Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 167 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 67117157163164165166167168169170171177217267667 ... SonuncuSonuncu
1,661 den 1,670´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Enduroist Üye Ersin Gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersin Gül
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı audioslave Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray meydandaki kırmızı Ncx kimin burdan mıdır?Tam yanına parkettim;)
    Benimdi ağacın önünde duran motor sizinkiydi sanırım.

Ben bayadır aktif olamıyorum forumda ama geride kaldığım sayfaları şu iki gün içerisinde okudum. Zaten 170 sayfa okuyunca tanışmadan hepinizi tanıyor gibiyim diyebilirim. Daha aktif olarak buluşmalara da gelmek istiyorum nasip olursa

Ordinaryus Enduroist Sertan Karamollaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

İyi yapmışsın. Bende g650 sertao ile nc700x arasında çok kalmıştım. Güle güle kullanın.
    Sertan Karamollaoğlu

Enduroist Katılımcı Üye Levent COŞKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Levent Coşkun
    Motosiklet
    NC 700x
    Marka
    Honda

Dreamcatcher, Audioslave ve benim dışımda bu hafta yeni motoruna kavuşmak için bekleyen, kasko yaptıracak olan, aksesuar alacak olan var mı?
    Fiyatları bir nebze olsun azaltabiliriz birlik olursak.
    KASKO için MRT sigorta ile samimiyetimden dolayı uygun fiyat alacağımı düşünüyorum. Diğer acentalardan fiyat alabilecek olan varsa ona da danışalım.

4. Levent COŞKUN, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Arda Guldogan (24-03-2013)

Enduroist Katılımcı Üye ÖzgürAyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özgür ayhan
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Alıntı Leobiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dreamcatcher, Audioslave ve benim dışımda bu hafta yeni motoruna kavuşmak için bekleyen, kasko yaptıracak olan, aksesuar alacak olan var mı?
    Fiyatları bir nebze olsun azaltabiliriz birlik olursak.
    KASKO için MRT sigorta ile samimiyetimden dolayı uygun fiyat alacağımı düşünüyorum. Diğer acentalardan fiyat alabilecek olan varsa ona da danışalım.
    Önceki motorumdan kaskomu devrettiğim için kasko masrafım olmadı. Hatta 120 tl gibi bir iade olacakmış. Aksesuar olarak, öncelikle Honda tur camı alacağım ama bulamadım. Yarın bir kaç yeri daha arayacağım. Onun dışında çamurluk ve elcik koruma almayı düşünüyorum.

Enduroist Üye k-pax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur Polat
    Motosiklet
    Nc700X
    Marka
    Honda

Selamlar bende önümüzdeki hafta motoruna kavuşmak isteyenlerdenim. İlk olarak koruma demiri ve touring cam almayı düşünüyorum. Koruma demirini hepco becker farın altından dönen modeli düşünüyorum. Touring camıda zeustan alıcam sanırım.

Enduroist Katılımcı Üye Levent COŞKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Levent Coşkun
    Motosiklet
    NC 700x
    Marka
    Honda

Koruma Demir'i haricindekiler için bir araya gelip netleştirirsek ona göre siparişlerimizi geçelim derim. Yurtdışından bile sipariş versek ona göre fiyat isteriz. Aksesuarların çok acelesi yok benim için, yavaş yavaş tamamlamak istiyorum.
    Sonuçta hepimiz bu aksesuarları eninde sonunda alacağız. Ben de Dreamcatcher gibi ebay'den tutoro siparişi vereceğim sanırım.
    Nasıl yapsak? Bir excel tablosu oluşturup ona göre talepleri netleştirsek mi ne dersiniz?
    34 JL 6211

Enduroist Katılımcı Üye ÖzgürAyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    özgür ayhan
    Motosiklet
    NC 750 X
    Marka
    Honda

Merhaba Arkadaşlar,

Orijinal Honda tur camı arıyorum ama bulamadım. Aradım bir kaç yeri satılmıyor diye satmıyorlarmış. Ermax verelim dediler, gerçi o da stokta yokmuş. En son çare givi alacağım. Siz nereden almıştınız honda tur camını. Bir de spoiler takılıyor mu? Takılıyorsa nereden satın alabilirim. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Enduroist Üye Ersin Gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersin Gül
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı pisorg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Orijinal Honda tur camı arıyorum ama bulamadım. Aradım bir kaç yeri satılmıyor diye satmıyorlarmış. Ermax verelim dediler, gerçi o da stokta yokmuş. En son çare givi alacağım. Siz nereden almıştınız honda tur camını. Bir de spoiler takılıyor mu? Takılıyorsa nereden satın alabilirim. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Ben Güngör Motordan (Pendik) almıştım. Ve rüzgar konusunda Sertan arkadaşımın da anlattığı gibi, hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Söylendiği gibi kişiden kişiye değişir tabiki

Ordinaryus Enduroist Sertan Karamollaoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertan Karamollaoğlu
    Motosiklet
    CRF 1000 L Africa Twin
    Marka
    Honda

Alıntı ersingul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Güngör Motordan (Pendik) almıştım. Ve rüzgar konusunda Sertan arkadaşımın da anlattığı gibi, hiçbir sıkıntı yaşamıyorum. Söylendiği gibi kişiden kişiye değişir tabiki
    bende güngör den aldım.
    Konu Sertan Karamollaoğlu tarafından (25-03-2013 Saat 10:35 ) değiştirilmiştir.
    Sertan Karamollaoğlu

Enduroist Katılımcı Üye Halil AKGUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    halil akgul
    Motosiklet
    ybr 125
    Marka
    Yamaha

anesten hepco becker koruma demiri ve hepco becker arka cantayi alacagim. mototastan puig on cam alacagim. mesut korkmazdan 6li led sis farlari alacagim. sw-motech elcik korumayi yurt disindan getirtiyorum. otomatik zincir yaglama, on camurluk parcasi (fenda), radyator koruma, elcik isitma, arka ic camurluk (hugger), orta ayak, on cam asansoru gibi parcalarda grupca alim yaparsaniz dahil olabilirim.
    Saygilarimla,

Halil

Sayfa 167 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 67117157163164165166167168169170171177217267667 ... SonuncuSonuncu