Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 56789
81 den 86´e kadar. Toplam 86 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye Uğur Yönet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Uğur Yönet
    Motosiklet
    R1200gs adv
    Marka
    Bmw

Alıntı AlpGüney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok yav bu kadar da acımasız olmayın.ben nc 700 icin düşüncelerimi böyle ifade etmiyorum dedigim gibi herkes kendi motoru ile mutlu mesut kazasız sürüşler yapsın. Begenmediginiz yanlarını tabiki paylaşın herkes faydalansin ama ben bugun 10000 bakıma götürdüm.her zaman dedigim gibi benim gereksinimlerimi fazlası ile karşıladı
    Abi kusura bakmayın ya ben kötülemek için değilde sadece arada bir model olduğu için öyle dedim ama tabiki siz tercih etmişsiniz ve memnunsunuz önemli olan bu gereksiz demem sadece kendi düşüncemdir saygılar...

Enduroist Kıdemli Üye AlpGüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Alp Güney
    Motosiklet
    F700 GS
    Marka
    Bmw

Alıntı Uğur Yönet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kusura bakmayın ya ben kötülemek için değilde sadece arada bir model olduğu için öyle dedim ama tabiki siz tercih etmişsiniz ve memnunsunuz önemli olan bu gereksiz demem sadece kendi düşüncemdir saygılar...
    Estağfurullah ne kusuru.aslina bakarsan ara model degil bmw'nin şu an sadece siparişle getirdikleri g650 modeli ile beraber başlangıç motoru.performans olarak yaptığım km'lerde başlangıç motorundan daha üst verim aldım.ara model dersek f800 daha tanima uygun ancak onunda kendine göre artıları mevcut.en basiti f700'e gore daha safkan enduro.hatta hafifligi sebebi ile r1200 gs'e göre dahi off road yolda daha keyifli olabilir.bu srbeple her zaman dedigim gibi amaca yönelik mutlu olunan motora binmek arada olsa başlangıçta olsa en keyiflisi

Enduroist Kadim Üye Faruk Ortaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Faruk Ortaç
    Motosiklet
    NC700X
    Marka
    Honda

Alıntı AlpGüney Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Estağfurullah ne kusuru.aslina bakarsan ara model degil bmw'nin şu an sadece siparişle getirdikleri g650 modeli ile beraber başlangıç motoru.performans olarak yaptığım km'lerde başlangıç motorundan daha üst verim aldım.ara model dersek f800 daha tanima uygun ancak onunda kendine göre artıları mevcut.en basiti f700'e gore daha safkan enduro.hatta hafifligi sebebi ile r1200 gs'e göre dahi off road yolda daha keyifli olabilir.bu srbeple her zaman dedigim gibi amaca yönelik mutlu olunan motora binmek arada olsa başlangıçta olsa en keyiflisi
    Bu aciklamalara sapka cikarilir.
    EVEN EINSTEIN ASKED QUESTIONS

4. Faruk Ortaç, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

AlpGüney (24-06-2013)

Enduroist Üye BaranKARAKAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Baran
    Motosiklet
    R1200 GS '11
    Marka
    Bmw

Bende F700 kullanıyorum marka sempatizanı olmadığımı en azından yüz yüze konuştuğumuzdan dolayı Faruk bey bilir. Bence üretilen hiçbir motor gereksiz saçma değildir diye bakıyorum. Evet fiyat performans oranı düşük olabilir ama gereksiz değildir bence.
    F650GS yazmış yukarda bir arkadaş, malum artık F700 GS adı ile çıktığı için F650 sadece eski bir model olarak kaldı, eğer F800 mü F700 mü derseniz bunun ayrımını yapmak lazım. Benim kendime göre F800 almamak için çok haklı sebeplerim var. İsteyenle uzun uzun fikirlerimi paylaşabilirim.
    Diğer taraftan Honda NC 700 almayı düşünmüştüm, ama neden almadığımla ilgili sonradan farklı sebeplerim ortaya çıktı. Mesela çekiş kontrol sistemini özellikle istedim, daha önce kullandığım motorumda bu yüzden kötü bir deneyim yaşadığım için psikolojik olarak tercih ettim, Lastik basıncı sensoru benim için önemli bir özellikti. Evet bu iki nokta için 10000 lira fazla para ödenir mi ödenmeyebilir ama buda tercih meselesi. Aldığım dönemde Borusan'ın düşük kredi koşulu, arabamı da Borusan'dan aldığım için fiyat kolaylığı vs.. birkaç noktayı avantaj olarak düşündüm, test sürüşü yaptım beğendim. Bütçem çok çok dar değildi, F800 benim kriterlerimde değildi, sizce hangi gerekli ürüne yönelmeliydim?
    Kaldı ki 3 ayda yaklaşık 3000 km yaptım, hergün işe de motorla gidip geliyorum şehir içinde kullanımı çok rahat vs.. Haftasonu yaklaşık 500 km ilk kesintisiz uzun yolumu yaptım ve memnun kaldım. Kısacası uygun olup, değerlendirmek isteyen olursa kesinlikle öneririm.
    Saygılarımla...

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

güzel motor.
    Allah kaza bela vermesin

Enduroist Üye BaranKARAKAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Baran
    Motosiklet
    R1200 GS '11
    Marka
    Bmw

Alıntı ahmet f senel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    güzel motor.
    Allah kaza bela vermesin
    Amin, cümleten.. İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan SeçilenSeçilen ... 56789