Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
1 den 7´e kadar. Toplam 7 Sayfa bulundu
    Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Standart Hayırlı bir iş için

Bugün motorun muayene işleri için kendimi dışarı attım can havliyle, Ek 1 peşindeyim, hani hiç günahımız yokken ruhsata sürücü dahil 1 yazan dingillerin hatasını düzelteceğim hem zaman hem para harcamaya kararlıyım. Şoförler odası denilen kan emiciler her bir trafik işleminden vatandaşı sağmayı hipokrat yeminine bağlamış bir düzen tutturmuşlar herkes halinden memnun. Niçin bu formu ben bilgisayardan indiremiyorum, niçin bunu ben dolduramıyorum, yazıklar olsun beni üniversitelerden mezun eden koca koca profesörlere. Bir adalet bir adalet hak hukuk üstümüzden akıyor. Kıytırıktan üzerine seri ve sıra nosu yazmışlar bir bandrolü eksik sanırsınız menşei şehadetnamesi veriyorlar. Oturmuş tezgahın başına bir dingil bu işin uzmanı ya motor nosunu yazarken bir harfi yanlış yazmış iyi ki kontrol ettim, mecburen yenilemek zorunda kaldı öyle veya böyle hallettim. Aslında konu bu değil biraz doluyum da size nazım geçiyor size serzenişte bulunuyorum, kızım sana söylüyorum hesabı.
    Aksilik bu ya arada sırada mızıkçılık yapan marş yine Murphy kanunlarını devreye soktu, işim bitti gideceğim tık yok akü sağlam üstelik yeni de almıştım 3-5 aylık bir akü mecbur bu motor servise bir araç sırtında gitmek zorunda. Telefonumu işyerinde unutmuşum, orada bir büfe var ama kontörlü telefonu yok, mecburen utana sıkıla orada Beşiktaş belediyesine ait veteriner kliniği var gittim telefonu kullanmak için rica ettim servisi aradım sağolsunlar gelip motoru alacaklar. Daha önce oraya 3 aylık bir kedi yavrusunu getirmiştim soğuk bir kış günü arabanın ön sol tekerleğinin üstüne tünemiş tam bineceğim sırada tekerlekten yere sızan kanları gördüm kaza geçirmiş kedicik sol patisinden itibaren kol boyunca yukarı kadar derisi açılmış içerden kemikler görünüyor belki de kırık var. Oraya götürmüştüm hatta sağlığı düzelinceye kadar ziyarete gitmiştim, iyileşti çok da oyuncuydu iyi bir aileye evlatlık verdiler.
    Baktım bir veteriner bayan ve bir yardımcısı var bu yardımcı gönüllü bila bedel hilali ahmer kızılay menfaatine bir kuruş beklentisiz kendini oraya vakfetmiş. Telefon için para teklif etsem almazlar biliyorum ama bir şeyler yapmak istiyorum çünkü orası bağış ve yardımlar ile Belediyenin desteği sayesinde ayakta duruyor.
    Bir Kedicik oldukça perişan hemileyken tekmelemişler düşük yapmış gördüğü işkenceden bir gözünü kaybetmiş serum veriyorlardı tedaviye cevap verirse ameliyat edecekler akıntısı var ve veteriner sık sık yıkıyorum kurulamam gerek diyor eski havlu, çarşaf bu tür ihtiyaçlarımız oluyor evinizde varsa bize vererek yardımcı olabilirsiniz diyor. Ben evdeki pırtıları topladım siz de bir karıştırın bakalım sevaba girersiniz ben adresten almaya bile razıyım hadi göreyim sizi.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Banned
    Isim
    Ahmet İri
    Motosiklet
    R1200GS
    Marka
    Bmw

Eşekten düşmüşün halinden,eşekten düşen anlar misali,aynı sıkıntıyı ben de yaşadım.Hatta ruhsat bedeli olan 48 mi 58 mi nedir onun makbuzunu da almıştım zor da olsa.Mahkemeye vermek için.Sonra nedendir bilmiyorum vazgeçtim,çektiğim sıkıntı ruhsatı alınca geçti sanki.
    Memleketin kurum ve memurları eğri,büğrü olmuş maalesef.Birini düzeltiyorlar öbürü bozuluyor.Kimse severek işini yapmıyor.İnsani ilişkiler zayıf.Güleryüz ve iyiniyet gösterse tepesine çıkarlar o da ayrı mevzu.
    İnsanları eğitirken,eğip,bükersen olacağı budur.Halbuki batıda eğitirken insanın önünü açıyorlar!Fark ve mezalim burdan kaynaklanıyor büyük ölçüde.
    Kedilere üzüldüm valla,insanın aklı almıyor bazen hayvanlara yapılan zulmü.

