Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123
21 den 29´e kadar. Toplam 29 Sayfa bulundu
    Enduroist Katılımcı Üye savaskayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Savaş KAYAN
    Motosiklet
    R1150gs Adventure
    Marka
    Bmw

Binlerce km kullanıp bulamadığımız kusurları yarım saatlik sürüşte bulabilmesi mümkün müdür ki ciddiye alınsın?
    Ben ciddiye almıyorum,yokluktan bunlar yokluktan,Bilenlerin de işi gücü var bu işlerle uğraşmıyor.

Enduroist Üye Akif Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Akif Arıcan

Kendisini şahsen tanımıyorum ancak severim. Kısa zamanda incelediği motorları almaya niyeti olan insan her türlü kendisi araştırıyor zaten, verdiği bilgilerden bir kısmı bile doğru olsa kazançtır. Oturduğumuz yerden bedava izliyoruz. Ne yalan söyleyeyim bazı mesajlarda kendisi hakkında kullanılan üslup biraz canımı sıktı.

3. Akif Arıcan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Delipınar (28-03-2013)

Enduroist Kıdemli Üye Osman Somuncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Osman Somuncu
    Motosiklet
    TDM 900 A
    Marka
    Yamaha

Bence de biraz haksızlık ediliyor..Yaptığı yorum ve incelemelerde bazı teknik bilgileri servis-özel servis ve kullanıcı yorumlarına, bir de deneme sürüşündeki izlenimlerine göre kendi yorumunu yapıyor!..Kullandığımız motorla ilgili olumsuz eleştiriye niye kızalım ki!..

Örneğin ben kendi motorumun olumsuz yönlerini de olumlu yönlerini de bilerek aldım..Her motorun + ve - yönü muhakkak vardır..Kimse "benim motorum dünyanın en iyi motoru" demesin!..

5. Osman Somuncu, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

Engin Delipınar (28-03-2013)

Enduroist Kıdemli Üye HüseyinKARAASLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Hüseyin Karaaslan
    Motosiklet
    DL 650
    Marka
    Suzuki

Bence altın elbiseli adama bu kadar yüklenmemek gerek.. sonuçta program yapıyor ve sadece bilgi verme amaçlı değil eğlenceli bir program yapmayı amaçladıklarını düşünüyorum çünkü öyle olduğunu düşünüyorum..
    elbette yanlış veya yetersiz kısımları olabilir ama motoru ve motorcuyu sevdirmek adına eğlenceli bir program olarak görüyorum

7. HüseyinKARAASLAN güzel mesajın için 4 üye sana teşekkür etti :

Abdullah BATIK (27-03-2013),Engin Delipınar (28-03-2013),orhan duman (28-03-2013),yusuf bal (12-09-2013)

Enduroist Katılımcı Üye Okan YILDIRIM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    can okan yıldırım
    Motosiklet
    cbf 1000 fa
    Marka
    Honda

AEA'yı severek izliyor ve beğeniyorum. kendisi ile sohbet imkanı da buldum aklı başında birikimli bir insan öyle bilip bilmeden atacak tutacak adam değil ayrıca oldukça da mütevazi. Yorumlarına katılıyor yada katılmıyor olabiliriz senkron ve 94 gs olayında da kendi görüşünü değil ustanın görüşünü aktardı.O malum distribütörleri programlarında yerden yere vurmayı bildi yapabilen oldu mu başka? yalnız kendisi değil çalıştığı ekibi de ciddi ciddi motora binen adamlar. programları ile yalnızca motordan anlayan insanı değil yanında ailesini de ekran karşısında tutabiliyordu. Valla aileme motosikleti sevdiren insandır yorumları sayesinde annem motora binmeme eskisi gibi soğuk bakmıyor artık. çok iyi çok güzel program yapıyordu şimdi sadece kendi bloğunda yayınlıyor amma tv ye dönecek diyorlar. Bunun dışında çok merak ettiklerimizi yada şuna neden böyle dedin cümlelerimizi kendisine direk facebook tan mesaj olarak atabilir cevabını itina ile öğrebiliriz. böylece kendisine de cevap hakkı doğar ve eleştirilerimiz yapıcı olur.saygılar...

