Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 677 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 177577627667673674675676677678679680681687727 ... SonuncuSonuncu
6,761 den 6,770´e kadar. Toplam 7395 Sayfa bulundu

Konu: Honda NC700X

Enduroist Katılımcı Üye AtaEvren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ata Evren Okar
    Motosiklet
    Tiger 800 XR
    Marka
    Triumph

Dropbox' da bende sorun yaşadım. Imageshack ile çok daha kolay olduğunu söyleyebilirim.

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

Alıntı Arif Oral Unal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi selam, baktım sen fotoları dropbox'a koymuşsun ama dropbox'da fotoğrafları yüklediğin klasöre herkes tarafında görüntülenebilir (yada linki bilen herkes görüntüleyebilir diye hak vermen gerekiyor) bizim hakkımız yok göremiyor, senin hakkın var görüyorsun çünkü dosyaları yükleyen sensin
    paylaşım altında ev okuma yazma diye bir yer var onu sectim ama oldumu bilmiyorum
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

Enduroist Kadim Üye alperiynem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alper İynem
    Motosiklet
    R 1200 GSA & CRF 250 L
    Marka
    Bmw

Alıntı AtaEvren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dropbox' da bende sorun yaşadım. Imageshack ile çok daha kolay olduğunu söyleyebilirim.
    Imageshack ile kolay ama para istiyor namussuz

Rapor resimlerimi yayınlamak için 1 yıllık üyelik yapmak zorunda kaldım ....

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

dropbox ta ayar yeri neresi bulamadım bir bilen yardım etsin lütfen
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

Eğitim Koordinatörü Ersan ÖZYURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ersan ÖZYURT
    Motosiklet
    SUPER TENERE 1200E
    Marka
    Yamaha

Hızlı resim yükle sitesini dene Abi. Yönlendirmeleri ile çok kolay. Ben bile yapabildim.
    Varmayı değil, sürmeyi seviyorum...

Honda VFR800XA
    * RoSPA Advanced Riding Instructor
    Membership 69332
    * IBA MEMBER
    Membership 60475

Enduroist Katılımcı Üye AtaEvren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ata Evren Okar
    Motosiklet
    Tiger 800 XR
    Marka
    Triumph

Alıntı alperiynem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Imageshack ile kolay ama para istiyor namussuz

Rapor resimlerimi yayınlamak için 1 yıllık üyelik yapmak zorunda kaldım ....
    Evet dikkat etmemişim, 30 gün free 'ymiş uyari için teşekkür,

Moderatör Arif Oral Unal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Arif Oral Unal
    Motosiklet
    R1250 GS
    Marka
    Bmw

Halidun abi ben dropbox kullanmiyorum ama benim isim bu olunca ona gore soyledim. İmageshack ve hizliresimyukle kolay dendigine gore onu dene istersen

Enduroist Kadim Üye ozgurcakici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Özgür ÇAKICI
    Motosiklet
    R1200GS / 2012
    Marka
    Bmw

Merhaba,

Dün ilk kez uzun yol yaptım NC ile. Gerçi orta-uzun. İstanbul dan Ereğliye gidip geldim. Malesef, motorun selesi anlatıldığı kadar varmış. 600km gidince anlıyor insan... Bunun dışında uzun yolda NC hiç üzmedi. Gaza biraz yüklenince yakıyor, ama iyi bir lastiğiniz varsa (benimkiler avon) güzel sıkıntısız seyahat sağlıyor.

PS: Kulak tıkacı canmış hakkaten... C3Pro da olsa rüzgar sesi uğultu hep var.. Tıkaç forever

Doğu ve Güneydoğu Anadolu
    Bölge Sorumlusu

Ali KORKMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ali KORKMAZ
    Motosiklet
    SULUSUNDAN R1200GS(2016)
    Marka
    Bmw

Alıntı ozgurcakici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Dün ilk kez uzun yol yaptım NC ile. Gerçi orta-uzun. İstanbul dan Ereğliye gidip geldim. Malesef, motorun selesi anlatıldığı kadar varmış. 600km gidince anlıyor insan..
    Özgür Bey düz ve uzun yolda en konforlu motosiklete de binseniz gidonu sürekli tutmaktan ve eldiven kullanmaktan elleriniz illaki sürüş sonunda titrer, selesi de ne kadar rahat olursa olsun belirli bir süre sonra mabadınızı illaki rahatsız edecektir. Otobüs yolculuğunda bile hiçbirşeyi yapmadan sadece konforlu ve yatan koltuklarda seyahat ediyorsunuz ama her molada dizlerinize ağrılar giriyor inince afallıyorsunuz ve genleşme esneme ihtiyacı duyuluyor. Çünkü seyahat sebebiyle yaşanılan kısıtlamalar insanın anatomik yapısına ters şeyler. Örneğin dün balıkesirden izmire seyahatim esnasında bayan artçım bir saat kesintisiz yolculuktan sonra dizlerim ağrıdı kalçama ağrı girdi dedi ayağa kalkmasını istedim. Düşünün artçı bile daha kalın ve konforlu koltukta motosikleti sürmeden yolculuk yapmasına rağmen o da yavaştan uyuşmaya başladı.
    Uzun yolculuklarda maalesef bu tarz uyuşmalar el titremeleri ve kalça uyuşması ve acıması oluyor. Mümkünse saat başı 5 dk. mola (bir manzara fotoğrafı çekme bahanesi ile) arada bir yakıt için duruş sonra devam, sonuç minimum rahatsızlık.
    DÖNEN TEKER ZAFERİ MÜJDELER

Enduroist Kadim Üye ozgurcakici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Özgür ÇAKICI
    Motosiklet
    R1200GS / 2012
    Marka
    Bmw

Alıntı Ali KORKMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özgür Bey düz ve uzun yolda en konforlu motosiklete de binseniz gidonu sürekli tutmaktan ve eldiven kullanmaktan elleriniz illaki sürüş sonunda titrer, selesi de ne kadar rahat olursa olsun belirli bir süre sonra mabadınızı illaki rahatsız edecektir. Otobüs yolculuğunda bile hiçbirşeyi yapmadan sadece konforlu ve yatan koltuklarda seyahat ediyorsunuz ama her molada dizlerinize ağrılar giriyor inince afallıyorsunuz ve genleşme esneme ihtiyacı duyuluyor. Çünkü seyahat sebebiyle yaşanılan kısıtlamalar insanın anatomik yapısına ters şeyler. Örneğin dün balıkesirden izmire seyahatim esnasında bayan artçım bir saat kesintisiz yolculuktan sonra dizlerim ağrıdı kalçama ağrı girdi dedi ayağa kalkmasını istedim. Düşünün artçı bile daha kalın ve konforlu koltukta motosikleti sürmeden yolculuk yapmasına rağmen o da yavaştan uyuşmaya başladı.
    Uzun yolculuklarda maalesef bu tarz uyuşmalar el titremeleri ve kalça uyuşması ve acıması oluyor. Mümkünse saat başı 5 dk. mola (bir manzara fotoğrafı çekme bahanesi ile) arada bir yakıt için duruş sonra devam, sonuç minimum rahatsızlık.
    45dk da bir durup bir sigara içtim... Son 80km de ise 2 sigara birden içtim.. O derece rahatsız buldum uzun yolda NC selesini. Şu an alternatif sele bakıyorum, Shad vs ninki gibi....

Sayfa 677 Toplam 740 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 177577627667673674675676677678679680681687727 ... SonuncuSonuncu