Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 5´e kadar. Toplam 5 Sayfa bulundu
    ziyaretci
    Guest

Standart Çılgın Sürücü

Son derece tehlikeli bir şey bu adam canına susamış..

http://www.youtube.com/watch?v=Gp7ykrzjsfs

Enduroist Üye sepik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serkan EPİK
    Motosiklet
    vstrom DL650A

ben idda ediyorum bu sitede herkez bu sürüşü yapabilir yapılan hiçte zor bişey değil sadece bi kısmımız yada bi çoğumuz sonu ölüm olabilir ama yapılmayacak bişey değil
    e şimdi bu sürüşü yapıp ta ölmeyenler iyi bi motor sürücüsümü olmuş oluyor
    bu kişinin nasıl motor kullandığı hakkında hiç bi fikir oluşturmuyo bana görüntüler iyi yada kötü diye
    tek gördüğüm adamın ileri ve güvenli sürüşle alakası yok
    bence forumlarda bu tip goruntilere yer vermemeliyiz tab,i bu benim şahs, fikrim

Enduroist Kıdemli Üye HAKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    HAKAN BAŞ
    Motosiklet
    BMW 1200 GS
    Marka
    Bmw

Sepik tamamen katılıyorum sana marifet adabıyla kullanıp kimsenin malına canına zarar vermeden insanca motor kullanmak asıl zor olanda bu arkandan kimse küfür etmeden saygılı bir sürüş yapmaktır.Onun yaptığını bende yaparım ama yapmam tabiki İnsanız hepimiz.

ziyaretci
    Guest

Alıntı sepik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben idda ediyorum bu sitede herkez bu sürüşü yapabilir yapılan hiçte zor bişey değil sadece bi kısmımız yada bi çoğumuz sonu ölüm olabilir ama yapılmayacak bişey değil
    e şimdi bu sürüşü yapıp ta ölmeyenler iyi bi motor sürücüsümü olmuş oluyor
    bu kişinin nasıl motor kullandığı hakkında hiç bi fikir oluşturmuyo bana görüntüler iyi yada kötü diye
    tek gördüğüm adamın ileri ve güvenli sürüşle alakası yok
    bence forumlarda bu tip goruntilere yer vermemeliyiz tab,i bu benim şahs, fikrim
    Bunu ben foruma kim yapabilir ve ya kim yapamaz diye koymadım sadece iyi şeyler değil hatalarında izlenilmesi gerekir. Hayat sadece kendi tecrübelerinle öğrenilecek kadar uzun değil başkalarınında hatalarından öğrenilmesi gerekir. Bu yüzden konuyu açarken de bunun ne kadar tehlikeli olduğunu belirttim sanırım. Bunu yapan sürücünün hakkında çok doğru şeyler düşünmüşsün yani hataları görmüşsün demek bu videonun burada bulunması bir işe yaramış. Umarım bunu izleyen herkez senin gibi gözlemler yapar.
    Konu ziyaretci tarafından (14-02-2009 Saat 20:52 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Üye sepik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Serkan EPİK
    Motosiklet
    vstrom DL650A

Alıntı kaptan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunu ben foruma kim yapabilir ve ya kim yapamaz diye koymadım sadece iyi şeyler değil hatalarında izlenilmesi gerekir. Hayat sadece kendi tecrübelerinle öğrenilecek kadar uzun değil başkalarınında hatalarından öğrenilmesi gerekir. Bu yüzden konuyu açarken de bunun ne kadar tehlikeli olduğunu belirttim sanırım. Bunu yapan sürücünün hakkında çok doğru şeyler düşünmüşsün yani hataları görmüşsün demek bu videonun burada bulunması bir işe yaramış. Umarım bunu izleyen herkez senin gibi gözlemler yapar.
    kaptan bende sana bunu herkez yapabilir diye şahsına yazmadığım gibi böyle bi soru sormadığının farkındayım bu tip sürüşle ilgili fıkrim bu ama bunu belirttim sadece ki herkes benım gibi düşünecek diyede bişey yok ve doğru olan benim fikrimin olacağı diyede bişey yok
    fakat sen sanki biraz sana yazdığımı düşünmüş gibi cewap wermişsin