Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 13 Toplam 30 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 39101112131415161723 ... SonuncuSonuncu
121 den 130´e kadar. Toplam 293 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Sertaç Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı aliemresakarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. çok güzel aletler. kullandıktan sonra izlenimlerinizi bekliyoruz. benim de niyetim var ama şu tarz bir şey düşünüyorum:
    http://goo.gl/WTavU

yemek açısından yeni keşfettiğim, lezzetli ve pratik bir erişte var. "ramen" deniyor. uzak doğu mutfağında çok yaygın(özellikle japon mutfağında ki ismi oradan geliyor). bildiğim kadarıyla farklı markalarda migros, tansaş ve ismarda var. ismardakiler migrosdakilerden daha ucuz. tek öğünlük pratik ve tadı bir hayli güzel. ismardakiler "indomie instant noodles" diye geçiyor. arabistan üretimi. tabii bunlar "ramen" denilen yemeğin hızlı ve hazır hali. aslı daha güzeldir muhtemelen!

belki lazım olur diye yazayım dedim.
    Tavsiye icin tesekkurler Deneyecegim mutlaka...
    Tercih ettiginiz jetboil ocak setini gormustum fakat youtube da bir videoda isiyi etkin kullandigi iddia edilen yerin belli bir sure sonra deforme oldugunu anlatan bir video vardi. Ayni durum primusun bir urununde daha vardi. Sanirim bu teknolojiyi daha basaramamislar...
    Biz motorcularin sirt cantasinda yuk tasiyan kampcilar kadar yer sorunu olmadigindan multi yakit kullanan urunler bana daha cazip geldi acikcasi. Cunku tupe veya illa su yakita gebe kalmak istemiyordum. Bu yuzden tup ve sivi yakitlarka calisan sistem bir ocak aldim. Biraz pahali ama uzun vadede parasini hakedecegini dusunuyorum. Malum dag basinda tup bitti derdi yok. Motordan benzini cekip ocagin deposuna koyup pisirmeye devam edebilirsiniz. Bakalim sistem konusundan eminim ama marka konusundaki deneyimlerimi ileride sizlerle paylasirim...
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Enduroist Kadim Üye AtagünTERZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atagün
    Motosiklet
    XL1000VA Varadero
    Marka
    Honda

Sertaç hayırlı olsun. Benim de hoşuma gitti multi yakıt mantığı. Gidince deneriz eğer hoşuma giderse ileride belki ben de alırım bir tane.

Enduroist Kadim Üye Ali Emre Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ali emre sakarya
    Motosiklet
    transalp xl650
    Marka
    Honda

hayırlı olsun tekrar. şöyle bir şeye de rastladım. özellikle trangia teflon tavalara dikkat!

http://www.gearweare.com/review/edel...ltifuel-stove/
    - "eksiklik kendi özümde..."

Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı aliemresakarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun tekrar. şöyle bir şeye de rastladım. özellikle trangia teflon tavalara dikkat!

http://www.gearweare.com/review/edel...ltifuel-stove/
    Link için teşekkürler...
    Teflon tava alırken baya bir düşündüm. Sebebi illa ki tahta veya plastik kaşık kullanma zorunluluğu. Eğer demir veya teflon yüzeyi bozucu materyallerle teflon tava veya tencereleri kullanırsak illaki bu sonuç kaçınılmaz. Linklerde verdiğiniz sayfadaki fotoğrafta maşallah teflon tavanın üzerinde birisi demir bişeyle dans etmiş
    Normal kullanımlarda olmaz demiyorum ama dün akşamki sucuklu yumurta partisi yaptığımda bu tür olayla karşılaşmadım. Umarımda olmaz kullanamaya devam ettikçe siteden artı ve eksilerini paylaşacağım. En azından yeni alacak arkadaşlarada rehber gibi birşey olabilir...
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Şafakla konuşmamda sanırım bu akşamki toplantı pazar gününe ertelenmiş. Pazar günü Çatalca civarında buluşulacakmış...
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Enduroist Kadim Üye Ali Emre Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ali emre sakarya
    Motosiklet
    transalp xl650
    Marka
    Honda

