-16 civarina olabiliyor.
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Enduroist Kıdemli Üye Deniz Kupeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    deniz küpeli
    Marka
    Diger

2002 sonu ve 2003 de uretilen tum GS ve ADV'ler de servo (entegral) ABS vardi. ABS iyidir ama entegral sistem arizalanack elektronik bir sey daha...hosuma gitmiyor yani.

ilgilenen varsa bu siteden kendi makinasini sasi numarasinin son 7 hanesini girip 'submit' e basip hangi ay/yil uretildigini gorebilir

http://www.realoem.com/bmw/select.do

kt
    Guest

valla biz arkadaşa 14000 tl fiyata 2004 adventure aldık.haberin ola.interneti boşverin cebinizde hazır para servisleri gezin.

Ordinaryus Enduroist BUGRA TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    BUGRA CTURK
    Motosiklet
    1150 gs (2003)
    Marka
    Bmw

Alıntı rider 76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    agacim 2003 2. yarida gelenlerde var sekil1a benim makinem cift buji ve integral abs... duz 1150gs

kardesim bugra sana gelince bence 2 makinede ederinin oldukcana uzerinde benim 2003 cift buji ve integral abs'li makinemi topcase ve depo ustu cantasi ile beraber 36000 km'de 15000 tl'ye 2011 subat'da aldigimi dusunucek olursam...
    butce meselesi ama bence sabirla bekle gene ayni fiyatlara bi seyler cikacaktir... sunuda soylemek lazim ne olursa olsun oyle veya boyle araziye giriyoruz vsvs masrafli makinemi dersen evet bence masrafli bi makine aldigimdan beri 2500 tl'ye yakim masraf yaptim akusu atesleme bobinleri vsvs ama bu yasta makien aldiginda da bunlari goz onune almak lazim zaten...
    valla biz arkadaşa 14000 tl fiyata 2004 adventure aldık.haberin ola.interneti boşverin cebinizde hazır para servisleri gezin.
    Vallahi bu kadar değerli bilgilerle özene bözene yazmışssınız hakkaten teşekkür ederim. Benim de anladığım 2003 model olması gerçekten avantajlı, ilk gönderdiğim linkteki beyfendi ile görüştüm gayet samimi geldi, ama 2000 model olarak o fiyatlarda almalımı?
    Yoksa 14-15 000 'e 2003 model beklemelimi? Sanıyorum beklemeliyim, Sizlerdende çevrenizde 2003 model 1150 çıkacak olursa haber verirseniz çok sevinirim, tanıdığım birisinin vasıtasıyla almak içimi çok rahatlatır.. Nede olsa Enduroist gezilerine beraber gideceğiz ;)

Ha birde alınca baklava ile toplantıda ihya ediceğim ;) Hepinizi seviyorum haber bekliyorum bende araştırıyorum..

Honda CBF 150
    Aprilla Pegaso F 650
    BMW 1150 GS

Buğra ÇALIŞKANTÜRK 532 404 2887 AB +

Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

al sana linl bi yazis git bak baktir..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69220777/detay
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Alıntı rider 76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    al sana linl bi yazis git bak baktir..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69220777/detay
    Evet çok temiz görünüyor,bir de çantaları olsaydı!..

Bu motorların orijinal susturucularını niye değiştirirler anlamıyorum!..

Enduroist Kıdemli Üye Voodoochild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gökhan Köroglu
    Motosiklet
    R 1150 GS
    Marka
    Bmw

bmw almayin abicim cok kotu,traktor traktor
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace...

Jimi Hendrix

Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 ... SonuncuSonuncu