Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12
11 den 15´e kadar. Toplam 15 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Bir tanesini kısaca anlatayım:Pizzacılar 30 dak. içinde pizzanız kapınızda diye bir kampanya yapmışlardı,bende emniyet md'lüğüne yazı yazdım bu kampanya tehlikelidir gençler luzumsuz gazlayıp tehlike yaratırlar engel olu diye bana cevap olarak "siz merak etmeyin biz onlara gerekli cezaları kesiyoruz bakın 1 yıl içinde şu kadar ceza kestik diye bir yazı yazdılar"..Baktımki dalga geçiyorlar benimle vaz geçtim.Bu işler ancak toplum baskısı ile düzene girer o da bu ülkede zor oluyor malasaf...
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Banned
    Isim
    ......
    Motosiklet
    dl-650 v-strom
    Marka
    Suzuki

dedigim gibi melih abi bu memlekette hiçbirşey yoluna girmez bu saatten sonra. elegimizi asıp egeye falan tasınana kadar biz aklımızı yeriz böyle buralarda..

Enduroist Katılımcı Üye DevriM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Devrim Cemil
    Motosiklet
    CBR 250 R
    Marka
    Honda

Alıntı gezencem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    degerli istanbul büyükşehir belediyesi, motosiklet sürücüleri kayıp ölsün diye, foseptiklerden vidanjörlerle çektigi, kabasını arıttıgı boklu sularla, harika yol kenarı peyzajlarını suluyorlar. dengenizi ve süratinizi, kuru zemine göre düzenleyerek gittiginiz yolda bir anda zemin tereyagına dönüyor.. bırakın motosikletle gitmeyi yürürken bile kaymaya neden olan bu zemine çoook dikkat edin..

Selamlar.
    Değindiğiniz ve gündeme getirdiğiniz için teşekkürler.
    İlk yol kazamı, sulama(?) vesilesiyle yapmıştım. Sanayi Mahallesi istikametinden, seyrantepe viyadüğü (ali samiyen stadı gidişi) yönüne geçince, akşam vakti yerlerin ıslak olduğunu farkedememiştim. Allahtan çok hızlı değildim de yırtmıştım. Yırtabildiğim kadarı, bi kaç metre motorla birlikte yerde sürünmek olmuştu.
    O zamandan beridir, özellikle viyadüklere dikkat ediyorum. Sulama sistemine denk geldikçe de sövüp geçmeyi ihmal etmiyorum.

Bu konunun açılması ya da yapılacak herhangi bir duyuru veya kampanya, belediyenin ya da insanların çimlerini (esasında yolları) sulama alışkanlığını değiştirmeyecek belki. Lakin bu tür konular ve bu konu gündemde tutuldukça, en azından motosiklet kullanıcıları tarafından, bu tehlikenin farkına daha çok varılır ve güzelim motosiklet kullanıcıları biraz daha bilinçlenir görüşündeyim
    Gazla arsın, Frenle duramazsın ..

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Alıntı gezencem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dedigim gibi melih abi bu memlekette hiçbirşey yoluna girmez bu saatten sonra. elegimizi asıp egeye falan tasınana kadar biz aklımızı yeriz böyle buralarda..
    EGE mi dedin ölürüm bayılırım EGE'ye ben hastasıyım bak tarif edeyim Türkiye haritasını önüne alıyorsun aşağıda Kuşadası'ndan bir yatay çizgi çekiyorsun sonra yukarı çıkıyorsun bir yatay çizgide Assos'dan çekiyorsun işte bölge budur bu arada bir yer buluyorsun birde TAŞ EV becerdinmi keyfine diyecek yoktur...
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Enduroist Kadim Üye Sadık SÖNMEZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Sadık SÖNMEZ
    Motosiklet
    Motorsuz Pisiklet
    Marka
    Diger

Geçen yıl bu sebeple birazda hızlı olduğu İçin camiamızdan bir arkadaşı kaybettik ve üzerine günlerce tartıştık. Bu sulamanın damla sulama sistemine göre daha pahalı olduğundan tutunda yolda sulama yapıldığına dait tabelanın olmamasına kadar her şeyi konuştuk. Parka ve bahçeler müdürlüğüne toplu mail attık, çok sallamayan bir cevap geldi. Sonuç "0" yine bildiklerini okumaya başladılar. Her sabah gelirken kabusum haline gelen bir yok var. Abdi İpekçi Spor Kompleksinden sahile doğru giderken tren yolunun altından geçip Kazlıçeşme tarafına dönen keskin ve bilmeyen görmeyeceği keski virajlı bir sapak var her sabah oraya gelip orayı çok gergin dönüyorum... çünkü her sabah bir tanker çiçeklerimi yoksa asfaltımı suladığı bellei olmayan bir adamla birlikte orada oluyor. Kışın bile daha güvenli....

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan SeçilenSeçilen 12