Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
1 den 10´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Banned
    Isim
    ......
    Motosiklet
    dl-650 v-strom
    Marka
    Suzuki

Standart gece sulamasına dikkat edin!

degerli istanbul büyükşehir belediyesi, motosiklet sürücüleri kayıp ölsün diye, foseptiklerden vidanjörlerle çektigi, kabasını arıttıgı boklu sularla, harika yol kenarı peyzajlarını suluyorlar. dengenizi ve süratinizi, kuru zemine göre düzenleyerek gittiginiz yolda bir anda zemin tereyagına dönüyor.. bırakın motosikletle gitmeyi yürürken bile kaymaya neden olan bu zemine çoook dikkat edin..

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

zaten çimlerimi suluyolar,yollarımı belli değil....
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Enduroist Katılımcı Üye mertfehmioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    EMRE MERT FEHMİOĞLU
    Motosiklet
    CBF 150
    Marka
    Honda

Kaç kişiyi kaybettik bu yüzden hala dikkatini çekmiş değil koltuğu rahat olanların. Özellikle üsküdar'dan beykoz'a uzanan sahil yolu çok tehlikeli.

Ordinaryus Enduroist BUGRA TURK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    BUGRA CTURK
    Motosiklet
    1150 gs (2003)
    Marka
    Bmw

Alıntı gezencem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    degerli istanbul büyükşehir belediyesi, motosiklet sürücüleri kayıp ölsün diye, foseptiklerden vidanjörlerle çektigi, kabasını arıttıgı boklu sularla, harika yol kenarı peyzajlarını suluyorlar. dengenizi ve süratinizi, kuru zemine göre düzenleyerek gittiginiz yolda bir anda zemin tereyagına dönüyor.. bırakın motosikletle gitmeyi yürürken bile kaymaya neden olan bu zemine çoook dikkat edin..
    aynen, özellikle karacaahmet mezarlığının etrafını gece hep sularken yollarda full ıslak oluyor.. Bende çok rahatsız olmuyor değilim..Düzgün şehircilik anlayışımıza şaşırıyorum
    Honda CBF 150
    Aprilla Pegaso F 650
    BMW 1150 GS

Buğra ÇALIŞKANTÜRK 532 404 2887 AB +

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Bu konuyla ilgili İBB'ye yazı yazacağım ama verecekleri cevaptan sonra beni tutacak 2 yağız delikanlıya ihtiyacım olur kanısındayım...
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Katılımcı Üye natre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ERTAN SARIKAYA
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Bütün forumlarda ortak kampanya başlatılsa ve tüm motosiklet kullanıcılarının imzasıyla dilekçe verilse baya etkili olur sanırım..
    Ertan SARIKAYA
    '08 1200GS - İSTANBUL

Ordinaryus Enduroist ATİLLAYILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Atilla Yılmaz
    Motosiklet
    XT660Z TENERE
    Marka
    Yamaha

Alıntı gezencem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben daha kötüsünü söylim cöp arabalarından akan yağlar virajlarda büyük tehlike gözümle sahid oldum bizim orda virajlı bir yol var sürekli kaza olur hicbirsey yokken arabalar ters döner felan neyse bi aksam gidiyorum cöp kamyonu hesapta konteynr döküyor arabadanda suyu süzülüyor yola arabaların kaymaları ve kazaları kacınılmaz oluyor haliyle birde yagmur ciselerse tadından yenmez malesef.
    Atilla AB Rh- 0533 235 67 13

Enduroist Kadim Üye Hakki Orun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hakki Orun
    Motosiklet
    2012 R1200GS Adventure Triple Black - CRF 250L
    Marka
    Bmw

CBF Turkiye grubuna yazan, IBB de calisan ve beriyerler konusunda bayagi yol katetmis bir arkadas var aslinda. Ona yazayim ben bu konuyu.

Dun gece 1 gibi, Izmirden donuyorum, Yesilkoyun oradan gelirken, yine sulama vardi. Ben de hep kenarlarindan geciyordum ancak bir yerde, tum yolu kaplamis. Motorum dimdik, suratim ona gore, motorda itme gucu yok yani debriyaj cekili girdim ve yine de kaydirdi koca Adventure imi. Neyse ki hemen ciktim da duzeldi.

The Member of RoSPA RoADAR
    www.orunbrothers.webs.com
    R 1200 GS ADV TripleBlack
    CRF 250 L Kirmizi Beyaz

Banned
    Isim
    ......
    Motosiklet
    dl-650 v-strom
    Marka
    Suzuki

hakkı abi dün görememiştim motorunu, dedim yine çıktı gitti herhalde hoşgeldin. ataköy ve çevresi felaket aman diyim evvelsi gece o su sıkan tankeri sürenle sulayan adamla tartıstım biz taşeronuz 20 lira verip sulatıyorlar bana birşey deme dedi adam..

melih abi ben yazdım belediyeye falan ama bakalım ne dönecek yanıt. saçmalayacaklar ya da yanıt vermeyecekler dedigin gibi olacak..

göz boyamak için, köyde çifcilik yapan amcaogluna ihale verip peyzaj yaptırırsan olacagı bu.. normalde avrupada sizler çok daha iyi bilirsiniz bu peyzajların sualaması damlatma sistemiyle yapılır.. su fışkırmaz, saga sola taşmaz. usul usul damlar süzülür topragı ve çiçekleri besler ama ne diyim ülkenin hali zaten malum. ama işte söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil.. belki insanlar okur, bilinçli sürerler gece, tehlikeyi bekleyince biraz daha artıyor ya kurtarma şansı.. benim ümidim ondan.. yoksa düzelir falan diye hiçbirşeye dair ümidim yok bu ülkede.

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Ben bu belediyeye,İDO'ya ve emniyet md. yazı yazma işini çok denedim ama geri dönüş ya olmadı yada beni çıldırtacak yazılarla geri dönüş yaptılar bende vaz geçtim yazı mazı yazmaktan..
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu