Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye sedat eldş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    sedat eldş
    Motosiklet
    yenisine bakıyoruz
    Marka
    Diger

Standart Türkiye'de İnternet Göçtü

Dün gece 22.00 itibari ile ttnet altyapısı göçtü..

Tüm Türkiye'de TTNet kullananların internet erişimi kesildi. Müsteri hizmetlerine dahi ulasılamıyor.

Tüm Türkiye'de yaklaşık 1 saattir TTNet kullananların internet erişimi kesildi. 4440375 numaraları müsteri hizmetlerine dahi ulasılamıyor. Kesintinin neden kaynaklandığı ise bilinmiyor.

Türk Telekom'a bağlı olan aboneler şu an için internete erişim sağlayamıyor. TTnet kullanıcıları internet erişimini 3G ile sağlıyor.

Konu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken Türk Telekom sunucunlarında barınan Türkiye'nin en büyük sitelerine de erişim sağlanamıyor.

Türk Telekom kullanıcılarının ayrıca Telefon, Faks hizmeti de alamadıklarını belirtelim.

İNTERNET ÇÖKTÜ ANCAK TİVİBU ÇALIŞIYOR

TTNet kullanıcıları internete erişemezken Tivibu kullanıcılarının Tivibu üzerinden televizyon kanallarını izleyebilmesi dikkat çekti.

TTNet Twitter'DA TT OLDU

TTNet internet erişiminin tüm Türkiye'de kesilmesi anında internette yankılandı. Twitter kullanıcıları 3G ve diğer internet servis sağlayıcıları ile bağlanıp TTNet'in kesintisini arkadaşları ile paylaştı. Olağanüstü kesinti yarım saat içersinde Twitter'da TT oldu.

İstanbul'da "net" kaos!

Geceye internetteki yavaşlık ve kesintiler damga vurdu!

İstanbul, geceyi internetsiz geçiriyor! Geniş bant internet hızında saat 21.00 civarında başlayan kesinti ve yavaşlık halen sürüyor. Bu yavaşlık, mobil cihazlarla internete bağlanan Twitter kullanıcılarının da, en çok "tweet" attığı konular arasında yer aldı.

İnternet servis sağlayıcılarının müşteri hizmetlerine gelen şikayetlerin yoğunlaşması nedeniyle birçok kullanıcı sorunun kaynağı konusunda net bir bilgi alamıyor. Henüz yetkililerden sorunun ne zaman çözülebileceği konusunda da bir açıklama gelmiş değil.

İnternet kesintisi yaklaşık 2 saat sonra sona erdi. Gece 00.00 itibariyle Türkiye genelinde internete erişim sağlanabiliyor...

Sorunun kaynağı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Operatörlerin internetinde herhangi bir sıkıntı yaşanmadı; sorun sadece Türk Telekom'un altyapısını kullanan sabit internet servis sağlayıcılarında meydana geldi...

Kesinti yaklaşık 2 saat sürdü ve bu süre zarfında kullanıcılar şikayetlerini Facebook, Twitter gibi sosyal portallarda dile getirdi. 3G'de bir kopma olmadığından interneti kesilen kullanıcılar yine internete bağlanarak seslerini duyurdu.

Enduroist Kadim Üye Armağan ÖZTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Armağan Ozturk
    Motosiklet
    R1200 BJK Triple Black
    Marka
    Bmw

Dun gece tam Battlefield3 oynarken internet gitti. Olacak is mi yani. Ben de defalarca musteri hizmetlerini aradim ama ulasamadim. Cep telefonuna kaldim.