9. Okan YILDIRIM güzel mesajın için 2 üye sana teşekkür etti :

Engin Delipınar (28-03-2013),Osman Somuncu (27-03-2013)

Enduroist Kıdemli Üye uğurkoç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    uğur koç
    Motosiklet
    F650 gs-R1150 GS ADV
    Marka
    Bmw

http://www.youtube.com/watch?v=6gZlBnr1XYA

6 ay sonra hortladı konu madem kaldığımız yerden devam edelim.bakın linkte bmw s1000 rr yorumu var altın adamın.7. dakikaya kadar yere göğe sığdıramadığı makinanın iki olumsuz yanını söyledi. ilkinde topu taca attı ÖTV ye bağladı olayı ki doğru.satış fiyatı için.ikincisinde yakıt ki aslında buda para olarak doğru değil çünki malumunuz benzındeki vergi dilimi.fakat çok yakıyor cümlesi bu makina içingerçekten söylenemeyecek bir cümle.yahu arkadaş 200 ( yazıyla iki yüz ) beygir. ne olmasını bekliyosun.fotosentezmi yapmalı makina 200 beygiri çevirmek için.

ve son olarak, olan bütün motor kullanıcıları serseridir,düşüncesinde olan olaydan bi haber olan kamuoyu na kullandığı ara sokak ağızı türkçe ile de bunu kanıtlar tarzda proğram olduğundan, ben bu adamdan ve yorumlarından hoşlanmıyorum.ha bende sokak ağızı kullanıyorum ama,bu benım arkadaş çevrem için gecerlidir.topluma yapılan,düzgün proğramlarda bunun daha düzeyli olması lazım diye düşünüyorum.en azından motor alacaklara yardımcı olmayı düşünerek yapıyorsa.motoru bilmeyenlerede ne efendi çocuk hepsi böylemidir acaba düşünceside yerleştirmesi gerekmektedir.
    hadi haksızsın deyin.bende susayım.

Enduroist Üye Akif Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Akif Arıcan

Ben şahsım adına üslubunu keyifli buluyorum,televizyon programından birkaç defa izlediğim bölümleri olmuştur. Espri mahiyetinde ara ara sokak ağzıyla konuşuyor sadece.

Pek bilinmeyen bir özelliği de çok iyi bir modelci olması, 2005-2006 yıllarında modelcilikle ilgili paylaşımlarından çok şey öğrenmiştim, o dönemde de modelcilik ile ilgili fotoğraflı -videolu paylaşımları oluyordu.

Konu ile ilgisi yok ama merak edenlere kendisinin eskilerden çok beğendiğim bir askeri kara aracı çalışmasını aşağıda paylaşıyorum.

Konu Akif Arıcan tarafından (28-03-2013 Saat 01:00 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hatası

12. Akif Arıcan, bu güzel yazın için sana Teşekkür Edildi.

orhan duman (28-03-2013)

Enduroist Kadim Üye Engin Delipınar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Engin Delipınar
    Motosiklet
    CBF 150 ve CRF 250 L
    Marka
    Honda

Ben Barkın abinin yorumlarını çok seviyorum ve sıkı bir şeklide de takip ediyorum. Örnek verilen s100rr video'sunda da 7 dakika boyunca motoru övmüş ve sonunda 10 saniyede de başka bir yönünden bahsetmiş. Ben bu yakıt tüketimi konusunda motor yaktığını hak etmiyor gibisinden motoru kötüleyecek birşey de hissetmedim. Belki de bana böyle geldi. Sadece düşüncemi belirtmek istedim.
    Saygılar.

Ordinaryus Enduroist ahmet f senel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    ahmet f senel
    Motosiklet
    XT1200ZE
    Marka
    Yamaha

Kızmamak lazım. Belki hayatını motordan kazanıyordur bilemiyorum. Daha önce fazer sitesinde amatör olarak yazıyordu sonra sanki motoronda gördüm. Bence camia için yapılan herşeyde tahammül sınırlarımız geniş olmalı.
    Fazer sitesinde barkınla beraber yazan ve daha sonra motoronda inceleme yazan biri daha vardı ama ismini unuttum. O da çok iyiydi fakat ortalarda yok.
    Bu aralar kırlangıçta ortalarda yok galiba

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan SeçilenSeçilen 123