Enduroist Kadim Üye İlhanESİRCİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    İlhan Esirci
    Motosiklet
    V-Strom DL 650 K7+ Ramzey QM 200 GY
    Marka
    Suzuki

Yusuf bey,bu konuyla ilgili yayınlanan genelge'de ruhsat'ın verildiği yerde değiştirilmesi halinde ücret alınmayacağı özellikle belirtilmiş,bilginiz olsun.
    Düşman isterseniz dostlarınızı geçmeye çalışınız. Dost isterseniz , bırakın , dostlarınız sizi geçsin. -La Rochefoucauld

Ordinaryus Enduroist Yusuf YÜCE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yusuf YÜCE
    Motosiklet
    Norge 1200
    Marka
    Guzzi

Alıntı kafkasbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf bey,bu konuyla ilgili yayınlanan genelge'de ruhsat'ın verildiği yerde değiştirilmesi halinde ücret alınmayacağı özellikle belirtilmiş,bilginiz olsun.
    Bu konu hakkında şimdi bilgi sahibi oldum randevu çıtasını yükseltmişler ilk boş bulduğum yer Fatih ilçe Emniyet, fakat ruhsat Güngören'den çıkmış, konu hakkında bilgim olsa özellikle randevuyu Güngören'den alıp para bir yana iki çift laf etmek belki beni rahatlatırdı.
    Peki Güngören Emniyeti Atina Emniyet Müdürlüğüne bağlı değil ki ne fark eder ha Mehmet Ali, ha Ali Mehmet sonuçta aynı cebe giren para dur bakalım bir yol bulduk galiba.
    Konu Yusuf YÜCE tarafından (17-08-2012 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.
    Öğrettiklerimiz bize uygulanamaz.
    Feministlik kocayı bulunca; komünistlik parayı bulunca biter, ENDUROİST'lik baki kalır.

Ordinaryus Enduroist Öner BAKIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ÖNER BAKIR
    Motosiklet
    KLE 500
    Marka
    Kawasaki

bu iş muamelecilere yarıyor.kıçı kırık bir form dolduruyor 5 dk. hoopp götür 15-20 tl yi,birde dosya düzenleme var (memur bile onlara yönlendiriyor) 10 tl de onlara bayıl, ohhh mis gibi oturduğun yerden para kazan.devlet yaptıklarıyla övünürya peki bunlar neci?bunlar ile övünüyor sanırım kendileri gibi kan emici yetiştirdikleri için...
    şu veteriner konusuna gelince;bir yerde toplayıp toplu halde götürülse iyi olur...
    Öner BAKIR - A Rh(+)
    iletişim = 0555 425 05 58

Her türlü etiket,sticker,damla sticker,tankpad,depopad vb... işler için irtibata geçin...

Ordinaryus Enduroist MelihUlubilgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Melih Ulubilgen
    Motosiklet
    F 800 GS 2008 (ANTRASİT)-Peugeot LXR 200 i
    Marka
    Bmw

Deveye hendek atlatmak bu olsa gerek Yusuf kardeş kolay gelsin çabuk bitsin..
    melihulubilgen@hotmail.com
    B RH +
    0532 312 68 18
    TAM KORUMA olmazsa olmaz.
    Kavgada YUMRUK sayılmaz..

Ordinaryus Enduroist HALİDUN KAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    h.kaya
    Motosiklet
    gv 650
    Marka
    Hyosung

ALLAHIM YA BU BROKRASIDEN KURTULAMIYACAGIZ GALİBA

yusuf bey hassasiyetin için teşekkür ederim
    GARAJ KURUCUSU GARAJ MOTOR BAKIM YERİDİR 5322124353