Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 27 Toplam 30 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 172324252627282930 SonuncuSonuncu
261 den 270´e kadar. Toplam 293 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye AtagünTERZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atagün
    Motosiklet
    XL1000VA Varadero
    Marka
    Honda

Alıntı uğurkoç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sağlıcakla gidin sağlıcakla gelin.iyi yolculuklar.
    Alıntı yalcinbaris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben de katılmayı çok isterdim ama maalesef gelemiyorum....
    İyi gezmeler ve keyifli sürüşler diliyorum sağlıcakla gidin sağlıcakla gelin.
    tekeriniz düz bassın....
    Teşekkürler. Umarim ileride beraber turlar da yaparız.

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    Hidayet HANLI

Cümleten hayırlı yolculuklar , ALLAH yolunuzu açık etsin ve keyifli olsun

Enduroist Kadim Üye Sertaç Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı ÇATALCALI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı yolculuklar , ALLAH yolunuzu açık etsin ve keyifli olsun
    Teşekkürler Abi...
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Gideceğimiz şavşat yaylasının ve macahel yollarının bu belgeselin içinde görebilirsiniz. Yolları motor için uygun gibi görünüyor.
    http://www.youtube.com/watch?v=jXOtYa30DXU
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Enduroist Kıdemli Üye AkınGüngör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Akın Güngör

Artvin ve civarı için denecek hiç bir şey yok. İnanın bana geri dönmek istemeyeceksiniz.

Bu arada sel ile ilgili olarak dün akşam dediğim gibi iş yerinden çıkışta can kaybı olan bölgeye gittim. Malum çevremde biraz muhalif biri olarak bilinirim ancak bunun kesinlikle siyasi muhaliflikle alakası yok fakat yine de forum kurallarımız gereği içimden geçenleri hem siyasi hem de ahlaki olarak buradan zikredemiyorum. Böyle bir &%=-??**-*## lik olmaz diyeyim de arayı siz doldurun. Dere içine yapılmış Toki sitesi ve yine dere içine yapılmış AVM. Ağır hasar buralarda ve can kayıpları Onun dışında dün akşamdan beri tüm arkadaşlarımı aradım yollarda herhangi bir sorun yok. Buradan Artvin'e kadar tanıdığım ne kadar arkadaş varsa sordum.

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

Standart sa

Alıntı akingr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artvin ve civarı için denecek hiç bir şey yok. İnanın bana geri dönmek istemeyeceksiniz.

Bu arada sel ile ilgili olarak dün akşam dediğim gibi iş yerinden çıkışta can kaybı olan bölgeye gittim. Malum çevremde biraz muhalif biri olarak bilinirim ancak bunun kesinlikle siyasi muhaliflikle alakası yok fakat yine de forum kurallarımız gereği içimden geçenleri hem siyasi hem de ahlaki olarak buradan zikredemiyorum. Böyle bir &%=-??**-*## lik olmaz diyeyim de arayı siz doldurun. Dere içine yapılmış Toki sitesi ve yine dere içine yapılmış AVM. Ağır hasar buralarda ve can kayıpları Onun dışında dün akşamdan beri tüm arkadaşlarımı aradım yollarda herhangi bir sorun yok. Buradan Artvin'e kadar tanıdığım ne kadar arkadaş varsa sordum.
    ilği ve bilği için teşekkür ederim suda giden sehit derler allah rahmet eylesin malesef böyle resmi bi,r kuruluşun bu hatayı yapması çok üzücü inşallah tekerür etmez .biz gelinceye kadar düzelir inşallah ama kaderde ne varsa kaşıkta çıkacak .gecen sene bir sürü otel sahibi bir vatandaş çocukları ile çadırda kamp yaparken sele gitmişti bende korkuyorum dogrusu onun için çadır kuracak yerlere çok dikkat etmek gerekiyor hakkımızda hayırlısı
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı akingr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Akın emeklerin için teşekkür ederim.
    Dünde yazdığım gibi istanbulun ortasındada aynı sorunlar mevcut. Çarpık yapılaşma sonucu heryerde bu tür sorunlar yaşanmakta sanırım. Seninle aynı duyguları paylaştığımdan emin olabilirsin. Ama yapacak bişey yok sanırım. BU konuda fikirlerimi en iyiis bende buraya yazmıyım çaylarımız yudumlarken konuşuruz.
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Ordinaryus Enduroist
    Isim
    Hidayet HANLI

Alıntı kayar2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilği ve bilği için teşekkür ederim suda giden sehit derler allah rahmet eylesin malesef böyle resmi bi,r kuruluşun bu hatayı yapması çok üzücü inşallah tekerür etmez .biz gelinceye kadar düzelir inşallah ama kaderde ne varsa kaşıkta çıkacak .gecen sene bir sürü otel sahibi bir vatandaş çocukları ile çadırda kamp yaparken sele gitmişti bende korkuyorum dogrusu onun için çadır kuracak yerlere çok dikkat etmek gerekiyor hakkımızda hayırlısı
    kafanıza tamayın böyle şeyleri yok sel gelir mel gelir siz gezmeye görmeye eğlenmeye gidiyorsunuz lütfen iyi şeyler düşünün iyi şeylere olsun

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

Alıntı ÇATALCALI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kafanıza tamayın böyle şeyleri yok sel gelir mel gelir siz gezmeye görmeye eğlenmeye gidiyorsunuz lütfen iyi şeyler düşünün iyi şeylere olsun
    dogru diyorsun hidayet hayırlısı

sertaç metoroloji ne diyor gideceğimiz yerler ve günler hakkında olmazsa yanımıza şişme bot alalım
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353

Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı kayar2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dogru diyorsun hidayet hayırlısı

sertaç metoroloji ne diyor gideceğimiz yerler ve günler hakkında olmazsa yanımıza şişme bot alalım
    Abi çok yaşa emi
    Botu ordan alırız en kötü ihtimal. Zaten yanıma alamadığım bir tek o kaldı
    Kolluk veya şamdelmi alsak türk usulü yaparız
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Sayfa 27 Toplam 30 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 172324252627282930 SonuncuSonuncu