Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 6´e kadar. Toplam 6 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye DevriM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Devrim Cemil
    Motosiklet
    CBR 250 R
    Marka
    Honda

Standart Honda Wave 110i (2012) Moto Tanıtım

Genel Bakış
    Eğer sizi günlük yaşamın karmaşasından kurtaracak ve ekonomik bir motosiklet arıyorsanız, daha fazla bakmayın, Wave 110i tam size göre. Yeni Wave 110i'nin yakıt enjeksiyonlu, tek silindirli 109,1 cc dört zamanlı motoru hem Euro-3 uyumludur hem de tam dolu depo ile 208 km yol kat edebilen üstün bir yakıt ekonomisi sunar. Dört vitesli şanzıman aracılığıyla gücü düzgün bir şekilde dağıtır, kolay kullanım sağlar. 3.7 litrelik yakıt deposu ile de uzun menzile sahiptir. Böylece olculuklarınız benzin istasyonlarında değil, güzel manzaralı yollarda geçebilir. Güçlü, kullanıcı dostu motor, şehir içi ve günlük kullanım için ideal hafif ve çabuk manevra yapabilen sağlam ve kompakt bir motosiklettir.

Tasarım
    Wave 110i'nin görünümünde geniş çaplı 17" ön ve arka tekerlekler öne çıkmaktadır, bunlar motosiklete yolda dayanıklı duruş ve performans verirken ayrıca mükemmel yol tutuşa da katkıda bulunur.

Wave 110i, 709 mm genişliğindedir ve 7,1 litre dahili saklama alanı içerir. Selenin kaldırılmasıyla ortaya çıkan bu bölme açık kaskların bazı tiplerini emniyetli şekilde saklamaya yetecek kadar geniştir.

Wave 110i tüm yolculuklarınızda kullanabileceğiniz rahat bir motosiklettir. Gövdenin ince boyutları onun bu rahatlığında ve kullanım kolaylığında rol oynar, sürücünün motosikleti tek ayağını yere koyarak durdurmasını kolaylaştırır.

Performans
    Yüksek yol tutuşu yoğun trafikde de virajlı şehirdışı yolculuklarında da üstün bir güven sağlar. Wave 110i'nin güçlü, SOHC tek silindirli, dört zamanlı PGM-FI yakıt enjeksiyonlu motoru, 17" inç ön ve arka tekerlekleri, 26mm teleskopik ön çatal ve monoshock süspansiyonu güvenli ve bir o kadar da konforlu sürüşün keyfini yaşatır. Yakıt enjeksiyon sistemi ve elektrikli marş fonksiyonu, jiklesiz ve sorunsuz çalıştırmayı kolaylaştırır – tek bir düğmeye basmakla Wave 110i kullanıma hazırdır. Yüksek güvenirlik ve düşük bakım gereksinimi için tahrik zinciri yol kirlerinden zincir muhafazası ile korunur.

Wave 110i, motorun çalışmasını sürekli optimize etmek, sessiz çalışmasını sağlamak ve egzoz emisyonlarını EURO 3 standartları ile uyumlu hale getirmek için egzoz sisteminde bir oksijen sensörü kullanan bir yakıt enjeksiyon sistemine sahiptir.

Enduroist Kadim Üye MEHMET ERCAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    mehmet ercan
    Motosiklet
    yamaha 1200 süper tenere
    Marka
    Yamaha

yeni aldığım innova nın güçsüzleştirilmiş hali gibi.
    innova dan oldulça memnunum.
    madem böyle yapacaklardı,100'lük yapsalardı vergisiz
    olurdu bari.
    Zamanınız kısıtlı, bu yüzden başkalarının hayatını yaşayarak onu harcamayın. Başkalarının düşüncelerinin sonuçlarıyla yaşama dogmasına takılıp kalmayın. Başka insanların fikirlerinin gürültüsünün kendi kalbinizin sesini duymanızı engellemesine izin vermeyin. Ve en önemlisi kalbinizin ve sezgilerinizin yolundan gidecek cesarete sahip olun. Kalbiniz ve sezgileriniz ne yapmak istediğinizi bilirler. Bunun dışındaki herşey ikinci planda.

Steve Jobs

Enduroist Katılımcı Üye Ercan MALERİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ercan MALERİ
    Motosiklet
    Cbf150-(2011)
    Marka
    Honda

Bende ogluma mondial 100 cup mfh aldim amma cbf 150 kullanan biri olarak bunukullanmada cok zorlaniyorum o nedenlebendemi WAVE 110 i alsam diye dusunuyorum ve bukadarpara vermeye degermi acaba

Banned
    Isim
    a34

17 inch cantlar bile tek başına alma sebebi olabilir bence bu motoru.

Ordinaryus Enduroist Emrah Can Yaylı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Emrah Can Yaylı
    Motosiklet
    BMW r1150 GSA
    Marka
    Bmw

güzelmiş... ayrıca eklenen fotoğraflarda enduroist amblemi olması daha da güzelmiş

r 1150 GSA
    (Bayerische Motoren Werke r 1150 Gelände Straße Adventure)

THİS İS YOUR PLANET...RİDE İT !!!

Arh+

Enduroist Kadim Üye Egemen Donat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Egemen Donat
    Motosiklet
    F650 GS 007
    Marka
    Bmw

Alıntı hercul3367 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni aldığım innova nın güçsüzleştirilmiş hali gibi.
    innova dan oldulça memnunum.
    madem böyle yapacaklardı,100'lük yapsalardı vergisiz
    olurdu bari.
    katılıyorum ben de .. 10 cc be yaww ..