Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 2´e kadar. Toplam 2 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist
    Isim
    f800 gs
    Marka
    Bmw

Standart Eğitim icin 1 adım öne...

Saygideger ailem. Bu konuda cok kafanizi sisirdim ve bikmadan yine sisirecegim. Hersene alinmasini siddetle tavsiye ettigim kontrol ve yol egitimini ben bu sene almayi dusunuyorum. Gecen senelerde ki ozel bir grup olusturup enduroist klubu adi altinda bir egitim icin ugrasmayacagim. Buraya konuyu acmamin sebebi hem kulaginiza bir damla damlatmak hem de belki yanima birkac kisi gelir diyedir.

Tarih belli olmamakla beraber ramazan dan once tahminim haziran ayi icerisinde planliyorum. Gelecek kisiler olursa buraya yazabilir. Ben her kurumun egitimine esit olarak bakarim fakat tercih meselesidir ki bu sene yine ART motoakademiden almayi planliyorum. Lutfen su kurum olsun bu kurum olsun gibi alternatifler sunulmasin cunku burada gruba ozel bir egitim amacim yok. Bu arada altini cizerek soyluyorum ART dan da bir kazancim yok!

Sanirsam Dolun da istekli bana katilacak. Alta sadece oylesine liste halinde yazalim ben devamli buradan tarih veya baska seyler icin yazilara devam edecegim.

1-Göktuğ
    2-Dolun
    3-

Enduroist Kıdemli Üye Volkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    volkan yilmaz
    Motosiklet
    '03 R1150GS
    Marka
    Bmw

niyet pozitif...

1-Göktuğ
    2-Dolun
    3- Volkan
    Volkan YILMAZ 0 Rh+
    532 2840943