Enduroist Slogan
Bizi Takip Edin Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Kayıt ol
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234
31 den 37´e kadar. Toplam 37 Sayfa bulundu
    Enduroist Üye YektaFIRTINA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Yekta FIRTINA
    Motosiklet
    G650X Country
    Marka
    Bmw

Yok abi estağfirullah ben motordan çok anlayan bir insan değilim sadece fiziki ve donanımsal özelliklere bakıldığında tenere'nin arazide daha iyi olduğu aşikar. Kasa inanılmaz ince dizle çok iyi tutulabilir ağırlık keza öyle 198 kilo yerden yükseklik fazla jantlar tel durum ortada ama kalite açısından bmw azıcık daha iyi tabiiki.

Enduroist Katılımcı Üye Ozan AŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Ozan AŞIK
    Motosiklet
    R1200 GS ADV LC
    Marka
    Bmw

V-storm kullanıcısı gs hayranı biri olarak bu makineyi yaklaşık 200 km kadar test etme şansım oldu.asfalt ta tam bir canavar 3.vites 150 ile giderken tam gaz verdiğimde önü kalkmasından korktuğum için gidona yüklendiğimiz bilirim.Arazi şartlarında da bence keçi gibi bir makine.GS hayranı biri olarak 2 si arasında seçim yapsam KTM derim.tamamen kendi tercihimdir.

Enduroist Katılımcı Üye Recep Tormis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Recep Tormis
    Motosiklet
    690 Enduro R
    Marka
    Ktm

seneye kısmetse deneme fırsatım olacak - bir kaç video izledikten sonra arazi performası ile beni mest etti diyebilirim.. bu kadar arazi ve kötü yollarda o denli başarılı olacağını hiç tahmin etmiyordum.

şimdiden sahip olmanın yollarını araştırıyorum

bmw yavaş pasajlar ve denge gereken bölümlerde ağırlık merkezin motor yapısı itibari ile nisbeten daha aşağıda bulunmasından avantajlı gözüküyor. onun dışında düz adventure ile iki arasında farklılıklar yok denebilecek kadar az.
    izlediğim videolar sonucu bmw daha çok konfor arayan için, ktm ise daha çok agresiflik arayan için fakat adventure R modeli ise sanırım segmeninde en babası..
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Enduroist Katılımcı Üye ZekiAkbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Zeki Akbay
    Motosiklet
    FJR 1300
    Marka
    Yamaha

Bu motoru almayi ciddi ciddi dusunuyorum. Fakat soyle bir gercek var motosiklet isindiktan sonra koltugun ustune yumurta kirsan piser. Ve sol bacagada ayni sekilde sicaklik geliyor. Temmuz agustosta kullanmak sabir ister. Hele birde trafik sikisikken isi cok rahatsiz eder hale geliyor. Bu motorun suana kadar kullanicilar tarafindanda cozulemeyen tek sikintisi bu.

Isim
    Recep Tormis
    Motosiklet
    690 Enduro R
    Marka
    Ktm

motorun kullanım alanı gündelik şehir içi trafiğine yapısı itibari ile uygun değildir.. bunu göz önünde bulundurup ona göre almak gerekir derim..
    ● hız sınırlarına uy / trafiğin akışkanlığını takip et / hızını görüş ve duruş mesafene göre ayarla ● sürüş şekli ile kimseyi hataya zorlama, tehlike yaratma ● diğerlerin öküzlüklerini telafi edebilmek için pay bırak

Enduroist Katılımcı Üye ZekiAkbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Isim
    Zeki Akbay
    Motosiklet
    FJR 1300
    Marka
    Yamaha

Gundeligin disinda uzun yoldada bu isinma problemi mevcut. advrider a bir goz at isteresen. Kullanicilar karbon isi kalkani koyarak bu sorunu cozmeye calisiyor.

Isim
    Recep Tormis
    Motosiklet
    690 Enduro R
    Marka
    Ktm

şimdi okudum, baharda test sürüşünde bizzat kendim test etmeliyim.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan SeçilenSeçilen 1234