Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu
21 den 30´e kadar. Toplam 43 Sayfa bulundu

Hybrid View

Enduroist Üye ErdoganAktas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Erdogan Aktas
    Motosiklet
    BMW F650 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı HoLo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdogan Bey sanirim Mototal deki gri F650 ye talip oldunuz. Acikcasi motor gayet iyi gorunuyor. Motor degismesini acikcasi ben avantaj olarak goruyorum. Ayrica test motoru olmasi da bence dert degil. Su an kullandigim F650 Borusan in test motorlarindan biri 11000 km de aldim 16000 km ye geldi su ana kadar bana hic bir sorun cikarmadi. Bence Mototal le konusup test edin icinize sinerse kacirmayin derim. İstedikleri fiyat gercekten cok makul. O fiyata kolay kolay 2008 model bile olsa bulabileceginizi sanmiyorum. Ayrica motosikletin uzerinde canta, gaga koruma ve elcik koruma var nerden baksaniz 1500 TL aksesuar masrafindan sizi kurtarir.
    Evet dışarıdan bakınca oldukça iyi ve temiz görünüyor. Ancak ileride satmak istediğimde aynı rahatlıkla satabilir miyim bilemiyorum. Mototal de de uzun süredir bekliyor. Motosiklet yeni sayılır test ederek anlaşılacak bir tarafı olur mu onu da bilemiyorum. İnsan kullanınca almak da istiyor
    Motosikletin test motoru olduğunu duyduğumda ilk aklıma gelen forumlarda okuduğum borusan ile ilgili bazı kullanıcıların haberleri olmadan aldıkları test motorları ile ilgili yaşadıkları sıkıntılardı.. benimde başıma gelir mi diye endişe ettim hemen. sonuçta 22bin lira isteniyor. Biraz daha bekleyip ya da az fazla verip seceresi temiz bir motosiklet almak bana daha doğru tercih olacak gibi geliyor.
    Keşke lacivert rengi sevebilseydim, uygun fiyatta güzel bir tane var ancak o da renkten kaybediyor.

Enduroist Kadim Üye kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç KAYA
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

sormak için doğru yer mi bilemedim, bir sorum olacaktı...

F650 GS'lerde 2000-2004 aralığıyla 2004 üzeri modeller arasında çift-tek buji haricinde fark var mı?

Enduroist Kıdemli Üye uğurkoç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    uğur koç
    Motosiklet
    F650 gs-R1150 GS ADV
    Marka
    Bmw

Alıntı kayasertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sormak için doğru yer mi bilemedim, bir sorum olacaktı...

F650 GS'lerde 2000-2004 aralığıyla 2004 üzeri modeller arasında çift-tek buji haricinde fark var mı?
    motorda sadece çift ve tek buji farkı var güç aynı 48 hp,granajda 2004 ve üzerinde ön gaga hafif farklı,yanlardaki bmw logolarının yapışık olduğu hava kanalları hafif farklı f650 yazısı farklı,koruma demirleri farklılık gösteriyor.başka bi değişiklik yok diye biliyorum.

Enduroist Kadim Üye kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sertaç KAYA
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı uğurkoç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    motorda sadece çift ve tek buji farkı var güç aynı 48 hp,granajda 2004 ve üzerinde ön gaga hafif farklı,yanlardaki bmw logolarının yapışık olduğu hava kanalları hafif farklı f650 yazısı farklı,koruma demirleri farklılık gösteriyor.başka bi değişiklik yok diye biliyorum.
    teşekkürler, sadece grenaj/görsellikte galiba fark

