Ben de uzun süredir sadece yaz aylarında küçük scuter kulanarak motorsiklet tutkusuna kapıldım. ben de senin gibi aramalar sonun da hem 62 ye gelen yaşım hemde acemiliğimi düşünerek alabileceğim tüm motorları aradım. Sonunda SUZİKİ GW 250 İNAZUMA da karar kıldım ve bu Motorsikletle Rodajın hemen sonuna doğru İstanbuldan Çeşme ve daha sonrasında Didim Bodrum ve de Marmarise eşimle birlikte uzun sayılabilecek bir seyahat yaptım. Seçimimin mükemmel olduğunu anladım. Motor çift silindirli su soğutmalı son derece güzel süspansiyonu ve her devirde atak ve yeterli torka ve 6 vitesli rahat vites geçişlerine sahip, çok ekonomik tüketimli elektironik ateşlemeli , ön arka disk frenler , titreşimsiz ve de çok dengeli bir motorsiklet.Tüm yol boyunca artçımda çok rahat ettiğini söyledi. Bence hem başlangıç için çok güzel hem şehir içi ve dışı seyahatler için insanı çok tatmin edecek özelliklerde bir motor. dış görünümü de tüm seyahat boyunca her durakta büyük ilgi ve beğeni çekti ve motorun 250 cc. olduğuna inanmakta zorluk çekti bakanlar. Fiyatı da oldukça elverişli.Sıfır motor bana gerekli koruma demiri, orta çift ayak, geniş pleksi güneş vizörü, arka çanta ve demiri gibi önemli faydalı aksesuarlarıyla birlikte Nisan 2013 te 11.000,00TL ye mal oldu. Bildiğim kadarıyla aksesuarsız şimdi 11.000,- Tl ye satılıyor ama belki taksitli kampanyaları da vardır bir de yeni ve 3 yıl garantili olması da büyük avantaj.kesinlikle tavsüye ederim.