Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 105 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 55595101102103104105106107108109115155205605 ... SonuncuSonuncu
1,041 den 1,050´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı organik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geçen hafta Yeniköy Honda daki yetkili beyfendiyle konuştum, saolsun bana çok yardımcı oldu anlattı.
    Ellerinde 2008 model bir CBF600 vardı, olduçka temiz, yakıt tüketiminin 5 litre civarında olduğunu, şehir dışında 100km hızlarda 4 litre tükettiğini söyledi.
    şehiriçi kavramı şehirdışı gibi değil pek kişiden kişiye pek bir değişiyor.
    örn. benim evimle işim arası 7-8km ve genelde 3.vitesin üstüne çıkmamış oluyorum iş yerine vardığımda ve oldukça hızlan-yavaşla şeklinde kullanacağım bir parkur.
    bu parkurda nc700x le 4-4.2 yakıyorum.
    cbf600, 4 silindir, devirli, min. 5.5lt yakarım ben o aletle eminim,kendi parkurumda belki 6lt bile olur o yüzden o satış laflarına kanmayın. internetten kullancıların kullanım şartlarına göre tüketim verilerini karşılaştırın derim.

şehirdışında ise evet cbf600 belki 4lt yakar o kadar devirli,beygirli aletle sürekli 90 gidebilirseniz
    Konu Can Ekin tarafından (21-01-2013 Saat 18:27 ) değiştirilmiştir.

Banned
    Isim
    a34

Alıntı Cekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şehiriçi kavramı şehirdışı gibi değil pek kişiden kişiye pek bir değişiyor.
    örn. benim evimle işim arası 7-8km ve genelde 3.vitesin üstüne çıkmamış oluyorum iş yerine vardığımda ve oldukça hızlan-yavaşla şeklinde kullanacağım bir parkur.
    bu parkurda nc700x le 4-4.2 yakıyorum.
    cbf600, 4 silindir, devirli, min. 5.5lt yakarım ben o aletle eminim,kendi parkurumda belki 6lt bile olur o yüzden o satış laflarına kanmayın. internetten kullancıların kullanım şartlarına göre tüketim verilerini karşılaştırın derim.

şehirdışında ise evet cbf600 belki 4lt yakar o kadar devirli,beygirli aletle sürekli 90 gidebilirseniz
    Ben de şahsen, cbf600 ü yakından gördükten sonra, cbf 150 gibi 90 la gitmem gibi geldi uzun yolda

Ben şunu anladım ki, motorun genel 2 kullanımı var;
    1. ihtiyactan, (sizin gibi iş ev arası)
    2. zevkten

1. durumda yakıt tüketimi önemli,
    2. durumda, hafta sonları binmek için alınacaksa motor, bence yakıttan çok verdiği kullanım zevkine bakmalı.

ben de bu aralar bunun ayrımını yapıp motor seçme arifesindeyim

Ordinaryus Enduroist Can Ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Can Ekin
    Motosiklet
    '15 PCX 125
    Marka
    Honda

Alıntı organik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de şahsen, cbf600 ü yakından gördükten sonra, cbf 150 gibi 90 la gitmem gibi geldi uzun yolda

Ben şunu anladım ki, motorun genel 2 kullanımı var;
    1. ihtiyactan, (sizin gibi iş ev arası)
    2. zevkten

1. durumda yakıt tüketimi önemli,
    2. durumda, hafta sonları binmek için alınacaksa motor, bence yakıttan çok verdiği kullanım zevkine bakmalı.

ben de bu aralar bunun ayrımını yapıp motor seçme arifesindeyim

2.durum söz konusu olan kişiler için her zaman diyorum, hiç 600cc falan bakmayın,geçin direkt 1000-1200cc

ben 2. şıkta yer alsam öyle yapar, garajda şuan nc700x yerine daha çok r1150gs falan olurdu gibime geliyor

Enduroist Kadim Üye CihanCöbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

http://www.fuelly.com
    Yakıt tüketiminizi izleyebileceğiniz,kayıt altında tutabileceğiniz ve araba/motosiklet diğer kullanıcıların tüketimlerini görebileceğiniz bir site.İlginizi çekebilir. Sertan aktif kullanıcı gördüğüm kadarıyla
    Konu CihanCöbek tarafından (21-01-2013 Saat 19:23 ) değiştirilmiştir.

Ordinaryus Enduroist Sertan Karamollaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı MEGARON Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En büyük zorluk nerde çıkıyor biliyor musun Şefim. Viraja yaklaşırken 3 deyim diye iki tıkla bire almaya kalktığın da, hopppp boşa gitti vites, geri çek derken kayboluyor stabilite ve akıcılık.
    Arasıra olmuyo dersem yalan olur. Ama o yüzden viraj öncesinde 2 tık indirmiyorum dersem yalan olur. Tek tek indirim çözüyorum. Bir de sesine alıştım herhalde. Artık pek olmuyor.

Alıntı Cekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.durum söz konusu olan kişiler için her zaman diyorum, hiç 600cc falan bakmayın,geçin direkt 1000-1200cc
    Aynen bende öyle düşünüyorum. Zaten bugün ilanı üzerine bir sürü geyik dönen GS1200 konusunda da belli ettim kendimi. Resmen NC700X'i satıp alasım geldi. Ama kıyamam ben bu motora daha.

Alıntı audioslave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.fuelly.com
    Yakıt tüketiminizi izleyebileceğiniz,kayıt altında tutabileceğiniz ve araba/motosiklet diğer kullanıcıların tüketimlerini görebileceğiniz bir site.İlginizi çekebilir. Sertan aktif kullanıcı gördüğüm kadarıyla
    Evet bu arada son aldıklarımı eklemedim. Ama nedense ben çok yakıyorum. Hala yüksek devirli gidiyorum. Bir de habire 4.Levent Zincirlikuyu Boğaz Köprüsü yolunda kullandığım için yavaşla hızlan çok oluyor. Ondan herhalde diye düşünüyorum.

Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

Sertan satarken önece buradan paylaş,haberimiz olsun,Nisan gibi almayı düşünüyorum

Enduroist Kadim Üye
    Isim
    S D
    Marka
    Diger

nisan gibi ben de satabilirim. haberlesiriz

Ordinaryus Enduroist Sertan Karamollaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı audioslave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sertan satarken önece buradan paylaş,haberimiz olsun,Nisan gibi almayı düşünüyorum
    Yok yok satamam. Suat'a havale edelim seni. Beni 2nci motor olarak bir Cross paklar.
    Sertan Karamollaoğlu

Enduroist Kadim Üye
    Isim
    S D
    Marka
    Diger

normâlde satilacak motor degil tabi ama benim bazi planlarim var. bu dogrultuda durumum belli olmaz.

Isim
    Cihan Cöbek
    Motosiklet
    NC700 X Gümüş
    Marka
    Honda

Aslında gönlümde sıfır km bir NC700X var ancak aksesuarlara önem veriyorum,almışken aksesuarlı olursa zamandan ve araştırmadan tasarruf ederim,hemde 2.el aldığım için satarken daha az kayıp olur.Bakalım artık,Nisan sonu Mayıs başı gibi haberleşiriz.
    Konu CihanCöbek tarafından (22-01-2013 Saat 02:05 ) değiştirilmiştir. Sebep: İmla

Sayfa 105 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 55595101102103104105106107108109115155205605 ... SonuncuSonuncu