Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 23 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye 59hunter-jr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ilker beder
    Motosiklet
    XL200
    Marka
    Honda

Standart Enduro Şampiyonası Bodrum Fotoğrafları eklendi...

Çorludan gelen babam 59hunter ve ben 59hunter-jr :enduroist ler olarak şampiyonada yarışan arkadaşımız İbrahim Ercan Sungur' u (87 motor numarası ile) karşıladık ve yarış boyunca yakından destekledik yarış gününe ve Ercan' a özel fotoğrafları yüklememe internet engel oluyor şuanda ama en kısa süre de 100 e yakın fotoğraf burda olacak Ercanın bir parkur geçişinin videosu da var ancak nasıl yükleyeceğim bilmiyorum şimdilik (Ayrıca yarışma sırasında kayalık engelde düşerek bacağını kıran yarışmacı arkadaşımıza da acil şifalar diliyorum)
    Konu 59hunter-jr tarafından (13-04-2012 Saat 10:28 ) değiştirilmiştir.

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Sana bir link veriyorum, AİR Veysel Tinypic örneği vermiş şu an faal değil, sen Gürbüz'ün verdiği taktiği dene imagescakten umarım başarırsın.Hizmette sınır yoktur.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Banned
    Isim
    ME
    Motosiklet
    Ybr 125
    Marka
    Yamaha

Merakla bekliyoruz fotoları ve videoyu

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    Hidayet HANLI

ilker yusuf abinin verdiği linkten çalışmalara başla beklemedeyiz

Enduroist Kıdemli Üye Hayati BEDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hayati BEDER
    Motosiklet
    NC 700 X 2013
    Marka
    Honda

Arkadaşlar;
    Bildiğiniz üzere torunumun yaş günü için Bodrum'a gelmiş ve 10-11 Mart ta yapılan 1. ayak Bodrum Enduro yarışlarını da izlemek fırsatını buldum.Torunumun yaş gününden sonra geçirdiğin keyifli 2 günü kısaca size özetliyeyim.10 Martta padokta İzmir Urla'dan 87 motor numarası ile yarışmaya gelen Enduroist arkadaşımız İbrahim Ercan SUNGUR'u karşıladık.abisi ile yarışmaya gelmişti.Sıcak tanışmadan sonra getirdiğim stickırları motoruna yapıştırdık.Anahtarlık ve Asım Aganın cüzdanını da verdik.Çok memnun oldu.O gün parkur tanıma ve sıralama turları yapıldı.24 km.den oluşan zorlu bir parkur 4 defa geçilmek suretiyle yaklaşık 100 km ye ulaşılıyordu.11 Mart günü ise yarışlar çok zevkli oldu.İlk defa izlediğim enduro yarışı bambaşkaydı.70 küsür yarışmacının içinde 2 adet bayan yarışmacı da bulunuyordu.Startın çıkışında bulunan kayalık parkurda tam önümde düşerek sol ayağını kıran arkadaşın durumuna çok üzüldük.Tam da çizme hizasından ayağı kırıldı.Bu parkurda motosiklet kullanmak bambaşka bir şey.
    Çektiğimiz resimleri niye yükleyemediğimize gelince;
    Bulunduğumuz yerde internet ağı müşterek ve çok zayıf.O yüzden bir kaç gün sonra döndüğümde birbirinden güzel fotoğrafları ve videoları ben yüklüyeceğim.
    Görüşmek üzere.

Not Video ları nasıl yükleyeceğim konusunda şimdiden yardım bekliyorum.Fotoğraflar için sıkıntı yok.

