Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 30 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234567814 ... SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 293 Sayfa bulundu
    Enduroist Kadim Üye Sertaç Sakarya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı alketas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sertaç ben katılabilirim size. ben ağırlıklı olarak doğu karadeniz düşünüyorum. dönüş tarihi ne planlıyorsunuz bir de nereden yola çıkacaksınız?

@Tekin ilk etapta karadeniz istiyorum ama tarihler uymaz ise sana katılabilirim. Geçen sene girmeye vakit bulamadığım yerleri görme fırsatım olur.
    Yola istanbuldan çıkıcaz 8 temmuz sabah gün aydınlanmadan çıkarız diye düşünüyoruz. Dönüş için 17 temmuzda istanbulda oluruz diye konuştuk ama 1-2 gün sarkma olabilir. Daha fazlasına benim ve şafağın patronu müsade etmez
    Eğer tarihler uyarsa tabikide bekleriz...
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Enduroist Katılımcı Üye Tekin ÇEPEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Tekin Çepel
    Motosiklet
    XRV 750 Africa Twin
    Marka
    Honda

Arkadaşlar Bursaya gelirseniz eğer bence bu konuyu uzun uzadıya Masaya pardon Çimlere yatıralım :--).... konuşalım
    hayvan gibi çalış insan gibi yaşa
    ______ DinozoruS ______

Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı DinozoruS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bursaya gelirseniz eğer bence bu konuyu uzun uzadıya Masaya pardon Çimlere yatıralım :--).... konuşalım
    Sen yavas yavas ikna olup bizle geleceksin gibi gorunuyor kismet ayarlaybilirsen bursaya gelmek istiyorum
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Enduroist Kadim Üye İlhanESİRCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İlhan Esirci
    Motosiklet
    V-Strom DL 650 K7+ Ramzey QM 200 GY
    Marka
    Suzuki

Alıntı ssakarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şafakla ben çalıştığımız yerlerden yıllık izinlerimizi aldık. Normalde yola 7 temmuzda çıkacaktık fakat şafağın önemli bir işi çıktığı için 8 Temmuzda sabah 06:00 da teker dönecek gibi planlarımız yapıyoruz. Tam şekillenmiş değil ama günlük 400-500 km arası yol yapıp mümkün olduğunca oyalanmadan Trabzona varıp oradaki yaylaları gezmek. Vakit yeterse borçka ve civarlarındaki yaylalarda birer gece çadır atmak. Kimbilir kimlikle gürcistana bile geçiliyormuş belki oraya bile gidebiliriz. Açıkçası şafakla biz rahat hareket edip gönlümüz nereye gitmek istiyorsa oraya doğru yol alıcaz. Öyle illa şu saatte kalkılacak illa şu kadar kilometre yapıcaz gibi insanı kasacak strese sokacak askeri kamp usulü davranışlar bize göre değil... Değiştiremeyeceğimiz iki şey var bu gezide bir yaylalara gitmeyi birde izinleri aldığımız için tarihi... Bir mani çıkmadıkça son durum budur. Şafakla hazırlıklarımızı bir taraftan yapıyoruz çadırlar alındı kamp malzemeleri vs. çıkmadan bir hafta öncede motorlarımızın küçük bakımlarını yaptırdıkmı işlem tamamdır.
    Akşam ayder yaylasında rakılarımızı tokuşturup sohbet edebileceğimiz, kaçkar dağlarının eteklerinde bizimle sürüş yapmak isteyen tüm arkadaşları bekliyoruz.
    Düşünceleriniz ve gezi mantığınız çok güzel,harika bir gezi olacağa benziyor,motorum sizin hız ve arazi sürüşlerinize uyarsa ben de katılmayı düşünebilirim.
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin. -La Rochefoucauld

Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Alıntı kafkasbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşünceleriniz ve gezi mantığınız çok güzel,harika bir gezi olacağa benziyor,motorum sizin hız ve arazi sürüşlerinize uyarsa ben de katılmayı düşünebilirim.
    İlhan abi sen eskilerdensin ybr ile o yolları yutarsın gibi geliyor bana. hadi sana da hayırlı yolculuklar.
    By JeRu SaLeM

Enduroist Üye Doktor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Murat Kalemli
    Motosiklet
    VFR 1200 X CROSSTOURER
    Marka
    Honda

Arkadaşlar Orduya geleceğiniz gün beni mutlaka arayın size buradaki arkadaşlarla müthiş bi karşılama yaparız balıklar benden...
    Yolunuz herzaman açık ve bol güneşli olsun...