Isim
    Erdogan Aktas
    Motosiklet
    BMW F650 GS
    Marka
    Bmw

Merhaba arkadaşlar, uzun süredir almayı planladığım motosikleti almanın arefesindeyim. Kış da yaklaşınca motosikletler sahibinden.com a düşmeye başladı. Bu hafta birkaç defa gördüğüm motoru alacağım gibi görünüyor. Ancak sahibi öylesine gıcık ve kendisinden negatif elektrik alıyorum ki motoru düzgün olmasına rağmen alasım gelmiyor. Sanki nikahıma adamı alacağım. Öte yandan motosiklet lastik istiyor, zincir ve dişlisinin bir süre sonra değişmesi gerektiğini söylüyor ustam. Bunlar nerden baksan 1500tl. Belki hemen harcamayacağım ama sonuçta harcamam gerekecek bir tutar. Motosiklette 22.000 tl nin üzerine çıkmak istemiyorum. Böyle olunca masraflarıyla yine 24bini bulacak. Şeytan diyo bu kadar bekledin bırak biraz daha bekle.. öte yanımda sanane adamdan al bin işte diyor. Bende bilemiyorum ne yapacağımı.

Bu arada yukarıda bahsettiğim motoru anlayacağınız üzere almadım. Hala da satılmadı. Fiyatı 20.000'e düştü. Dün şöyle bir baktım öyle bir makyajlanmış ki sıfır motor sanırsınız, pırıl pırıl, çil çil... üzerinde yeni aksesuarlar.. eskiden kalma ezik kırık parçalar da değiştirilmiş.. hayırlısı olsun.

Bu da almak üzere olduğum bahsettiğim motor: http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...97461922/detay
    Konu ErdoganAktas tarafından (31-08-2012 Saat 23:29 ) değiştirilmiştir.

Enduroist Üye BaranKARAKAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Baran
    Motosiklet
    R1200 GS '11
    Marka
    Bmw

Selam;
    Bende sizinle benzer arayışta olduğum için dediğiniz iki motoru da arayıp detayı hakkında görüşme şansım oldu. Almak üzere olduğunuz motorun sahibi dışında genel anlamda kötü durumda olmadığını anlattı sahibi ama en az 2000-2500 TL harcamanız gerekecek, birde kendime telefonla konuştuktan sonra söz verdim hiç motor kalmasa bile o arkadaşa para vermiycem diye belki siz alırsınız bende sizden alırım
    Diğer fiyatı düşen ve uzun zamandır bakındığınız motordan bence uzak durun ne biliyim çok sorunu çıkabilir ilerde.
    Bu arada şahsi fikrim Lacivert rengi grisinden daha şık duruyor ama renkler ve zevkler paradoksuna girmeyelim
    Şimdiden hayırlı olsun.

Banned
    Isim
    Özgür * Bulut Yani
    Motosiklet
    KLE 650 (Versys)
    Marka
    Kawasaki

Motor alirken motorun nasil kullanildigini sahibinden anlarsiniz. motor nasil kullanilmis sah********** bakin bence de.
    kissadan hisse

Isim
    Erdogan Aktas
    Motosiklet
    BMW F650 GS
    Marka
    Bmw

valla o motorun yeni sahibi artik benim. 2gundur aksamlari turlayip alismaya calisiyorum, zira ilk vitesli deneyimim oluyor. Laciverti bende begeniyorum ancak piyasada pek yok, sanirim 2010 model ve ustlerinde var.
    O arkadas benim yuzumden o hale geldi, cumleten ozur dilerim

Enduroist Üye BaranKARAKAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Baran
    Motosiklet
    R1200 GS '11
    Marka
    Bmw

Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    Ben hala aramaya devam ediyorum aklımdaki gibi birşey bulursam alıcam, sorması ayıp size tüm herşeyiyle beraber ne kadara mal oldu?

Isim
    Erdogan Aktas
    Motosiklet
    BMW F650 GS
    Marka
    Bmw

21.750 mororu aldim, 80 notere verdim, gercek ruhsat icin daha trafige gitmedim bugun giderim belki, oraya birsey veriliyormu bilmiyorum. Birde zorunlu trafik sigortasini yaptiracagim.
    Arka canta les vaziyetteydi kurt baglamisti resmen, dun onu cikarip temizledim. Sonra dolasirken 2 defa canta yerinden cikip yolda dustu. Ben mi yerine tam oturtamadim yoksa canta mi problemli anlamadim bi turlu. Az sonra ona bakacagim.

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan SeçilenSeçilen 12345 SonuncuSonuncu