Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu
31 den 40´e kadar. Toplam 59 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Goncatheguide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Gonca Kizilhan
    Motosiklet
    Pegaso 650 Trail
    Marka
    Aprillia

Hepinize güzel tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.. Çok kararsız kaldım, biraz daha bekleyıp 'işte budur' dediğim birşeyi alacagım.. Buldugum iki motorunda sıkıntısı varmış.. Burda da çok fazla seçeneğim olmadığı için sezon sonunu bekleyıp belkide sıfır alıcam gene.. Birden hemen alayım kapansın bu konu dedim kendıme, ama kararsız kaldığım için Frene Basmak çok daha mantıklı geldi , Ama motor alırken değerli fikirlerinizi göz önünde bulundurucağım
    Live to Ride, not to co-ride!!!

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

sifira dogru gidersen honda nc700x'e bir bak derim... hem belki sezon sonu 2. elleri bile cikabilir...
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943

ride to hell

Enduroist Üye sedat eldş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    sedat eldş
    Motosiklet
    yenisine bakıyoruz
    Marka
    Diger

Bencede bekle,ben sıfır düşünsem,advantureden sonra ya gs800( hayalim) yada xtz660 tenere olurdu...

Enduroist Kadim Üye İbrahim KARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Arkadaşlar benim anladığım kadarıyla Gonca hanım bir hanım olduğu için hepimizin beğendiği Karbüratörlü modeller için söylüyorum çok mantıklı görünen,sağlam,basit,Yedek parça fiyatları ve bolluğu açısından çok avantajlı ve hakettiği değerin ciddi manada çok altında satılan ve her an görebileceğimiz kadar çok kullanıcısı olan F 650 yi Sadece ve sadece bayan olmasından dolayı beğenmiyor. Biraz daha göze hitap eden ve kendisi için özel olabilecek bir motor düşünüyor. Pembe bir KTM olabilir mesela...
    By JeRu SaLeM

Banned
    Isim
    Özgür * Bulut Yani
    Motosiklet
    KLE 650 (Versys)
    Marka
    Kawasaki

Alıntı JeRu_SaLeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim anladığım kadarıyla Gonca hanım bir hanım olduğu için hepimizin beğendiği Karbüratörlü modeller için söylüyorum çok mantıklı görünen,sağlam,basit,Yedek parça fiyatları ve bolluğu açısından çok avantajlı ve hakettiği değerin ciddi manada çok altında satılan ve her an görebileceğimiz kadar çok kullanıcısı olan F 650 yi Sadece ve sadece bayan olmasından dolayı beğenmiyor. Biraz daha göze hitap eden ve kendisi için özel olabilecek bir motor düşünüyor. Pembe bir KTM olabilir mesela...
    Soyle bir sey mi ?

KTM 990 onermiyorlar, lastik gibi uzuyormus yollarda, ne demekse

Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Evet tam dabunu kastetmiştim ama yüklemeye üşenmiştim cuk oturmuş.
    Teşekkür ederim.
    lastik gibi uzamayı ben CBF 600 de gördüm 4 silindirli makinenin hızlanma duygusu hiç bitmiyor maşallah. Hani insanı geriye iter ya, işte o basınç bu aletlerde uzadıkca uzuyor bastıkca bitmek bilmiyor. (lastik gibi)
    By JeRu SaLeM

Isim
    Gonca Kizilhan
    Motosiklet
    Pegaso 650 Trail
    Marka
    Aprillia

Alıntı JeRu_SaLeM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jeru- Salem ( Bu arada ismini ne zaman görsem İsa2nın çarmıha geriliş sahnesi aklıma gelıyor nedense )

Yukarı da kı yorumunu çok beğendim Ama yanlış anlasılma var; Ben iki erkek cocuk arasında büyüdüğüm için hep kızların özendiği şeylere özenmedim, ne bebekle oynadım, ne pembe elbıselerr giydim Sokak aralarında tuğladan kale yapıp futbol oynadım Benım sucum yok mahallede kız da yoktu pek.. Şimdi de ; bayanlara tavsye edılen cogu motoru antıpatik buluyorum.. Daha çok kızların binmemesi gereken modellerde gözüm Balkız'ın motor pacalarını merak edıp sökmeye niyetlendim, parça artırırsın dediler bıraktım

KTM ye gözümü dikmek ıstemıyorum, sonra benı kımse toplayamaz meslekten de olurum
    Alıntı bulutyani Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Soyle bir sey mi ?

KTM 990 onermiyorlar, lastik gibi uzuyormus yollarda, ne demekse
    Bu resim güzel.. Ama bu ben olamam

Isim
    İbrahim KARAASLAN
    Motosiklet
    Artık Yok (Tabanvay)

Alıntı Goncatheguide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jeru- Salem ( Bu arada ismini ne zaman görsem İsa2nın çarmıha geriliş sahnesi aklıma gelıyor nedense )

Yukarı da kı yorumunu çok beğendim Ama yanlış anlasılma var; Ben iki erkek cocuk arasında büyüdüğüm için hep kızların özendiği şeylere özenmedim, ne bebekle oynadım, ne pembe elbıselerr giydim Sokak aralarında tuğladan kale yapıp futbol oynadım Benım sucum yok mahallede kız da yoktu pek.. Şimdi de ; bayanlara tavsye edılen cogu motoru antıpatik buluyorum.. Daha çok kızların binmemesi gereken modellerde gözüm Balkız'ın motor pacalarını merak edıp sökmeye niyetlendim, parça artırırsın dediler bıraktım

KTM ye gözümü dikmek ıstemıyorum, sonra benı kımse toplayamaz meslekten de olurum

Bu resim güzel.. Ama bu ben olamam
    Yok ben KTM konusunu espri olsundiye abarttım sadece Ama F 650 konusundaki tespitim doğrudur herhalde
    By JeRu SaLeM

Isim
    Gonca Kizilhan
    Motosiklet
    Pegaso 650 Trail
    Marka
    Aprillia

Evet tespit doğru; benım bakış açım çok farklı.. Acemı bakıs acısı dıyelım

Enduroist Katılımcı Üye Okan YILDIRIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    can okan yıldırım
    Motosiklet
    cbf 1000 fa
    Marka
    Honda

KLE nin selesine alışıyorsun,kız arkadaşımla beraber selesine rahatça sığabiliyoruz. 6. viteste 90 la giderken 4000 devirde 3.75lt./100 km. yakıyorsun ki bu 17 kuruşa filan denk geliyor. daha ne yapsın motor cebime para mı koysun diyorsun. ancak düşük devirde tork filan var diyorlar saygı duyuyorum ama ben göremedim. bir de gazı açınca iyi uzuyosun ama korkmuyosun çünkü çok kullanıcı dostu olduğunu görüyosun.yokuş yukarı virajda korkmadan vites düşürüp hızlanabiliyosun. bide her sabah garajı açtığında biliyosunki hertürlü çalışacak.

Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan SeçilenSeçilen 123456 SonuncuSonuncu