Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 16´e kadar. Toplam 16 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye ACB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ATA CAN BEKTAŞ
    Motosiklet
    690 adv
    Marka
    Ktm

Alıntı enginE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben aldım dermişim, ya alan adamın parası anca yetmiş olabilir, imkanı kısıtlı olabilir, bu onun için fırsattır.Bunlarda ihtimal dahilinde. Satarken satış fiyatını satıcı belirliyor. Ucuz koyupta alan adama ölücü demek yerine alsın hayrını görsün demek lazım. Sonuçta alanda büyük ihtimalle motor sevdalısı
    Öncelikle, sattığım kişiye ölücü demedim hayırlı olsun dedim. Ölücüler mevzusunu tamamen espiri amaçlı o anda yazmıştım. Çok fazla üstünde durmayın Ama gerçekten de ölücüler diye bir güruh var. Bunu da es geçmemek lazım.

Isim
    ATA CAN BEKTAŞ
    Motosiklet
    690 adv
    Marka
    Ktm

Alıntı YYUCE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dileğim enduroist dışından bir yere gitmiştir.
    Yusuf abi keşke enduroistten birisi alsaydı. çok ucuza verdim motoru alan kişi bin lira masraf yapıp 7 8 bine rahatlıkla satabilecek motoru. ben 4 bucuga bıraktım. Neden ben uğraşmadım? Valla bende bilmiyorum ktm sevdası apar topar sattırdı bana motoru Uğraşmakta istemedim heralde.

Enduroist Kıdemli Üye EnginATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    engin atasoy
    Motosiklet
    dl 650
    Marka
    Suzuki

Ata can, espri amaçlı olduğunu bende anladım. Yeni motorun da tekrar hayırlı olsun. 2 tekere biniyoruz. Nazar, göz kalması gibi olaylara inanırım. Defalarca başıma geldi. Hatta uzun bir sehayat öncesi artık start amaçlı tam marşa basmışken iyi dilekler arasında sol aynamın çat diye çatladığını bile gördüm. Bunun gibi birşey. Yani malımızı sattığımız zaman gönlümüzde razı ise arkasından hayırla konuşmak lazım

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Alıntı ACB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle, sattığım kişiye ölücü demedim hayırlı olsun dedim. Ölücüler mevzusunu tamamen espiri amaçlı o anda yazmıştım. Çok fazla üstünde durmayın Ama gerçekten de ölücüler diye bir güruh var. Bunu da es geçmemek lazım.
    Evet ölücüler diye bir güruh olduğuna ben de katılıyorum!...Ancak bu güruh genelde alıp-satıcı sınıfında kişiler oluyor..Onu kullanmak veya binmek için almak istiyenler değil..
    1978 mod.CX 500 motorum 6 ay kadar ilanda kaldı..Pek çok tel.ve mesaj aldım ama moto-galerisi olan birisi bir gün 2011 YBR 125 ile takas önerdi..İlanda benimki 6 bin,onun ki de 3800 yazılı idi..Açtım telefonu 2500 üste alacağımı (2000 e de ok diyecektim)söyledim..
    Anladım ki adam hiç üste vermek istemiyor ,neredeyse başa baş istiyor...Sinirime uykum kaçtı..
    Sonunda gerçekten binmek için bir seveni çıktı ve 5000 nakite verdim gitti..Ve o motor hala bir yıl benim garantim altında!..

Isim
    ATA CAN BEKTAŞ
    Motosiklet
    690 adv
    Marka
    Ktm

Ata can, espri amaçlı olduğunu bende anladım. Yeni motorun da tekrar hayırlı olsun. 2 tekere biniyoruz. Nazar, göz kalması gibi olaylara inanırım. Defalarca başıma geldi. Hatta uzun bir sehayat öncesi artık start amaçlı tam marşa basmışken iyi dilekler arasında sol aynamın çat diye çatladığını bile gördüm. Bunun gibi birşey. Yani malımızı sattığımız zaman gönlümüzde razı ise arkasından hayırla konuşmak lazım
    Hakkınız var. Kimse için kötü niyetler beslememek lazım. Motorumu sattığım kişi ile çok ilginç bir diyalog gelişti. Bir saat önce aradı, görüştük ve noterdeydik. Kendisiyle hala görüşüyoruz. Motorun bakımları konusunda v.s. yardımcı oldum. Benim lafım iki gün içinde arayan başka tiplereydi. Cidden rahatsız edecek seviyede mesajlarda geldi. Sanki manavdan karpuz alıyorlarmış gibi davrananlarda oldu v.s. tabi bunları uzun uzun anlatmadım sadece motorun satıldığını espirili bir dille paylaştım. İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Banned
    Isim
    EU
    Motosiklet
    şuan yok
    Marka
    Diger

hayırlı olsun, ancak ölücüler mevzusuna katılmadığımı söylemem gerekiyor. Yalnış bir benzetme olmuş.
    aynı şekilde okurken üzüldüm..

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12