Alıntı ssakarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Link için teşekkürler...
    Teflon tava alırken baya bir düşündüm. Sebebi illa ki tahta veya plastik kaşık kullanma zorunluluğu. Eğer demir veya teflon yüzeyi bozucu materyallerle teflon tava veya tencereleri kullanırsak illaki bu sonuç kaçınılmaz. Linklerde verdiğiniz sayfadaki fotoğrafta maşallah teflon tavanın üzerinde birisi demir bişeyle dans etmiş
    Normal kullanımlarda olmaz demiyorum ama dün akşamki sucuklu yumurta partisi yaptığımda bu tür olayla karşılaşmadım. Umarımda olmaz kullanamaya devam ettikçe siteden artı ve eksilerini paylaşacağım. En azından yeni alacak arkadaşlarada rehber gibi birşey olabilir...
    incelemeyi yapan arkadaş benim hatam diyor bu olay için anladığım kadarıyla. teflon bir tencere kullandım, eldrid'in de ateşi fazla olduğu için teflonu yaktı diyor. ateş çok harlı olduğu için mesafeyi biraz açarak kullanmayı tavsiye ediyor. gerçi ocakla tava arasındaki mesafe nasıl açılır o muğlak biraz. başka bir şey koyulabilir belki araya. ocak sağlam ocakmış ki kısa sürede teflonu bile yakabiliyor. çok sevdim ben bu ocağı! ileride düşünülebilir hakikaten.
    - "eksiklik kendi özümde..."

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

Standart sa

Alıntı ssakarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şafakla konuşmamda sanırım bu akşamki toplantı pazar gününe ertelenmiş. Pazar günü Çatalca civarında buluşulacakmış...
    şafak dün aradı bu akşam için gürbüzün fotolarını verecekmiş onun için toplantıya katılacakmış bende pazar günü o tarafta toplanalım hemde biraz gezeriz dedim burdan bazı arkadaşlarda birlikte gelebiliriz bu akşam karar alacagız ona göre bildiririm başka bir yerde israr ve karar olursa sizede bildiririm orda toplanırız ama pazara toplanalım işlerinizi ayarlayın kısmetse görüşürüz
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı kayar2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şafak dün aradı bu akşam için gürbüzün fotolarını verecekmiş onun için toplantıya katılacakmış bende pazar günü o tarafta toplanalım hemde biraz gezeriz dedim burdan bazı arkadaşlarda birlikte gelebiliriz bu akşam karar alacagız ona göre bildiririm başka bir yerde israr ve karar olursa sizede bildiririm orda toplanırız ama pazara toplanalım işlerinizi ayarlayın kısmetse görüşürüz
    Tamamdır abi.. ÖZer agayla konuştuk dün akşam eğer çatalca tarafında olur ise özer agayla hidayet abide katılırlar belki. Sohbet mangal, deniz vs güzel olur hepimiz için...
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Enduroist Kıdemli Üye şafak ilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    şafak ilgin
    Motosiklet
    R 1200 GS
    Marka
    Bmw

BEN GELİRKEN 52 PARÇA TEFAL SET GETİRİCEM TÜM YAYLAYA ZİYAFET VERİRİZZZZ
    Sami Safak ILGIN Arh+
    532 638 31 18
    BMW R1200 GS
    BMW F650 GS DAKAR

Enduroist Kadim Üye AtagünTERZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atagün
    Motosiklet
    XL1000VA Varadero
    Marka
    Honda

Alıntı bmw57 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BEN GELİRKEN 52 PARÇA TEFAL SET GETİRİCEM TÜM YAYLAYA ZİYAFET VERİRİZZZZ
    Ben de bulaşık makinası mı getirsem

Sayfa 13 Toplam 30 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 39101112131415161723 ... SonuncuSonuncu