Dün çok güzel başlayan günümüz saat 22:00 a kadar jandarmakarakolu,hastane arasında geçen yoğun trafikle yorucu ve hafif sıyrık ve zedelenmelerle sağ salim atlattığımız bir günle bitti 17;10 sularında Rivada Ekremin yerinden çıkıp evimize doğru gitmek için yolun sağ tarafında anlık bir durma esnasında karşı yönden gelmekte olan belediye otobüsü yolu dar alıp önce bizi sıkıştırarak eşimin sol bacağını ve beni sıkıştırarak anlık durma yapıp tüm uyarılarımızı dikkate almayarak yola devam ederek bizi yolun sağ tarafına savurarak düşmemize ve hafif yaralanmamıza sebeb oldu tüm bunlar yaşanırken dur ihtarına ve orda olaya şahit arkadaşların uyarılarına rağmen otobüs şöförü dikkate almayarak uzaklaştı 156 jandarma arandı otobüs dönüşte durduruldu alkol ve diğer kontroller yapıldıktan sonra şöför pişkin yarım ağızlı özürle savcı izniyle seferine devam etti ifadesi alınmak üzere bırakılması için,Önce riva jandarmma komutanlığına gittik olaya şahit olan Çoşkun ve Okay arkadaşlarımız şahit oldu sonrasında eşimi ve beni Beykoz paşabahçe devlet hastanesine götürdüler orda muayne ve film çektiler eşimin sol bacağında morluk ve sürtünmeye dayalı hafif yanık boyun,kol ve bacakta incinme ve burkulma;Bende ise boyun,kol,bilek ve ayak ta incinmelerle ve hafif ağrıyla tekrardan Riva jandarma komutanlığına dönerek ifade ve şikayet lerimizi vererek gece saat 22:00 civarında işimizi bitirdik bu gün beykoz jandarma komutanlığına giderek trafik kaza raporunu alacam dünki olayda şöförün siz düştükten sonra dur demediniz diye ben gittim diye ifade etmesi insan hayatının ne kadar ucuz olduğunun bir kez daha kanıtı oldu bana bir dağ başında kimsenin olmadığı yerde daha ciddi bir durumda demekki ölüme terkedilebilme ihtimali bile bizim tüylerimizi diken diken yapmaya yetiyor dostlar acı ama gerçek malesef verilmiş sadakamız varmış olay artık adli mercilere taşındı herkese selam ve sevgiler !!!