Enduroist Kadim Üye AtagünTERZİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atagün
    Motosiklet
    XL1000VA Varadero
    Marka
    Honda

Alıntı ssakarya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şafakla ben çalıştığımız yerlerden yıllık izinlerimizi aldık. Normalde yola 7 temmuzda çıkacaktık fakat şafağın önemli bir işi çıktığı için 8 Temmuzda sabah 06:00 da teker dönecek gibi planlarımız yapıyoruz. Tam şekillenmiş değil ama günlük 400-500 km arası yol yapıp mümkün olduğunca oyalanmadan Trabzona varıp oradaki yaylaları gezmek. Vakit yeterse borçka ve civarlarındaki yaylalarda birer gece çadır atmak. Kimbilir kimlikle gürcistana bile geçiliyormuş belki oraya bile gidebiliriz. Açıkçası şafakla biz rahat hareket edip gönlümüz nereye gitmek istiyorsa oraya doğru yol alıcaz. Öyle illa şu saatte kalkılacak illa şu kadar kilometre yapıcaz gibi insanı kasacak strese sokacak askeri kamp usulü davranışlar bize göre değil... Değiştiremeyeceğimiz iki şey var bu gezide bir yaylalara gitmeyi birde izinleri aldığımız için tarihi... Bir mani çıkmadıkça son durum budur. Şafakla hazırlıklarımızı bir taraftan yapıyoruz çadırlar alındı kamp malzemeleri vs. çıkmadan bir hafta öncede motorlarımızın küçük bakımlarını yaptırdıkmı işlem tamamdır.
    Akşam ayder yaylasında rakılarımızı tokuşturup sohbet edebileceğimiz, kaçkar dağlarının eteklerinde bizimle sürüş yapmak isteyen tüm arkadaşları bekliyoruz.
    Sertaç 9-10 temmuz gibi sanırım müsait olabileceğim. Ama zaman yaklaştıkça daha da netleşecektir herşey. Yine buradan yazıyor olacağım. ilk günkü rotanız netleştiğinde bunu yazarsan ben de sizin rotanız üzerinde uygun bir yerde size dahil olabilirim. Örneğin Kastamonu, Sinop yada Samsun gibi bir yerde buluşarak devam etme şansımız olur.
    Konu AtagünTERZİ tarafından (04-06-2012 Saat 03:54 ) değiştirilmiştir.

Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı kafkasbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katilmak isteyenlerin minumum şu kadar cc motoru olmali diye bir dusuncemiz yok tabiki... Zaten yol
    Uzun olsada maksimum suratimiz 90-120 km hizlarda olacak. Daha oncede yazdigim gibi keyifli ve sindirerek bir gezi yapmayi dusunuyoruz. Yaylalarda sizi zorlayacak arazi sartlari olur ise bir sekilde hep beraber ustesinden geliriz. Yeterki gonuller bir olsun...
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı serway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sertaç 9-10 temmuz gibi sanırım müsait olabileceğim. Ama zaman yaklaştıkça daha da netleşecektir herşey. Yine buradan yazıyor olacağım. ilk günki rotanız netleştiğinde bunu yazarsan ben de sizin rotanız üzerinde uygun bir yerde size dahil olabilirim. Örneğin Kastamonu, Sinop yada Samsun gibi bir yerde buluşarak devam etme şansımız olur.
    Şafakla onumuzdeki hafta nerelerde dururuz nereye cadir atabiliriz konusacagiz. Netlestiginde buraya rotayi yazariz. Su an tek net olan su gunluk 500-600 km yapabilirsek yaylalarda daha fazla zaman gecirebiliriz.
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Isim
    Sertaç Sakarya
    Motosiklet
    BMW 1150 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Orduya geleceğiniz gün beni mutlaka arayın size buradaki arkadaşlarla müthiş bi karşılama yaparız balıklar benden...
    İnsallah geliriz tanisip baliginizi yeriz...
    www.sertacsakarya.com
    A Rh + 0533 968 55 19

Sayfa 4 Toplam 30 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234567814 ... SonuncuSonuncu