Kalıcı dostluklara...
    532 4631918

Banned
    Isim
    TG
    Motosiklet
    '06 XT660R
    Marka
    Yamaha

Alıntı 59hunter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar;
    Bildiğiniz üzere torunumun yaş günü için Bodrum'a gelmiş ve 10-11 Mart ta yapılan 1. ayak Bodrum Enduro yarışlarını da izlemek fırsatını buldum.Torunumun yaş gününden sonra geçirdiğin keyifli 2 günü kısaca size özetliyeyim.10 Martta padokta İzmir Urla'dan 87 motor numarası ile yarışmaya gelen Enduroist arkadaşımız İbrahim Ercan SUNGUR'u karşıladık.abisi ile yarışmaya gelmişti.Sıcak tanışmadan sonra getirdiğim stickırları motoruna yapıştırdık.Anahtarlık ve Asım Aganın cüzdanını da verdik.Çok memnun oldu.O gün parkur tanıma ve sıralama turları yapıldı.24 km.den oluşan zorlu bir parkur 4 defa geçilmek suretiyle yaklaşık 100 km ye ulaşılıyordu.11 Mart günü ise yarışlar çok zevkli oldu.İlk defa izlediğim enduro yarışı bambaşkaydı.70 küsür yarışmacının içinde 2 adet bayan yarışmacı da bulunuyordu.Startın çıkışında bulunan kayalık parkurda tam önümde düşerek sol ayağını kıran arkadaşın durumuna çok üzüldük.Tam da çizme hizasından ayağı kırıldı.Bu parkurda motosiklet kullanmak bambaşka bir şey.
    Çektiğimiz resimleri niye yükleyemediğimize gelince;
    Bulunduğumuz yerde internet ağı müşterek ve çok zayıf.O yüzden bir kaç gün sonra döndüğümde birbirinden güzel fotoğrafları ve videoları ben yüklüyeceğim.
    Görüşmek üzere.

Not Video ları nasıl yükleyeceğim konusunda şimdiden yardım bekliyorum.Fotoğraflar için sıkıntı yok.
    Videoları youtube'a ekle abi önce sonra yüklediğin video'nun linkini buraya yapıştır. Çok basit bir işlem.

Enduroist Kıdemli Üye İbrahim35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim ERCANSUNGUR
    Motosiklet
    450EXC/400EXC-R
    Marka
    Ktm

Hayati hocam,İlker kardeşim beni orda bulup tanışmaktan büyük keyif aldım. Zamanın kısıtlı olması nedeniyle uzun muhabbetimiz olmasada sizi görmek çok güzeldi.

Asım abimizin hediyeleri içinse çok ama çok teşekkür ederim , stickerlarımızı büyük bir zevkle motoruma yapıştırdım

Güzel ve çok kırıcı bir yarıştı açıkçası. 82 motorun katıldığı , 52 motorun finish görebildiği bir yarış oldu. Benim ilk TMF adı altında ki yarışımdı. Birçok deneyimim oldu. Buyüzden bir iddia ile gitmedik. Ama yinede beklediğimden daha güzel bir sonuç elde ettim Genel klasmanda 21. olurken kendi sınıfımda 5. oldum Çok büyük mutluluk duydum açıkçası.Çünkü ne etabı biliyordum nede antrenmanım vardı.

Diğer yarışlara nasıl katılırım bilemiyorum ama insan böyle bir organizasyonda olmaktan büyük keyif alıyor

Tekrar çok teşekkürler dostlar
    Eğer Hala EnDuRO Kullanmıyorsan Motorsiklet kullanmıyorsundur.

""0530 614 01 84""

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Tebrikler İbrahim..Başarılarının devamını dilerim..

Enduroist Katılımcı Üye DeepBlue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Nadir Salman
    Motosiklet
    Zorunlu aradan sonra
    Marka
    Bmw

Tebrikler Ibrahim Ilk deneyim icin buyuk basari Daha iyi olacak...

Çoksa Tork'un; Olmasın Korkun..!

Enduroist Kıdemli Üye Ünsal Ömer ÇAKMAKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ünsal Ömer ÇAKMAKLI
    Marka
    Bmw

Tebrikler

Sizin altınızda bez varken , bizim altımızda MZ vardı
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Ep gene Trakya beeyaa Avrupa'lıyız çekemiyo susaklar...

0 532 4258807

Canlar Makina , Canlar A.Ş.

.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu