Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 678910
91 den 92´e kadar. Toplam 92 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye
    Isim
    Mustafa Kara
    Motosiklet
    cbf 150
    Marka
    Honda

soldan üçüncü ayaklarını uzatmış olan abi avea nın reklamlarında oynayan beyfendi, kendisi ile de tanışmış olduk :deli:

yavaştan gece pozlamalarına başlayalım :

kampın genel görünümü, ateş harika...

Sözde toplanıp HAMOK yazacaktık , amma dedim ya , o son şişe gelmeyeydi iyiydi :deli: neyse ben temsilen yazmaya çalıştım 8-)

Başkanımın güzel motoru... yıldızlar nazar boncuğu oldu...
    Foto-Moto Turing
    Mustafa
    ubuntu67@hotmail.com

CBF150 (jr. africa twin)

Enduroist Üye
    Isim
    Mustafa Kara
    Motosiklet
    cbf 150
    Marka
    Honda

Yeni gurubumuz Toros Gezginleri hayırlı olsun, dağlar dostlarla güzel...

Sabah erkenden kalkıp , önce Gülnar a sonra da Silifke ye indik… Ben silifkede yine ayrıldım, arkamdan yetişecekler çünkü önümüz otoban… ne mi oldu? Ben mıstıkoğluna vardım yemeğimi yedim , 45 dk sonra onlar geldi şaka bir yana onları sıkmamak için önden yol aldım, çünkü son hızı 100 olan bir motorla onlara yetişmem çok zor ve onların sürüş keyfini sürüş güvenliğini bozmamak adına elimden geleni yaptım… sonuçta 1280 km yaptım kazasız belasız (az kalsın bir keçiyi telef ediyorduk gerçi ama , ucuz kurtardım) ortalama yakıt tüketimim 2,7 lt oldu 100km de… 2,5 lt lere bile düştüğü güzergahlar oldu, bu kadar yardırışa rağmen CBF tık demedi , öksürmedi, mızmızlanmadı… sınıfı geçti…

Veda etmeden önce, yol arkadaşlığı için abilerime teşekkür ederim... Mete abi çadırını paylaştığın ve moral kaynağı olduğun için, Mehmet Okay ve Başkanım bana olan güveniniz için teşekkürler... Bahadır müdürüm, dik üçgen abim... yolun hep açık olsun, sürüşünü, gidişini çok anlatıp da nazar değdirmek istemiyorum... Sana avrupa yolları yakışır, maceran daim olsun...

Son olarak bizi ağırlayan Demiratlar Alanya ya , sonralıkla kamp organizasyonu ve emekleri için Mehmet Hocama , Konya ek**********, Antalya lı arkadaşlara ve pek kaynaşamasak da Mermok a selamlar , saygılar
    Foto-Moto Turing
    Mustafa
    ubuntu67@hotmail.com

CBF150 (jr. africa twin)

Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 678910