Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 10´e kadar. Toplam 33 Sayfa bulundu

Threaded View

Enduroist Katılımcı Üye Kaan Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Kaan Öztürk
    Motosiklet
    tenere XT660Z
    Marka
    Yamaha

50 60 dolar civarı alçaltma kiti takılıyor Tenereye. Yükseklik gayet makul seviyelere iniyor.Alçaltma kiti çatalın üstüne sağlı sollu geliyor.Motor komple yere doğru alçalıyor.Süspansiyonlarda herhangi bir alçaltma söz konusu değil. Ön maşa 4 cm değerinde bir alçaltma yapabilirsin.Ayrıca sertlik ayarı hem koltuk altı süspansiyondan,hemde ön maşa başlarından manual şekilde basitçe ayarlanıyor.
    Şahsen ben fabrika çıkış değerlerinde kullanıyorum.boyum 1.85 cm. hiç sorun yaşamadım.Aksine heryerde yüksek motorun faydasını yaşıyorum.Diz boyuna denk gelecek kaldırımdan rahatlıkla size hissettirmeden iner ve indiği gibi çıkar.Belim yüksekliğinde,duvardan inmişliğim var.İnmek demesek de atlamak diyelim.Süspansiyonları darbeleri çok iyi absorbe ediyor. Avcı çukuru derinliğinde çukurlardan, sizi hayrete düşürecek rahatlıkta girer çıkar.

arazi şartlarında tek dez avantajı ağırlığıdır.Buda hacmi ile doğru orantılı.
    Hem 1 depo 550 km yol gideceksiniz, artçınız olacak ,Seleniz konforlu olacak, hem stabil bir sürüş olacak, hemde arazide toz attıracaksınız. Vede yedek parçalarınız, bakımızınız sudan ucuz olacak. Daha ne isterim ki.

2. Kaan Öztürk güzel mesajın için 3 üye sana teşekkür etti :

AtagünTERZİ (28-10-2013),sedat eldş (18-09-2013),Suat Dayangaç (23-07-2013)