Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 13´e kadar. Toplam 13 Sayfa bulundu
    Enduroist Kıdemli Üye EnginATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin atasoy
    Motosiklet
    dl 650
    Marka
    Suzuki

Orta sehpa ölçü,kalıp işi. tabi kalıbını çıkarmak için orjinalini de alman lazım. Yapacağın tipte motor piyasa da fazla yoksa kimse uğraşmak istemez. Ben yerlisininde iş göreceğini düşünüyorum ama tabi ki önce görmek lazım. Fiyat olayına gelirsek orjinali 350-400 tl civarıydı. Can güvenliği ile ilgili olmayan ve elektronik ihtiva etmeyen basit bir parçada bu kadar fark vermek gereksiz. Gidon yükseltici ile ilgili de şunu söyleyebilirim. 25 mm lik bir yükselme bile kollara binen yükü ve eğilme açısını bariz oranda azaltıyor. Bunu ilk anda anlıyorsun.

Enduroist Üye tahatrek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    murat sengul
    Motosiklet
    f650gs
    Marka
    Bmw

25 mm gidon yükseltme kullanmaktayım motoplus da kullanabileceğim ölçülere sw motec in sitesinden bakmışlardı en uygununun 25 mm lik olacağını söylediler daha uzunu kablolarda ve hortumlarda modifiyeye gidilebileceğini de belirtiler , bende 25mm i kullandım o bile hortumları gerdi gibi geldi bana... fark oldumu derseniz elbette eskisinden birmiktar daha iyi ama yükseltip yakınlaştıran olsaydı çok daha iyi olurdu (1150 gs de çok rahat etmiştim)...
    Konu tahatrek tarafından (06-03-2012 Saat 00:04 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Üye tahaakkus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Taha Akkuş
    Marka
    Honda

Alıntı EnginATASOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motora ilan bırakmışlar. Transalp xl700 için yerli üretim orta sehpa yapılmaya başlanmış. fiyat 150 tl. İlgilenen 0535 291 55 74 den temasa geçebilir. Yer Pendik'teymiş. Ayrıca dl 650 için koruma demiri, orta sehpa, karter koruma da varmış.
    Merhaba,

Yeni başlık açmadım, aynı şeyi arıyoruz diye. Sanırım bahsettiğiniz yer Motohobi, Hamdi bey. Ya da bu numaradan Hamdi beye yönlendirdiler, hatırlayamıyorum. Bu dönem fuar hazırlıkları nedeniyle imal edemeyeceklerini söyledi.

Orjinal de olsa nihayetinde basit bir parçaya 700TL vermek istemiyorum. Bursa'daki hariç, yeril imalat ya da 2.el orta sehpa için önerisi olan var mı ?

Teşekkürler,

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12